Fuente
Франч Крафт | Перш ніж продовжити вести групу, хочу поділитися кількома думками, які...
150 Vistas/Alcance
2025-04-10 14:30
Mensaje №764
Перш ніж продовжити вести групу, хочу поділитися кількома думками, які прийшли до мене після учорашньої публікації ✨Сподіваюсь, вони прояснять мою позицію і дадуть трошки більше розуміння моєї роботи.Мені боляче чути, що використання ШІ в ілюстраціях сприймається як "знецінення художників" або щось «бездушне». Я поважаю працю і талант кожного митця.Але те, що роблю я - це інше. Тому що моя група, а головне робота, це не про малюнки, а про ручну роботу. Я не займаюсь малюванням, створенням будь якого цифрового мистецтва чи NFT. Я займаюсь фізичними виробами, зробленими на основі малюнків.🅰️🔤 - це не конкурент художників. Це інструмент.І навіть якщо малюнок створено цифрово, усе інше - моя власна, доволі кропітка ручна робота: багато годин на створення викройки, вирізання, складання шарів, фотосесія, знімання і монтаж відео. Це не про «секономити використавши бездушний малюнок» і не про швидкість роботи. Це про створення емоції, речі з душею. Тому що не малюнок визначає душу роботи - а мій труд, час, багаторічний досвід і любов, яку я вкладаю в кожну свою роботу. Малюнок - це глина, з якої і ліплю власну історію в рамці.Я не замінюю художника - я інший майстер. І я вірю, що кожен має право створювати. Ті, хто творить вручну. Ті, хто творить у цифрі. І ті, хто поєднує.Дякую тим, хто читає, хто підтримує, і навіть тим, хто ставить запитання 🤗