Fuente
Hugs.fund | Чи залишиться ще десь автентичне “людське” місце після нашестя ботів? ...
4 150 Vistas/Alcance
2025-08-18 15:59
Mensaje №17399
📱Чи залишиться ще десь автентичне “людське” місце після нашестя ботів? Одним з таких місць може бути Reddit. Більше того, завдяки автентичності його користувацького дискурсу, компанії, що займаються штучним інтелектом, не можуть ним насититися.В останньому кварталі компанія повідомила про дохід у розмірі $35 млн з джерел, відмінних від продажу реклами, включаючи комісії за ліцензування своїх даних у режимі реального часу як Google, так і OpenAI. Обидві компанії використовують нескінченний обмін інформацією з користувачами як цінне джерело для навчання своїх моделей ШІ. ( Reddit також судиться з Anthropic через незаконний збір даних).А нещодавній звіт дослідницької компанії Profound, що спеціалізується на штучному інтелекті, показав, що Reddit був найчастіше цитованим джерелом в АІ-оглядах Google та другим за частотою цитуванням джерелом у відповідях ChatGPT після Вікіпедії.💬«Reddit має один із найглибших і найрізноманітніших архівів структурованих людських розмов в інтернеті. Кожен ланцюжок коментарів — це поєднання запитань, відповідей, контраргументів та контексту. Це саме той тип даних, якого прагнуть LLM-моделі».