Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Громада Закарпаття
Añadido 14 jul. 2024

Громада Закарпаття

@GroZanews
Número de suscriptores: 21 848
Fotos: 4,850
Videos: 1,350
Enlaces: 4,670
Descripción:
Телеграм канал новин про Закарпаття й Україну від свідомих людей
Fuente

Громада Закарпаття | Це було щиро. Сльози співчуття, розуміння, готовність допомагати.Предс...

Logotipo de la comunidad de telegram - Громада Закарпаття Громада Закарпаття @GroZanews
2 000 Vistas/Alcance 2025-02-19 22:35 Mensaje №5574
🤝Це було щиро. Сльози співчуття, розуміння, готовність допомагати.Представники більше 20 країн, посли ЄС, військові атташе, громадські діячи під час показу у Бухаресті нашого фільму «Абсолютне зло» не стримували емоцій і відроджували віру в людство, людяність і здоровий глузд.💬 «Уявіть собі, ми маємо армію більше, ніж мільйон людей, - добре озброєних, добре тренованих, можливо, найкращу в Європі. В нас є солдати, які, можливо, є найкращими в світі. Невже ви думаєте, що така армія сприйме угоду, яка виключатиме позицію України?», - так я відповів на запитання канадського посла про так звану «мирну угоду».Ми представляли фільм "Абсолютне зло" разом одним з тих самих найкращих солдатів в світі, Геннадієм Харченком, колишнім вʼязнем росіян, бійцем «Азова», який два з половиною роки був в російському полоні. Гена вижив в тому самому бараку в Оленівці, який спалили російські нелюди, щоб вбити полонених «азовців».Після показу в багатьох були сльози на очах, які , я сподіваюсь конветуються у підтримку нашої країни. Яка нам потрібна на всіх рівнях.Коли зараз непокаране «абсолютне зло» сміється в обличчя світу і готується взяти реванш, а ті, хто повинен захищати цінності демократії, продають справедливість, як партію бекону, така підтримка безцінна.Дякую посольству України в Румунії за організацію показу нашого фільму про військові злочини росіян для дипкорпусу.Можу сказати одне - ми на правильному боці історії. Ми не залишимось наодинці з агресором. Це я знаю абсолютно точно. Як сказав один з дипломатів після показу, аналогії з "Мюнхеном 1938" надто очевидні, щоб людство не повторило криваву помилку. Що б там не придумали собі ті, хто вважає себе володарями світу по обидва боки океану.