Fuente
Гадяч | ️Artur Bizko публікує:"Міська рада. Ні живим. Ні тим хто на щиті"Сього...
2 000 Vistas/Alcance
2023-10-05 17:09
Mensaje №4832
⚡️Artur Bizko публікує:"Міська рада. Ні живим. Ні тим хто на щиті"Сьогодні відбулася ще одна сесія міської ради...Не хочу забирати багату часу у Вас своїми писанинами. Постараюся швидко і лаконічно,але може не вийти, бо це "Роздуми про наболівше".Багато хто знає, що я окрім друку і виготовлення всяких "ніштяків" для захисників і захисниць, стараюся точкового допомагати у будь-яких запитах, що б то не було. Звісно дякуючи донатам і небайдужим- я б наврядче сам справлявся, а точніше точно не справився б. Але запити є і всі ми бачимо, як проводять постійно інші волонтери збори для наших земляків хто в лавах ЗСУ. Тому сьогодні на сесії звернувся з ідеєю створити, якусь типу Ініціативну групу. В складі депутатів, ветеранів і чинних військових. Яка повинна була б обробляти запити від земляків (можливо це не зовсім правильно,що тільки для земляків,але кошти громади - це кошти громади). Функція групи була проста- прийняти запит, обробити, визначитись на стільки він потрібен і раціональй. І або зі створеного фонду, або окремими рішеннями сесій виділяти кошти і доукомплектовувати хлопців. Що б вони не побралися по зборах і волонтерах, а знали, що у них є міцний тил. Тил який завжди допоможе! Також зазначив, що мені особисто не треба ні коштів, ні ще чогось. Але відразу з'явитися сто відмазок, типу там і запити і акти прийомів і передач і т.д. хоча я знаю, що справилися б з цією бюрократією. Не отримавши конкретної відповіді, але зрозуміло, що тут (в міській раді) це не цікаво продовжилася сесія. Ще було багато питань у військових і жінок полегших по дошці слави, (на неї було виділено по приблизним підрахункам, бо находу надавали усні цифри: 100 000) Тобто походу, я напевне ну дуже тупий. І не можу переварити наступне: Позавчора була обіцянка,що за місяць буде декілька пропозицій по створенню Алеї пам'яті замість Дошки пам'яті, які будуть винесені на громадське обговорення і прийняте рішення, яке задовольнить всих.... А сьогодні...Так вгадали! ще кошти в дошку, ще 80 000 на клумби чи цвіточники. Люди в мерії реально відірвані від реальності( не говорю про всіх),а це саме страшне. Коли ти знаєш факти, а тобі в уші ллють діч.Останніми моїми вигуками так, вигуками були:"Ганьба мені, ганьба громаді, ганьба депутатам ганьба меру! Ганьба всим нам!" За нас воюють, за нас вітдають життя, а ми всі не взмозі створити той тил, який справжній ТИЛ! Війна не десь там! Війна тут і скрізь!