Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Єновина!
Añadido 06 dic. 2025

Єновина!

@ENOVUNA
Número de suscriptores: 25 126
Fotos: 89,400
Videos: 28,900
Enlaces: 159,000
Descripción:
Новини України та світу!

👥 Número de suscriptores

25 126
Promedio/Día:: -54
Promedio/Tiempo:: -87
Promedio/Mes:: +755

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 220
Promedio/Día:: 3,600
Promedio/Tiempo:: 4,481
ERR: 16.8%

📊 Mensajes por Día

1.4
Último día: 17
Promedio semanal: 5.3
Promedio por día: 1.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 3,620 26-04-19 12:31
❗️Дональд Трамп:Іран учора вирішив відкрити вогонь в Ормузькій протоці — це ПОВНЕ порушення нашої угоди про припинення вогню! Багато з цих пострілів були спрямовані на французьке судно та британський суховантаж. Це було недобре, чи не так?Мої представники прямують до Ісламабаду, Пакистан — завтра ввечері вони будуть там для переговорів.Нещодавно Іран заявив, що вони закривають протоку, що дивно, адже наша БЛОКАДА вже її перекрила. Самі того не розуміючи, вони допомагають нам, і саме вони втрачають через закритий прохід по $500 млн на день! США не втрачають нічого. Більше того, багато суден прямо зараз прямують до США — у Техас, Луїзіану та на Аляску — щоб завантажитися, за люб’язного сприяння Корпусу вартових ісламської революції (КВІР), який постійно намагається зображати з себе «крутого хлопця»!Ми пропонуємо дуже чесну і розумну УГОДУ, і я сподіваюся, що вони її приймуть, тому що якщо ні — Сполучені Штати знищать в Ірані кожну електростанцію і кожен міст.ГОДІ РОЗІГРУВАТИ ДОБРЯЧКА! Вони впадуть швидко, вони впадуть легко, і якщо вони не приймуть УГОДУ, для мене буде честю зробити те, що має бути зроблено — те, що інші президенти мали зробити з Іраном за останні 47 років. ЧАС ПОКЛАСТИ КРАЙ ІРАНСЬКІЙ МАШИНІ ВБИВСТВ!ПІДТРИМАЙ І попади в закриту групу з Дмитром Разумовським!Єновина!Підпишись!💥
👁 3,980 26-04-16 10:03
❗️рф планує продовжувати війну проти України мінімум до 2028 року: три можливі сценарії, які має кремль, публікує голова ЦПД Коваленко. ▪️Сценарій 1 – продовження війни мінімум до 2028 року. Зараз рф робить ставку на весняно-літню спробу штурмів. Цей сценарій не є реальним без мобілізації в рф у майбутньому;▪️Сценарій 2 – «дрейф» до припинення вогню та заморожування війни. Для цього на росії вже формують наратив, за яким путін був погано проінформований про ситуацію на фронті, а війна «зайшла в тупик через дії генералів, які брехали»;▪️Сценарій 3 – продовження війни проти України з паралельним переходом до гібридної війни з НАТО ближче до 2028 року. Це можуть бути агресивні дії проти країн Балтії. В рф проштовхують закон, який дозволяє використовувати армію в інших країнах для «захисту громадян рф»;▪️У випадку з країнами Балтії кремль може піти на атаки дронами та залучення ДРГ по 20 осіб, які проникатимуть на території цих держав. Також інформаційно вже піднімається тема воєнних заводів в країнах НАТО, які «становлять загрозу рф». Ваші думки, який сценарій найбільш ймовірний? 👇ПІДТРИМАЙ І попади в закриту групу з Дмитром Разумовським!Єновина!Підпишись!💥
👁 3,950 26-04-11 09:02
🇮🇷Іран не може повноцінно відкрити Ормузьку протоку, адже перси банально не знають де знаходиться їхні міни — NYTЗа словами американських чиновників, Іран не зміг відкрити Ормузьку протоку для збільшення судноплавства, оскільки не може визначити місцезнаходження всіх мін, які він заклав у водному шляху, і не має можливості їх знешкодити.Це може стати фактором, що ускладнить переговори сторін в Ісламабаді.Корпус вартових ісламської революції Ірану видав попередження про те, що судна можуть зіткнутися з морськими мінами, а напівофіційні ЗМІ опублікували карти з безпечними маршрутами. Проблема Ормузької протоки в тому, що Іран безладно мінував ці маршрути і неясно, чи фіксували перси розташування кожної міни. Більше того, деякі міни можуть дрейфувати і змінювати положення.Американські збройні сили не мають потужних засобів знешкодження мін і покладаються на прибережні бойові кораблі, оснащені мінними тралами. Іран також не має можливості швидко знешкоджувати міни, навіть ті, які сам встановив.У середу міністр закордонних справ Ірану Аббас Арагчі заявив, що протока буде відкрита для судноплавства «з урахуванням технічних обмежень». Американські чиновники заявили, що коментар пана Арагчі про технічні обмеження був натяком на нездатність Ірану швидко знайти або знешкодити міни.Трамп сьогодні заявив, що «досить скоро» Ормузька протока буде відкрита🤷‍♂️ПІДТРИМАЙ І попади в закриту групу з Дмитром Разумовським!Єновина!Підпишись!💥
👁 3,380 26-04-10 11:49
Україна наближається до угоди з Путіним, — БудановГолова української переговорної групи, керівник Офісу президента Кирило Буданов в інтерв’ю Bloomberg заявив, що бачить прогрес у досягненні потенційної мирної угоди з Кремлем. На його переконання, Росія також хоче зупинити війну:💬Всі розуміють, що війна має закінчитися. Ось чому вони ведуть переговори. Не думаю, що це займе багато часу.💬Буданов визнав, що обидві сторони досі зберігають «максималістські» позиції в перемовинах, але висловив надію, що можливе зближення в пошуках компромісу:💬Росія має чіткий стимул досягти угоди. На відміну від нас, вони витрачають власні гроші. Це величезні суми — вже трильйони.💬Проте він відмовився сказати, як виглядатиме можливий компроміс щодо територій:💬Остаточного рішення ще не прийнято. Але тепер усі чітко розуміють межі того, що є прийнятним. Це величезний прогрес.💬На запитання, що станеться, якщо не вдасться досягти угоди з РФ, Буданов відповів:💬Не існує чарівної палички. Є лише два варіанти — війна або мир. Не просто продовжувати війну, а й продовжувати переговори. Якщо вони погодяться — бо можуть і ні.💬ПІДТРИМАЙ І попади в закриту групу з Дмитром Разумовським!Єновина!Підпишись!💥
👁 3,940 26-04-06 09:41
Тегеран отримав пропозицію Пакистану про негайне припинення вогню зі США і зараз її розглядає. Проте в Ірані не погодяться на жодні дедлайни чи тиск — Reuters.Повідомляється, що глава Збройних сил Пакистану провів нічні переговори з високопоставленими американськими чиновниками та міністром закордонних справ Ірану Аббасом Арагчі з метою забезпечення негайного перемир'я та відкриття Ормузької протоки, після чого протягом двох–трьох тижнів у Пакистані мають відбутися більш широкі переговори щодо остаточного завершення війни. Негайна фаза:🔹 Негайне припинення вогню.🔹 Негайне відкриття Ормузької протоки.Наступна фаза (15–20 днів по тому).🔹 Укладення остаточної всеосяжної мирної угоди.🔹 Попередня назва — «Ісламабадська угода».Остаточна угода може передбачати:🔹 Іран погоджується на обмеження ядерної програми (відмова від зброї).Натомість отримує:🔹 Зняття санкцій.🔹 Розблокування заморожених активів.🔹 Розширення регіональної структури забезпечення безпеки в Ормузі. Водночас джерела агентства наголошують, що Тегеран не погоджується відкрити протоку в обмін на тимчасове перемир'я.ПІДТРИМАТИ ! Єновина!Єновина!Підпишись!💥
👁 3,580 26-03-25 12:25
Працюємо над тим, щоб мобілізація була рівномірною і у маленьких селах, і в Києві. Перші напрацювання очікуються вже у квітні, — член комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський в інтерв’ю «Телеграфу».За його словами, напрацювання Міноборони мають зменшити конфлікти під час мобілізації та зняти звинувачення щодо порушення прав людини з боку ТЦК.Окрему увагу приділяють питанню справедливого розподілу мобілізаційного навантаження між великими і малими населеними пунктами. "Цю різницю особливо гостро відчувають військові, які повертаються з фронту на лікування. За їхніми словами, існує відчуття "двох паралельних реальностей": одна — пов’язана з війною, інша — з відносно спокійним життям у тилу, де участь у захисті держави не є масовою.Я думаю, що будуть напрацьовані якісь адекватні, справедливі правила мобілізації, які мінімізують конфлікти і забезпечать сектор безпеки і оборони всім необхідним", — сказав Веніславський. ПІДТРИМАТИ! Єновина!Єновина!Підпишись!💥
👁 3,460 26-03-23 11:29
Один із учасників у справі «грошей у конвертах» для депутатів пішов на угоду й дав показання, — джерела ZN. UA.Йдеться про регулярні доплати депутатам за «потрібні голосування», справу розслідують НАБУ і САП. Схему цю вибудували через «слугу народу» Юрія Кісєля, і в його ж офісі, як ми вже розповідали нашим читачам, інші представники «монобільшості» отримували конверти з грошима.Редакторка відділу внутрішньої політики Інна Ведернікова вказує у статті «Гроші за голос. Що відбувається в справах НАБУ проти Кісєля й Тимошенко», що зараз справа виглядає як масштабна «вертикаль» з умовними ролями: Кісєль — оператор, решта депутатів — виконавці. Однак, за її словами, розслідування точно не обмежується епізодами щодо шістьох народних депутатів, чиї імена вже озвучувались: Юрія Кісєля, Ігоря Негулевського, Михайла Лаби, Євгена Пивоварова, Ольги Савченко та Юрія Корявченкова. Детективи у цій справі копають як горизонтально, так і вертикально. «Треба уточнити, що друг президента Юрій Корявченков («Юзік» із 95 кварталу), який за кілька днів до пред'явлення НАБУ підозри колегам виїхав із України, за інформацією наших джерел, усе-таки повернувся назад, отримав запрошення на допит і запевнив детективів, що прийде.Якщо казати про депутатів, то, за даними ZN. UA, близько 20 з них уже ходили на допити у НАБУ. І це ще не кінець. Один із учасників схеми, за інформацією слідства, пішов на угоду й дав показання. Прізвище цього депутата залишається невідомим і може залишитись і в суді — такий механізм розгляду справ є. Як стверджують джерела у Верховній Раді, депутатам є чого боятися, оскільки за два роки прослуховування офісу Кісєля багато води та совісті збігло. У цьому кейсі є кілька ключових моментів, що дуже хвилюють не лише депутатський корпус, а й замовників — людей, які стоять за системою виплат і протягом усього цього часу поповнювали гаманець Кісєля», — пише Ведернікова. І зауважує, що «руки тремтять» не лише у депутатів, а й у генерального прокурора Руслана Кравченка, який вніс до реєстру перші п’ять прізвищ. Чому — читайте на нашому сайті.ПІДТРИМАТИ! Єновина!Єновина!Підпишись!💥
👁 2,170 26-03-20 15:46
Русня блокує в себе інтернет щоб контролювати невдоволення населення війною з Україною, — Reuters▪️За словами дипломатів, загальна мета посилення повноважень у сфері інтернету полягає в тому, щоб допомогти кремлю зміцнити контроль над внутрішньою ситуацією в умовах війни проти України.▪️Джерела зазначили, що якщо конфлікт затягнеться, це може дедалі більше підривати підтримку населення. Вони додали, що в разі закінчення війни російські чиновники, ймовірно, прагнуть підготуватися до можливих протестів, які можуть виникнути. Один із них зазначив, що москва накопичила повноваження, які дають їй можливість провести «масштабні репресії» в інтернеті.▪️Закінчення війни москви в Афганістані в 1989 році спричинило серйозні соціальні потрясіння в рф, коли ветерани, що повернулися додому, спровокували хвилю беззаконня, яка затьмарила 1990-ті роки. Хаос посилився внаслідок розпаду Радянського Союзу в 1991 році.«Російські керівники та спецслужби пам’ятають 1991 рік, і вони пам’ятають, що сталося з рф та що сталося з ними, коли москва припинила велику війну в Афганістані: країна розвалилася, спецслужби розпалися — це була катастрофа Зараз служби безпеки намагаються створити ситуацію, в якій — незалежно від того, чи підпише путін мирну угоду, чи піде на тривалу війну — це не зруйнує все» ▪️Два російські джерела, обізнані з питаннями обмеження доступу до Інтернету, повідомили, що москва вивчила досвід інших країн, зокрема Китаю та Ірану, і доручила владі розробити спосіб блокування значної частини Інтернету, як мобільного, так і стаціонарного, одночасно контролюючи онлайн-комунікації.Як я і говорив в відео вчора що блокування телеграм це сигнал закінчення війниhttps://vt.tiktok.com/ZSug9rJXR/ПІДТРИМАТИ! Єновина!Єновина!Підпишись!💥
👁 3,600 26-03-09 08:54
💁‍♂️Але Золкін у нас не просто ухилянт з документами ГУР) Він ще і ухилянт по податкам) 💲Точніше їх відсутності у Золкіна)📱Його YouTube це прибутковий бізнес. Навіть дуже консервативний підрахунок з його двох каналів (україномовний та англо) показує, що тільки у 2025-му році він заробив на монетизації десь 100-150 тис $. А ще є спонсорство, рекламні пости, та і Міндіча з ОП він, напевно, не безкоштовно відбілює) Що з початку 2023-го дає йому можливість купити три авто 🚙, включно з BMW X5 2025-го року)))Але знаєте чого немає у Золкіна? Це податків. Він їх з 2010-го по 2025-ий майже не сплачує і не декларує) Взагалі майже нулі) 🕵️‍♂️ Що звичайно має нас обурювати, але це і чиста 212-та стаття ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Та і, враховуючи купівлю автівок та ймовірну співпрацю з Міндічем, ще і 209-та. Легалізація грошей отриманих злочинним шляхом)🤫Дві чи одну статтю по ньому відкривати, там вже правоохоронні органи вирішають. Ми в заяві про злочин з усіма даними дали обидві))))Ось такі у нас пропагандисти: вбивали людей дошками, ховаються від мобілізації під документами ГУР, та ухиляються від сплати податків) https://youtu.be/oesBDiKIJrY?si=n2UO_rFhdTY2nBrz
👁 2,800 26-03-08 10:43
Іран заявив про захоплення американських військових у полон. Вашингтон заперечує це. «Мені повідомили, що кілька американських солдатів потрапили в полон. Але американці стверджують, що вони загинули в бою. Незважаючи на їх марні спроби, правду вони не зможуть довго приховувати», — написав Секретар Ради національної безпеки Ірану Алі Ларіджані у соцмережі Х. За його словами, Вашингтон намагається приховати цей факт.«Однак вони поширюють неправдиву інформацію, стверджуючи, що загинуло п'ять або шість американських солдатів. Потім, з часом, вони поступово збільшують число загиблих під різними приводами, такими як нещасні випадки або сфабриковані інциденти», — додав він. Центральне командування США (CENTCOM) спростувало ці заяви. Представник американських військових назвав повідомлення Тегерана дезінформацією.«Заяви іранського режиму про захоплення американських солдатів — це ще один приклад його брехні та обману», — заявив представник CENTCOM в інтерв'ю Al Jazeera Arabic. ПІДТРИМАТИ! Єновина!Єновина!Підпишись!💥