ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР: Рятуємо прикриття наших «Градів»!Друзі, під час виконання бойового завдання ворожий FPV-дрон поцілив у Mitsubishi L200.Ця машина — не просто транспорт. Вона виконувала критично важливу задачу — була прикриттям для нашої реактивної системи «Град». Вона першою виїжджала на позиції, вела розвідку, забезпечувала безпеку екіпажу та допомагала «Граду» швидко й непомітно покинути зону ведення вогню після залпу.Хлопці дивом залишилися цілі і продовжують випалювати ворога. Але без машини прикриття кожен виїзд «Граду» перетворюється на смертельний ризик. Реактивники залишаються «сліпими» та вразливими.Машину посікло уламками та вибуховою хвилею, вона потребує термінового відновлення, щоб хлопці знову могли безпечно і точно насипати окупантам.🎯 Мета збору: На що: Ремонт машини прикриття L200 для реактивної батареї. Сума: 50000 грн.Кожна ваша гривня — це броня для тих, хто тримає наш захист. Немає маленьких донатів, є ваша небайдужість!💳 РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОНАТУ: Monobank (Банка):https://send.monobank.ua/jar/3xjPHZjDGY Важливо: Зробіть, будь ласка, репост! Кожна сторіс чи поширення наближає нас до мети, а хлопців — до безпечної роботи.Дякуємо за кожен гривневий снаряд у бік ворога! 🇺🇦 Разом переможемо!
Вітаю вас Поважні з Прийдешнім Новим Роком!Чи є ви нашим глядачем , чи ні, це не має жодного значення, все одно вітаю!Так як у нас наче є претензія на звання думаючих творінь, бо саме ми і дали силу і значення поняттю час, саме тому ми від окремої дати народження Христова рахуємо свій час і вже нарахували аж дві тисячі двадцять шість рочків, з чим вас знову хочу привітати, також побажати трошки від себе )))Перше і думаю най важливіше , це триматись ментально. не давати собі поринути у прірву безвиході. знайти собі те на що ви можете відволіктись це найважливіше. знайдіть хобі і пориньте в нього, будь що . хоч щось маленьке , хоч щось велике, не важливо , важливі ви і ваша рівновагаДруге що я хочу вам побажати це не давати змогу себе обманути і відволіктись коли вас відволікають, а зараз наразі є несамовиті майстри які роблячи хайп над неважливими , відволікають вас від того що є надважливимі трете але це мабуть не побажання, це заклик, підтримувати наші Збройні Сили , нажаль у нас є тільки вони , у них є тільки ми! ну і останнє четверте, не бійтесь казати собі і іншим що ви були не праві, бо основна задача кожної людини зробити своє життя гідним, і настоювати на своїй помилці це не гідно((( тому робіть висновки і змінюйте свою поведінку і ставлення, але це лише побажання , тому далі ви як хочете )) всім ще раз з Прийдешнім 2026м Роком!🎄🍾🍎
Вітаю шановні!Поки москвабад повільно, але невпинно, відключається від електрохарчування, ми вже зібрали трохи більше половини суми на ремонт корча НГУшникам!З хорошого.Із потрібних 46 980 вже зібрано 24 327 грн.З них 14 800 вже перекинуто за рульову бо хтось з володарів ключів десь за свої брав. Баночну суму було відповідно зменшено.А ще хлопці спеціально для вас скинули зафільмоване таїнство покращення собачого корму 🤤З поганого...В общім, інша бойова конячка зловила трійко ФПВшок, і стала неремонтопридатною (див. фотко). Хлопці живі здорові. Оте на ремонт чого ми збираємо сьодні вже буде в авральному темпі приводитись в бойовий стан і їхать роботу робить... Сама робота на Гуляйполі, гадаю десь у зведеннях ви чули як там все "стабільно" і "під контролем"... Тож дуже прошу докластись і поширити, бо неочікувано горить...Банка: https://send.monobank.ua/jar/4vQ6f9s9CEКартка: 4874 1000 2069 5535Дяка за кавусі, репости, розкидання по друзякам та чатікам ♥️ Мордокнижне:Початок зборуЦей пост
Я не знаю хто як пам'ятає, але я завжди згадую події трьох річної давнини саме з 21го лютого. тоді пуйло закатило збір найуродливіших людей світу підписавши їх під рішенням про початок так званої свєо, яка по факту є нічим іним як відкритою вже агресією, тоді я написала всім що більше на рос звучити не буду і тут саме прикольне відбулось.... , це було саме в ніч з 21го на 22ге лютого , потім 23го лютого я була останній раз на зайняттях акторських і 24го розбудили мене в пів на 5ту бо почали бомбити Бориспіль.... так як що чесно для мене початок це саме ніч 21гоа тепер про звучити не буду, мені побажали з тієї сторони всього найкращого і "скорішого вирішення" всіх проблем... і знаєте хай би хто сказав що вони ніхера не розуміли тощо, не вірю і вірити після цих відповідей не буду. бо в розуміння "скорішого вирішення" там вкладали "Київ за три дні" і це лицемірство так запало.... як наймерзотніша, найогидніша інформація яку я усвідомила , далі усвідомлення стало ще гірше але все почалось саме з цього... тому все вони розуміють , хороші кормлять хробаків....