Fuente
93 ОМБр "ХОЛОДНИЙ ЯР" | Дмитро і Денис долучилися до війська в травні 2025-го. «Морально був г...
2 720 Vistas/Alcance
2026-01-24 16:06
Mensaje №2195
Дмитро і Денис долучилися до війська в травні 2025-го. «Морально був готовий – розумів, рано чи пізно служба в ЗСУ мене не омине», – пригадує Дмитро “К-2”. Разом з побратимом вони провели в районі Костянтинівки на позиції 130 днів поспіль, під час яких знищили 7 окупантів. «На позицію ми залетіли 8 серпня», – каже “К-2” та додає, що розраховували на значно коротші терміни та згодом зрозуміли – безпечних умов для виходу немає. Тож ротний прийняв рішення не виводити бійців із таким ризиком. Перший контакт з ворогом був на адреналіні, далі ж стали сприймати бій як просто частину роботи.Міркуючи про повернення до служби, Дмитро каже, що морально готовий, розуміє – рано чи пізно потрібно буде виходити на позицію. Денис додає, що сумніви щодо участі були хіба на БЗВП: «Зараз сприймаю це як неминучу необхідність. Зрештою, якщо не ми, то хто?»У 3 МБ триває збір на дрони та комплектуючі. Підтримайте батальйон:🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/7yMAJEno2A💳Номер картки банки4874 1000 2080 5704