Fuente
Гончаренко Центр Кропивницький | Вимагаю відставки Голови Верховної Ради Руслана СтефанчукаПочинаю проц...
353 Vistas/Alcance
2023-06-10 11:05
Mensaje №1712
Вимагаю відставки Голови Верховної Ради Руслана СтефанчукаПочинаю процедуру відставки Стефанчука. Рівно два місяці, як парламент заблокував повернення нашим захисникам 30 тисяч. За два місяці Рада: 1.Не розробила жодного механізму по поверненню 30 тисяч військовим.2.Не може навіть збільшити відпустки військовим (притому, що Залужний це підтримав).3.Не може прийняти закон про правий руль. Щоб просто наші військові могли легально їздити по країні з праворульними машинами. Зате наш спікер і його фракція приймають лобістські закони про нотаріусів, їздять по всьому світу і розповідають про демократію, вибори та свободу. Зʼїздити на фронт? Ні, ви шо. Провести засідання Комітетів чи Ради в Херсоні? Ну куди. Ми тут, в Києві. В теплі і комфорті будем сидіть і закони про нотаріусів будем приймать. У нас в країні ВІЙНА!!! Якщо хтось забув, то я нагадаю. За процедурою — апарат Верховної Ради має надати мені підписні листи. Далі ми збираємо 150 підписів народних депутатів і далі відправляєм у відставку голову Ради. Я ж казав, що будем пиздитись. Готуйтесь. Цабаль, тебе також не забув. Не переживай.