Fuente
Записки Динамівця | 23 березня – особливий для фанатів, які підтримують футбольне «Динамо»...
1 300 Vistas/Alcance
2025-03-23 18:29
Mensaje №22068
🇺🇦🦅23 березня – особливий для фанатів, які підтримують футбольне «Динамо» і хокейний «Сокіл». Рівно 45 років тому, в 1980-му наші вболівальники здійснили перший організований виїзд, для того, щоб підтримати «Сокіл» у матчі чемпіонату СССР проти московського «Спартака». З того часу 23 березня вважається Днем київського фаната. Клуб «Сокіл» дуже цінує відданість наших ультрас, які підтримували команду і її вихованців у часи гучних перемог, болісних поразок і навіть тоді, коли "Сокола" в професійному хокеї не було. Так, зараз нашим найактивнішим фанатам не до хокею. Чимало з них - на передовій, дехто - вже кілька років у російському полоні. Схиляємо голови перед вболівальниками, які поклали життя за волю України. Ми граємо з розумінням, що вже третій сезон став можливим виключно завдяки жертовності людей, які стримують ворога на передовій. Вітаємо всіх причетних з Днем київського фаната. Віримо, що обов'язково зберемося разом на матчах "Сокола".Разом - сила! Тільки "Сокіл", тільки перемога!