⚡️⚡️Уражено центр космічного зв'язку у Московській області, полігон підготовки операторів БпЛА та логістичну інфраструктуру ворога. Результати ураження порту "Кавказ"⚡️21 червня та в ніч на 22 червня підрозділи Сил оборони України завдали ураження об'єктам російського агресора.⚡️Так, зокрема, уражено центр космічного зв’язку “Дубна” у Московській області. На об'єкті спостерігається масштабне задимлення. Збитки ворога уточнюються.⚡️Також українські воїни уразили полігон підготовки операторів БпЛА в районі Дебальцевого на території Луганської області, а також пункти управління БпЛА в районах Мирнограда та Перебудови на Донеччині.⚡️Окрім того, уражено командно-спостережні пункти противника в районі Ільок-Пеньковки Бєлгородської області (рф) та у районі Покровська Донецької області.⚡️Також завдано ураження автомобільному мосту в районі Василівки Запорізької області, який використовується для перекидання військ та забезпечення російської окупаційної армії.⚡️За результатами додаткового аналізу даних, підтверджено ураження 21 червня інфраструктури порту "Кавказ" у Краснодарському краї рф та двох автомобільних поромів. Ці об'єкти використовуються для забезпечення військ російських окупантів у південних регіонах України.💪Сили оборони України продовжать системно знижувати спроможності російського агресора щодо ведення війни проти України.💥 Далі буде!🇺🇦 Слава Україні!
СБУ спільно із іншими складовими СОУ уразила морський порт «Кавказ», нафтобазу «ТЕС-Термінал-1» та ППО ворога на Кримському мостуВиконуючи поставлені Президентом України Володимиром Зеленським завдання, спецпризначенці Центру спецоперацій «Альфа» СБУ спільно із Силами безпілотних систем, ГУР МО та Силами спеціальних операцій завдали ударів по морських, паливних і військових об’єктах ворога. Цілі розташовувалися у Краснодарському краї рф та на тимчасово окупованій території Криму.Під час спецоперації українські безпілотники влучили по інфраструктурі морського порту «Кавказ» у Краснодарському краї рф. Там палає резервуарний парк комплексу перевантаження нафтопродуктів та територія нафтобази.У Керчі уражено ємності з нафтопродуктами на нафтобазі «ТЕС-Термінал-1», де здійснюється перевалка мазуту, зрідженого газу та світлих нафтопродуктів.Крім того, СБУ та СОУ вивели з ладу чотири радіолокаційні станції зі складу зенітного ракетного комплексу С-400 та два зенітні ракетно-гарматні комплекси «Панцир», розміщені безпосередньо на Кримському мосту.Такі спецоперації мають важливе значення для послаблення військового потенціалу росії. Знищення портової інфраструктури, паливних об’єктів і засобів протиповітряної оборони ускладнює логістику противника, знижує його спроможність забезпечувати війська ресурсами та створює додаткові проблеми для перекидання сил і техніки.
🔥🔥🔥 «Рейд» уразив єдине газосховище в Криму!У ніч на 19 червня оператори 413 полку СБС «Рейд» уразили об'єкти Глібівського підземного сховища газу, що розташоване поблизу села Дозорне на Тарханкутському півострові в окупованому Криму. Наземні споруди газосховища зазнали критичних пошкоджень. На його території виникла пожежа, що підтверджується даними сервісу супутникового моніторингу NASA FIRMS.Об'єкт уражений дронами middle strike класу українського виробництва компанії Fire Point.❗️Чим важливе ураження Глібівського ПСГ?Глібівське ПСГ – єдине газосховище в Криму. Його призначення – швидко віддавати великі об'єми газу під час морозів або добових піків споживання. Нормальна робота ПСГ критично важлива для енергосистеми окупованого Криму, всі великі тепло- та електростанції якого (включаючи Балаклавську та Таврійську ТЕС) працюють на природному газі як основному паливі.У свою чергу, від надійності електропостачання з цих ТЕС залежать військові об'єкти армії РФ на півострові.🔥 «РЕЙД»: Бити, а не нити!Підтримати Нестримний РЕЙДFacebook | Instagram | YouTube | Радіо | X | Threads
🔥 Сили безпілотних систем повторно уразили Московський нафтопереробний завод18 червня оператори 1 окремого центру разом з 412 окремою бригадою Nemesis, 413 окремим полком «Рейд», 414 окремою бригадою «Птахи Мадяра» у взаємодії з ССО, ГУР МОУ, СБУ та іншими складовими Сил оборони України уразили Московський нафтопереробний завод.Московський НПЗ входить до десятки найбільших нафтопереробних підприємств рф. Його встановлена потужність становить 11 млн тонн нафти на рік. Підприємство виробляє паливо та інші нафтопродукти, які використовуються для забезпечення економіки й військової логістики держави-агресора.Внаслідок #DeepStrike уражено стратегічний об’єкт паливної інфраструктури противника. Детальні наслідки уточнюються.Підрозділи СБС продовжують послідовний тиск на паливну інфраструктуру противника. Кожне ураження таких об’єктів знижує його спроможність забезпечувати війська та вести війну проти України.☠ СБС: На крок попереду!Підписатись на офіційний телеграм-канал Сил безпілотних систем😎 Facebook 🕊 Instagram 📹 Youtube 👥 X.com 🧵Threads 🏢WhatsApp 📞Viber 🥳 TikTok 🔗 Вакансії в СБС
🔥 СБС уразили ЗРК «Оса», берегові РЛС, місця базування, укриття з ОВТ, майстерню та склад БпЛА противникаУ ніч з 15 на 16 червня оператори Сил безпілотних систем уразили військові об’єкти противника в оперативній глибині на тимчасово окупованих територіях.Розповідаємо детальніше про результати операцій.• У Донецькій області оператори 1-го окремого центру уразили ЗРК «Оса».• У Донецьку оператори 9-го батальйону «Кайрос» 414-ї бригади «Птахи Мадяра» уразили місце базування підрозділів «Сомалі», «Рубікон» та керівного складу 9-ї окремої мотострілецької бригади 51-ї армії противника.• У Донецькій області оператори 1-го окремого центру уразили укриття з озброєнням та військовою технікою підрозділу 72-ї окремої мотострілецької бригади 3-го армійського корпусу противника.• У тимчасово окупованому Криму оператори 1-го окремого центру уразили п’ять берегових РЛС противника.• У Запорізькій області оператори 1-го окремого центру уразили пункт тимчасової дислокації пілотів БпЛА літакового типу.• У Луганській області оператори 20-ї бригади К-2 уразили майстерню боєприпасів для важких БпЛА 14-ї дршбр ДК.• У Донецькій області оператори 413-го полку «Рейд» уразили склад БпЛА підрозділу зі складу 60-ї окремої мотострілецької бригади 5-ї армії противника.• Оператори 20-ї бригади К-2 та 2-го батальйону Wormbusters 414-ї бригади «Птахи Мадяра» уразили логістичний транспорт противника у Луганській, Донецькій та Херсонській областях.Операції проведено у взаємодії з Центром глибинних уражень угруповання Сил безпілотних систем.Системне ураження засобів ППО, радіолокації, місць базування, укриттів з озброєнням, підрозділів БпЛА та логістичного транспорту знижує спроможність противника управляти підрозділами, забезпечувати війська та підтримувати активність на напрямках.Детальна статистика — на онлайн-табло уражень угруповання СБС: https://sbs-group.army☠ СБС: На крок попереду!Підписатись на офіційний телеграм-канал Сил безпілотних систем😎 Facebook 🕊 Instagram 📹 Youtube 👥 X.com 🧵Threads 🏢WhatsApp 📞Viber 🥳 TikTok 🔗 Вакансії в СБС
Після неодноразових ударів по мостах, що з’єднують Крим з окупованим Херсоном, українці почали встановлювати блокаду півострова, констатує аналітик Clément Molin.Минулої ночі підрозділи Code 9.2 та 1 ОШП завдали низки ударів по цілях на дорогах і в районах, що ведуть до Криму. Крим з материковою частиною України з’єднує лише кілька мостів. За повідомленнями, відомо про ураження шістьох з них [1], зокрема основні:▪️ Генічеський міст ▪️ Чонгарський автомобільний міст ▪️ Чонгарський залізничний міст ▪️ Армянський міст▪️ Мости біля Ставків і МирногоРосія встановлює понтонні переправ у Чонгарі та Армянську, але вони значно уповільнюють рух, що дає Україні можливість завдавати ударів по військових колонах. Крім того, такі переправи набагато легше знищуватиБлокада Криму цікава й тим, що російські сили відчувають гостру нестачу засобів протиповітряної оборони для боротьби з українськими дронами. На карті [2] позначено всі ураження засобів ППО (синім) та радарів (жовтим), а також інші удари середньої дальності (білим)Загалом вдалося зафіксувати 415 уражених вантажівок з початку травня. Це приблизно по 10 вантажівок щодня, і це лише підтверджені випадки. Однак є тенденція, за якою варто спостерігати: росіяни намагаються повторити українську кампанію і завдають ударів по українській логістиці. Вони переважно використовують дрони типу “Герань”. Натомість ця кампанія ударів існує ще до української і триває досіПроте українці адаптувалися:▪️ Встановлюють протидронові сітки над ключовими дорогами ▪️ Розгортають групи перехоплювачів по всій лінії ▪️ Застосовують радіоелектронну боротьбу проти російських дронів типу «Молнія» та інших дронів середньої дальностіТаким чином, українська кампанія продовжує посилюватися і створює серйозні проблеми для російської логістики як у тактичній, так і в оперативній глибині. У найближчі дні очікується подальше посилення ударів по пунктах, що з’єднують Крим з окупованою територією, а також по другорядних дорогах у тилу.
СБУ уразила нафтобазу росрезерву «Темп» за понад 700 км від УкраїниВиконуючи поставлені Президентом України Володимиром Зеленським завдання, воїни Центру спецоперацій «Альфа» СБУ завдали успішного удару по нафтобазі росрезерву «Темп» у місті Рибінськ Ярославської області рф. Відстань до цілі від держкордону України — понад 700 кілометрів.Нафтобаза «Темп» входить до системи державного матеріального резерву рф та використовується для зберігання бензину, дизельного пального й інших паливно-мастильних матеріалів. Звідси рф постачає нафтопродукти для своїх північно-східних регіонів та забезпечує стратегічні запаси пального для потреб армії.Після влучань безпілотників СБУ на нафтобазі розпочалася масштабна пожежа. Фіксуються щонайменше три великих осередки займання в резервуарному парку, який налічує більше 60 ємностей для зберігання.Російські склади нафтопродуктів, НПЗ і логістична інфраструктура залишаються законними цілями для СБУ. Саме вони забезпечують ресурсами армію агресора та дозволяють кремлю продовжувати війну проти України.
⚡️⚡️Уражено важливий об'єкт нафтотранспортної інфраструктури, пункти управління та райони зосередження противника⚡️В ніч на 13 червня 2026 року підрозділи Сил оборони України у Волгоградській області рф уразили цех підготовки та перекачування нафти в районі населеного пункту Котово. Підтверджено ураження цілі та пожежу на території підприємства.Об'єкт забезпечує підготовку, транспортування та перекачування нафти магістральними трубопроводами до нафтопереробних підприємств і експортної інфраструктури російської федерації. Зокрема, збирає та готує нафту з родовищ Коробковського нафтогазового родовища (Волгоградська область) та суміжних родовищ у Волгоградській, Астраханській області та Республіці Калмикія.⚡️Окрім того уражено пункти управління противника в районах Соледара Донецької області та Верхньої Криниці Запорізької області.⚡️Також завдано ураження пунктам управління БпЛА в районах Хоромного Брянської області російської федерації, Верхньої Криниці Запорізької області, Воскресенки на Донеччині та Новомиколаївки Херсонської області.⚡️Серед іншого уражено райони зосередження особового складу противника в районах Соледара та Успенівки Донецької області, Голубівки Харківської області, Привільного Запорізької області, Колотилівки Бєлгородської області рф, а також Нових Юрковичів і Чорноземного Городка Брянської області (рф).💪Сили оборони України продовжать системно знижувати спроможності російського агресора щодо ведення війни проти України.💥 Далі буде!🇺🇦 Слава Україні!
⚡️⚡️Уражено НПЗ "Афіпський", об'єкти виробництва безпілотних систем та пункти управління противникаВчора та у ніч на 11 червня 2026 року підрозділи Сил оборони України завдали ураження низці військових, логістичних та промислових об'єктів російських окупаційних військ.⚡️У Краснодарському краї рф уражено нафтопереробний завод "Афіпський". За наявними даними підтверджено ураження цілі та пожежу на території підприємства.Афіпський НПЗ є одним із найбільших нафтопереробних підприємств півдня російської федерації. Річний обсяг його переробки становить 6,25 млн тонн на рік. Завод виробляє дизельне пальне, бензини, мазут та інші нафтопродукти, які використовуються для забезпечення економіки та військової логістики держави-агресора.⚡️На тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим уражено місце виробництва та спорядження морських безекіпажних катерів у Севастополі.Об'єкт використовувався для складання, оснащення та підготовки морських безекіпажних платформ, які залучаються противником для виконання завдань у Чорному морі.⚡️Також на ТОТ Криму уражено склад зберігання безпілотних літальних апаратів у районі населеного пункту Григорівка.⚡️Окрім того, уражено пункти управління противника в районах Давидівського, Новознам'янки, Бахмута, Селідового та Покровська на територіях Донецької та Луганської областей.⚡️Також завдано ураження пункту управління БпЛА противника в районі Новоандріївки Донецької області.⚡️У районі Довжанська на території Луганської області уражено район зосередження підрозділу безпілотних літальних апаратів окупантів. Крім того, у районі Авдіївки Донецької області уражено майстерню з виробництва та ремонту БпЛА.💪Сили оборони України продовжать системно знижувати спроможності російського агресора щодо ведення війни проти України.💥 Далі буде!🇺🇦 Слава Україні!Фото ілюстративне
⚡️⚡️Уточнено результати ураження нафтобази "Грушовая", НПС "Красноармейск" та ЛВДС "Красний Яр"За результатами дорозвідки уражених 8 червня 2026 року об'єктів паливно-енергетичної інфраструктури російської федерації підтверджено додаткові результати ураження.⚡️На перевалочній нафтобазі "Грушовая" в районі населеного пункту Грушова Балка Краснодарського краю російської федерації підтверджено горіння двох резервуарів з нафтою, а також інфраструктури, задіяної в оцінці якості нафтопродуктів.⚡️На нафтоперекачувальній станції "Красноармейск" у Саратовській області російської федерації підтверджено горіння двох резервуарів з нафтою об'ємом по 50 тис. м³ кожний.⚡️На лінійній виробничо-диспетчерській станції "Красний Яр" у Волгоградській області російської федерації підтверджено горіння одного резервуара з нафтою об'ємом 50 тис. м³.💪Сили оборони України продовжують завдавати втрат критично важливій паливно-енергетичній та логістичній інфраструктурі держави-агресора, яка забезпечує ведення війни проти України.💥 Далі буде!🇺🇦 Слава Україні!