Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - «Східна ☧ Традиція»
Añadido 06 dic. 2025

«Східна ☧ Традиція»

@EastTradition
Número de suscriptores: 845
Fotos: 252
Videos: 59
Enlaces: 234
Descripción:
Вас вітає Православний традиціоналістичний канал «Східна Традиція» Поширюємо Християнську віру, боремось з ліберально-раціоналістичними принципами модернізму. ☦️ Бог та Україна! Бот зв'язку - @ConnectingET_bot

👥 Número de suscriptores

845
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -3

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 0
Promedio semanal: 0.3
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

[☨] | Монархічна Телеґрама — це простір не для популістів, але для українського державника, що не йде в найми ні до Хамові, ні до поневолювача."Гетьманці! Послідователі Яфета! Покажім, що єсть у нас екзекутива. Не фізична, не кулачна, а духова і моральна. Нехай не зверне нас з нашого шляху, нехай не розложить нас все в пародію і порох обертаючий, український Хам!" — Вʼячеслав Липинський Кожна влада має глибше, майже сакральне коріння; там, де люди думають, що самі створюють державу, насправді вони лише руйнують порядок, який не ними встановлений. — Жозеф де Местр Сучасність українська хворіє на популізм — на традицію, якої ніколи не було, на те, що є чужим, а ми вважаємо своїм. Втім, у тім і проблема України, що ми прищепилися до тієї традиції, якої в нас ніколи не було."Помолімся, щоб допоміг Він нам, Великий Милосердний, виробити в собі, до смерти зберегти і дальшим українським поколінням передати Яфетові прикмети. Щоб дав Він, Великий Милосердний, Гетьманові нашому і Родові Його виконати їх основне Гетьманське Діло: збирання Сили Яфетової біля Символу Законности, Маєстатичности і Загальности Держав- ної Влади Української Землі. Щоб зміцнив Він, Великий Милосердний, нашу любов взаємну, що одна тільки дасть про- водові нашому змогу вести нас, а нам рости, йдучи по дороговказам проводу. І помолімся за брата нашого, за рідного, за Хама, щоб Бог Великий Милосердний освітив його Милостю Своєю, щоб послав йому в серця покору і любов, щоб пере- мінив його в Яфета з Хама. Помолімся не пустим криком ніби „релігійних" лицемірів, а найглибшою самотою серця. Помолімся так, щоб одійшов од нас гнітючий сором за слабість нашу і силу Хамову, що нам забрали, зруйнували Україну; щоб настав в душах наших спокій, в серцях радість від буття з собою, а в умах надія тоді, дасть Бог, видержимо, Гетьманці!" Коли б ми вірили, що державу можна збудувати з самої лише стихії й мінливого гону, то мусіли б признати неминучість її руїни. Бо де нема сталої форми, опертої на досвіді і скріпленої порядком, там кожне діло розсипається так само легко, як постає; і тільки там, де воля зв’язана обов’язком, а сила піддана закону, може постати влада, здатна не лише повстати, але й устояти.Не для галасу і не для юрби — але для тих, що стоять при формі й ладі. [☨] Приєднуйся до Монархічної Телеґрами[☨] Приєднуйся до Монархічної Телеґрами
Хочу розібрати цікаву та водночас дурну цитату Ніцше.”Християнство взяло бік усіх слабких, принижених, невдах, воно створило ідеал із протиріччя інстинктів підтримки сильного життя; воно внесло псування в самий розум духовно сильних натур, тому що воно навчило їх відчувати вищі духовні цінності як гріховні, повні спокуси і які ведуть помилки.„Фрідріх Вільгельм НіцшеЗ цього випливає, що Ніцше був зовсім не підкований у християнстві або ж навіть не відкривав Біблію. Ніцше обмежений у своєму баченні всесвіту лише матеріалізмом, така людина не може бути уберменшом, бо не може протиставити матеріалізму нічого. З чого такий висновок? Земне життя, як ми всі знаємо, лише коротка зупинка, перед відправленням у вічність Божого Царства, де не буде мати сенс ідея надлюдини, але чи дійсно Християнство взяло сторону всіх слабких та вчить людей терпіти, бути скованими, безпорадними та такими, якими за думкою Ніцше повинні бути християни? Ні. «Чи ж не наказав Я тобі: будь сильний та відважний? Не бійся й не лякайся, бо з тобою Господь, Бог твій, у всьому, де ти будеш ходити.»Iсус Навин 1:9Християнство вчить бути сильним, мужнім, відважним, зокрема у Біблії 365 разів сказано "не бійся". Християнство дійсно займає сторону всіх слабких, адже головна ідея, з якою прийшов Христос на цю землю - любов, зокрема захист слабких, безпорадних, безпритульних, бідних та грішників, що розкаюються у своїй провині. Християнство не вчить бути безпорадним та слабким, але якщо ти сильний, то захисти ближнього свого. Вся суть Ніцше у тому, що одного разу він образився на Бога та вирішив вилити це на папері. Чи не варто згадати, що до масового гріхопадіння, люди жили понад 600 років та були надзвичайно сильними? ((Книга Буття 9:29), Ной прожив 950 років). Людство, особливо приклад таких як Ніцше зіпсували Боже бачення власного світу, таке гріхопадіння знищило надлюдину, яку з самого початку і створив Бог, що жила вічно та була надзвичайно сильною. Те, що Ніцше називає вищими духовними цінностями, наприклад: гординя, жага до влади, заздрість, насолода спокусами - є гріхом, що веде до занепаду та почорніння душі. Ніцше яскравий приклад вузького мирського інтелекту, що не здатен думати поза межами матеріалізму. Смішно, коли хтось каже про слабкість християн, коли вони були найхоробрішими воїнами-хрестоносцями у свій час. Ніцше вважав, що "слабкість" християнства призводить до занепаду Європи та її культури, але у сьогоднішній ситуації ми бачимо, як стрімко у світі росте рівень атеїзму і бачимо занепад християнства, але ж чому саме паралельно з цим Європа та її культура справді занепала? Може проблема не у Християнстві?Східна☦️Традиція
Чому гнів - це гріх? В святому письмі, Бог накладає заборону на злість проти ближнього свого. Чому ж? Чи очевидна відповідь на таке запитання? Як гнів може бути гріхом, коли сам Бог впадав у гнів?Ми, люди, є істотами, здатними відчувати. Наші емоції, переживання та почуття – це природний прояв нашої людяності. Все, що дано нам Господом, як у матеріальному, так і в духовному світі, є частиною Його продуманого плану. Бог підтримує добро і протидіє злу, спрямовуючи його до позитивних результатів.Якби світ був чорно-білим, ми б не реагували на несправедливість, не чинили б опір злу, не висловлювали б свого обурення. Святе Письмо закликає нас не ненавидіти людей, а боротися з гріхом. З цього витікає, що гнів у християнина виправданий у випадку його боротьби зі злом та гріхом. Самі по собі гнів і злість не завжди є гріховними. Вони можуть стати рушієм до добрих справ. Господь застерігає не від будь-якого гніву, а від гніву безпідставного: "Я ж кажу вам, що кожен, хто гнівається на брата свого марно, підпадає під суд" (Мт. 5: 22). Апостол Павло також говорить: "Гніваючись, не грішіть" (Еф. 4: 26), підкреслюючи, що гнів не завжди є гріхом. Існує праведний, осмислений гнів, який Бог дає людині як інструмент для боротьби зі злом. Як не парадоксально, але без ненависті до гріха найвища християнська чеснота, любов, сама би деградувала в байдужість і гріх. Однак людина водночас не може будь яку провину прояву свого гніву проти ближнього скидати на чесноту праведного гніву, ховаючись за маскою боротьби зі злом, адже брехня, навіть самому собі також є гріхом.Східна☦️Традиція
https://svidok.info/uk/news/83775?fbclid=IwdGRjcARME8ljbGNrBEwTtWV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHm4Y9Y5DcxP9NHGE14Ki-qW80cHobCbQoVsnKjznwPd4qLW9U-kdI2j8gqJX_aem_PM-1dsQFm1AJjgmE5kmHtwПобачили таку дегенеративну статтю, що висловлюється за те, нібито перший варіант герба Миколаївщини насправді є істинним та по-справжньому історичним, бо символізує скіфів та античність краю.Маячню, більшу за цю - я ще не чув. Повні води тезіси, що опираються лише на історію скіфів є повною дегенерацією. З аргументів лише думки та цитати нн-експертів, фактично є маячнею та виключно суб'єктивною річчю.«У будь-якому разі остаточне слово — за депутатами Миколаївської обласної ради. Саме їм доведеться вирішити: залишити регіон у межах звичних образів, зручних північному сусіду, чи відкрити нову сторінку, засновану на тисячолітній історії та унікальності півдня України.» Скіфи генетично не мають жодної спорідненості з українцями чи козаками, вони просто кочовий народ, що спільного з історією українського має лише те, що він декілька тисяч років тому проживав на наших сучаних теренах. Християнство ж, має абсолютно пряме відношення до історії України, Козаччини та Руси. Українці споконвічно були і залишаються християнами. Для кожного християнина це був би ганебний позор обрати символ скіфів, що не мають відношення до українського народу та християнства. Ще більшим вибухом мозку є те, що автор статті наголошує на тому, що росіяни мають стосунок до проекту герба Святого Миколая або якщо вони радіють його обранню, то значить ми обрали не той герб. Дитячі речі кояться. Можливо, нам варто провести повну секуляризацію та відмову від церкви, бо росія теж православна?.«Поки українські патріотичні кола дискутують про естетику, російські пропагандистські пабліки вже зробили свій вибір. Там активно розгорнута кампанія проти історичного варіанту. Проросійських користувачів агітують бойкотувати «мілітарний» проєкт, закликаючи триматися виключно за канонічний образ.»Виходить, що згідно з думкою автора/авторів статті, той українець що обрав по-справжньому історичний герб з Святим Миколаєм - не входить до "патріотичного кола", а скоріше є підписником "Николаев Z".Христос Воскрес! Східна☦️Традиція
Про безбожну політику поляків та викорінення Православної церкви з західноукраїнських земель.Кампанія під назвою «ревіндикація» (з польської – «повернення майна»), досягла свого апогею в 1938-му, коли за два місяці – з середини травня до 16 липня, за даними Люблінського воєводського уряду було знищено 91 церкву, 10 каплиць, 26 молитовних будинки, загалом 127 святинь. Окрім цього, 3 церкви передано Католицькій церкві, 4 храми використовували в якості моргів. Серед зруйнованих було 50 діючих церков, а також цінні пам’ятки церковної архітектури. Ревіндикація найбільше зачепила Холмщину й південне Підляшшя, заселені переважно українцями.А ось що про політику ревіндикації каже єретик, Люблінський воєвода Юзеф Ружнєцький«Роль Церкви мусить відповідати польським державним інтересам, а отже бути чинником, який діє в дусі цих інтересів, пов’язувати громадян передовсім із польською державою, а стосовно Люблінщини мусить бути чинником полонізації. Ми прагнемо полонізації православ’я».Східна☦️Традиція
🧭 Місія єзуїтів в Японії XVI століття, Японія. Самураї, чайні церемонії, мечі катана — і раптом на берег Кюсю сходить іспанський монах у чорному вбранні. Його звати Франциск Ксаверій. Він несе з собою не зброю, а хрест. Ідея, яка змінить долю сотень тисяч японців.У 1549 році Ксаверій став першим християнським місіонером у Японії. Він не знав мови, не розумів культури, але мав перекладача — Яджіро, японця, який навернувся до християнства в Малакці. Разом вони почали проповідувати в Кагосімі. Спочатку — обережно, потім — відкрито, з благословення місцевого даймьо.За два роки Франциск охрестив понад 2000 японців. Християнство стало модним серед самураїв і навіть феодалів. До кінця XVI століття в Японії було вже понад 300 000 християн. Але імперія не терпить чужого бога.У 1587 році почалися гоніння. У 1597-му 26 християн розіп’яли в Нагасакі. У 1614 році християнство заборонили. Але віра не зникла. Вона пішла в тінь. З’явилися "какуре кірішітан" — приховані християни, які передавали молитви пошепки, хрестили дітей вночі і ховали ікони в статуетках Будди. Вони зберігали віру понад 250 років — без священиків, без Біблії, без надії.Східна☦️Традиція
‼️ Українська бюрократія пробила чергове дно.20-річний солдат. На війну пішов у 18. У районі Ізюмського на Харківщині втратив усі кінцівки. Високі ампутації. Ідейний, тримається. Медичний куратор нашої служби привезла його у ПриватБанк відновити картку — на неї мають надійти державні виплати. Телефон із картками був втрачений у бою.Менеджер у відділенні на проспекті Берестейському, 27-А дістає готову картку і каже:візьміть її в руки і потримайте біля обличчя для фото.У людини немає рук.Немає рук — немає картки.Тримати картку іншій людині «не можна».Єдина «альтернатива» від банку — оформити довіреність і видати картку на ім’я медичного куратора.Вдумайтеся.Людина, яка втратила на війні руки й ноги, не може отримати свої гроші, бо не має рук.Соромно було комусь? Шукали рішення? Проявили людяність?Ні. Процедури важливіші за людину, яка за них воювала.Поранений вирішив чекати на протез руки. Місяці. Можливо рік.Без грошей, які держава йому винна.Ми це так не залишимо.Держава, банки й бюрократія мають повернутися обличчям до війська. Бо інакше — це зрада, а не просто ідіотизм.‼️ Прошу про репост.Тільки публічний резонанс змусить цю систему ворухнутися.