У мене сьогодні плідний день, як ви зрозуміли 😉Вчора писала, що готую МК на тему «10 мистецьких прийомів для утримання уваги глядача, якими легко користуватись» І вже включила форсаж! Мені згадалося, з чого я починала, що змінило мій погляд на те, як я дивлюся картини, фотографії, фільми… Все почалося з фільмів Baraka та Samsara . Мені їх рекомендували подивитися без звуку. І саме цей підхід фотографів змінив моє бачення і дав старт розвитку, як людини, яка бачить красу і може її передати у фото та відео. Даю вам посилання на трейлери до цих фільмів, якщо зможете знайти їх повністю, дуже рекомендую.Навіть трейлери, подивіться без звуку. Подивіться як та з якою швидкістю змінюються кадри. Про ці закономірності буде мова на моєму майстер-класі 6 квітня. Продажі відкриються 31 березня. Тож ловіть посилання на фільми: https://youtu.be/ZSfFHxyYJJA?si=72CSuVwqlUODoOW5https://youtu.be/HCkEILshUyU?si=RNdytyXVB-7EZCCqКоли подивитесь, чи можливо хтось їх вже бачив, напишіть в коментарях про свої враження.
Декілька днів тому слухала подкаст на Spotify. Знайшла коуча , який про продуктивність, вихід зі ступору, налагодження мислення говорить. У мене, як запотівше скло протерли. 😍З 80% того що я розумію англійською …хочу передати вам те, що мене надихнуло.Серед порад я почула таку інформацію: говорилося про дофамін і як він впливає на нашу поведінку. Часто нам важко щось почати, ми відкладаємо з різних причин ( думаю багатьом це знайомо), але коли ми вже почали… нам хочеться це скоріше закінчити 😄Так у вас? У мене чітко так. Бо хочеться побачити, ЧИМ ЦЕ ЗАКІНЧИТЬСЯ. 🔥 Виявляється, що це вмикається дофамін, який робить так, що ми продовжуємо діяти ДО КІНЦЯ 🔥Нам цікаво! На цьому будується, доречі, і те, як серіали показують, перериваючи на самому цікавому місці. Класне порівняння, доречі, і з автівкою, яку треба штовхнути з місця. Спочатку неймовірно важко, а коли штовхнув, то вже тільки притримуй !!!Гарна новина для тих хто стоїть на порозі прийняття рішення діяти, правда? Я і себе маю на увазі 😄Зовсім недавно зрозуміла, що мене гальмує і моя машина вже почуть-чують поїхала. І цікаво чим закінчиться 😍Накидайте 🔥 якщо відгукується.P.SЯк у вас з темою «почати йти до того, чого прагну»?
За останній місяць на мене в інстаграм підписалося 395 людей… це така нічогенька конференц-зала.Я розумію що це за кількість, бо коли організовувала діллерські конференці для Бриджстоун, в залі було 150-180 людей - велика кількість і велика енергія. Люди всі різні, але їх цікавить схожа тема. З якої теми прийшли у мій блог люди і хто вони? Я бачу закономірність. Почну з того відео, яке зробила на другий день після розмови Зеленського і Трампа. Це був ремікс існуючого відео, яке попалося мені у стрічці. На тему НЕСПРАВЕДЛИВІСТЬ Тож хто підписується? Всі з України, більшість мають маленьки або закриті сторінки. І ще, цікаво, дуже багато, чоловіків. Знаєте чому? Я висловила свою думку і людям вона відгукнулася. А ще, я в діалозі, відповідаю на коментарі, висловлююсь. Цей рілс вже набрав більше 600 тисяч переглядів і під ним йде не срач, а конструктивний діалог про те як у суспільстві та світі це працює. Це вже третій рілс за 4 місяці, який я роблю як ремікс, пишу на відео свою думку, таке відео ЛЕТИТЬ і на мене підписуються нові люди. З попередніх мотиваційних рілс , на тему прийняття рішень, доречі, підписалися люди з розвинутими сторінками, з різних куточків світу, але всі сторінки українською ведуться. ( алгоритми інсти працюють, знаходять людей) Загалом, за 4 місяці, на мене підписалося близько 700 людей. Люди нові і теми їх цікавлять різні… а сторінка моя і я звикла робити на ній певні речі. Тож перемикаю хід думок і шукаю слова, як новим людям пояснити хто я і чому варто залишатися зі мною на сторінці. Упаковка блогу - я до неї дійшла. Але це процес, неможливо сісти і за місяць її зробити ідеальною. Все поступово. Через контент і певні маркетингові дії. І це не просто , але цікаво! Люблю робити нове, особливо коли знаю певні речі, які мені допомагають. 🔥