Fuente
Hugs.fund | The Economist про епідемію самотностіУ 2023 році по всій Америці 41% ж...
4 280 Vistas/Alcance
2025-11-08 16:59
Mensaje №18822
👤The Economist про епідемію самотностіУ 2023 році по всій Америці 41% жінок і 50% чоловіків (25-34 роки) були самотніми, і ця частка подвоїлася за останні п'ять десятиліть.Між 2010 і 2022 роками частка людей, які живуть самотньо (що, хоча й є недосконалим показником самотності, просто більш доступним), зросла у 26 з 30 членів ОЕСР, до складу якого входять переважно багаті країни.📊Майкл Розенфельд, соціолог Стенфордського університету, виявив, що скорочення кількості побачень через пандемію COVID-19 призвело до появи на 13,7 мільйона більше самотніх людей в Америці у 2022 році, ніж якби рівень самотності (за консервативним визначенням) залишився на рівні 2017 року. Щоб оцінити глобальне зростання кількості шлюбів, The Economist екстраполював свої дані, а також враховував різке падіння рівня шлюбів у низці азійських країн, яке передувало пандемії. Вони підрахували, що за останнє десятиліття такі наслідки збільшили кількість самотніх людей у всьому світі щонайменше на 100 мільйонів.Можна звинувачувати епідемії і соцмережі, але питання чому люди вибирають самотність замість стосунків?Сайт | LifeHUGS | YouTUBE | AgentHUGS