Fuente
Голос. Київ | Сьогодні депутати фракції "Голос" в КМР зареєстрували проєкт рішення, ...
75 Vistas/Alcance
2022-04-18 13:03
Mensaje №1199
Сьогодні депутати фракції "Голос" в КМР зареєстрували проєкт рішення, який передбачає позбавлення столиці білорусі статусу міста-побратима Києва та припинення співробітництва між містами Київ та Мінськ до часу, коли білоруський народ звільниться від авторитарного режиму та встановить демократичний режим. Це є цілком логічним, адже, як відомо, самопроголошений президент білорусі Олександр Лукашенко надав згоду на накопичення військових рф та техніки на території білорусі. Саме з території білорусі почався масштабний та один з основних наступів військ окупанта на Київ, саме з території білорусі постачалось забезпечення цих військ, які окупували громади Київщини. Весь світ побачив трагічні наслідки тимчасового перебування на території громад Київщини «русского мира».Разом з тим, з території білорусі здійснюються постійні обстріли балістичними та крилатими ракетами українських міст.❗️Про будь-які дипломатичні відносини з посібником окупанта, навіть на папері, не може йти і мови! Все буде Україна!🇺🇦