Fuente
Дворічанщина ❤️ | Підсудність Дворічанського районного суду Харківської області передана...
699 Vistas/Alcance
2025-03-23 12:41
Mensaje №2742
Підсудність Дворічанського районного суду Харківської області передана – Орджонікідзевському районному суду міста Харкова, Куп’янського міськрайонного суду Харківської області – Червонозаводському районному суду міста Харкова.Після судового рішення звернутися до державного реєстратора із заявою про внесення квартири чи будинку до реєстру.Обов’язково мати витяг з судового реєстру про визнання права власності.У Вас взагалі немає ніяких документів на Ваш будинок – вертаємось до п.п. 2.2.На сьогоднішній день існує два законопроекти, закони, які передбачають спрощення процедури реєстрації прав (без довідки БТІ) та спрощення процедури виплати за зруйноване житло, але ці закони ще повинні пройти певні процедури до набрання чинності. Коли це буде – невідомо, але надія є…нам залишається чекати спрощення чи йти шляхом описаним вище.Опишем ще один приклад розвитку подій, наприклад:Якщо один із співвласників майна помер, одразу звертатися до реєстратора з документами про спільну власність не можна. Спочатку необхідно оформити спадщину. Ось покроковий порядок дій:1. Звернення до нотаріусаПротягом 6 місяців із моменту смерті співвласника спадкоємець повинен звернутися до нотаріуса із заявою про прийняття спадщини. Важливо не пропустити цей термін. Бо прийдеться через суд продовжувати термін на прийняття заяви на спадщину.2. Оформлення спадщиниПісля подання заяви нотаріус перевіряє документи та, після закінчення 6 місяців, видає свідоцтво про право на спадщину. У цьому документі буде зазначено, що частка померлого у праві власності переходить спадкоємцям.3. Реєстрація права власностіНовий співвласник (тобто спадкоємець) разом з іншими власниками звертається до державного реєстратора, щоб зареєструвати зміни в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.Лише після цього можна проводити будь-які дії з об’єктом нерухомості – продаж, поділ, дарування тощо.І на останокЩо мала зробити Дворічанська місцева влада, в обличчі голови Турбаби Г. Г. але не зробила?1. Не організувала евакуацію архівів БТІ та нотаріуса (якщо хтось почне нам розказувати, що це було не можливо, я засміюся вам в обличчя. Коли звільнили Дворічну, було достатньо часу це зробити. Один з прикладів: «невідомі» фурою вивезли майно на декілька мільйонів приватної Дворічанської пекарні на «підварках». Власник пекарні звертався до правоохоронних органів, до голови , але все марно. Тобто ви зрозуміли мої думки.2. Не подбала про резервне збереження архівів БТІ.3. Не організувала комісію для віддаленої оцінки руйнувань.4. Не надала людям алгоритм дій.5. Не допомагає у внесенні житла в Єдиний реєстр.Одним словом – за десятки років в неї до людей відношення не змінилося. А деякі мені вливали у вуха, що вона зрозуміла свої помилки в минулому (Дякую, друзі! До зв’язку! З повагою, С. Скрипніков