Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Crypto Dollin
Añadido 14 jul. 2024

Crypto Dollin

@DollinCrypto
Número de suscriptores: 1 241
Fotos: 2,670
Videos: 47
Enlaces: 2,590
Descripción:
📩По питанням та співпраці сюди @Dollin342 Посилання для друга https://t.me/+sLLUVgL-UeoyODNi Чат - https://t.me/+HhrpFu3AP5I0OTZi

👥 Número de suscriptores

1 241
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: -37

📊 Mensajes por Día

0.1
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 278 26-03-31 19:26
⚡️Отримуємо до 100 Євро від Trading212⚡️Колись як я зрозумів вже була схожа акція, сипали дуже потужно, мені капнуло 14,5 євро які можна буде вивести через місяць, але капає рандомноЩо потрібно робити? ▪️Для початко треба зарегати ZEN ( для того щоб поповнити Trading212)▪️Вибираємо резиденство Україну і проходимо процедуру KYC▪️Після чого поповнюємо на 16-18 Євро, можна через USDT Далі геморна частина, реєстрація на Trading212:▪️ Регаємо акк за посиланням і вказуємо крахну Німеччина (рефка але шо поробиш) ▪️ Скачуємо додаток Trading212: Android | IOS ( я робив через Android бо в AppStore стоїть гео Укр і додаток недоступний) ▪️ Включаємо VPN Німеччини і логінимось в аккаунт який зарегали раніше ▪️ Вказуємо національність Україна і проходимо вериф через закордонний паспорт і чекаємо на апрув (~10хв)❗️Якщо запросить локацію то вводимо рандомну адресу, якщо просить апрув через гео то скачуйте прогу FakeGPS і там треба буде вибрати Німеччину ▪️ Після апруву кус запросить оплату картою для ласт підтвердження, для цього треба відправити 1 євро на надані реквізити👇 Заходите в ZEN > переказ EUR > Банківський переказ > вказуєте номер IBAN який вам дали в реквізитах у Trading 212 > Компанія > Вписуєте J.P. Morgan SE > в назві вказуєте код який також показано в реквізитах > знизу вибиреєте швидку відправку > відправляєте 1 EUR (зараховується протягом 10 хв)Коли КУС повністю пройдений закидуйте ще 15 EUR і через пару хв після зарахування на Trading 212 вам прийде нагородаP.s Акцію(нагороду) можна одразу продати(щоб не упала в ціні) і через місяць вивести її коли вона розблокуєтьсяПідписуйся: Crypto Dollin | 🔐Чат | 🎃YouTube | ⭐️Лайф канал | 💻Proxy-Seller
👁 178 26-01-25 20:42
⚡️Збір на ЗСУ + Розіграш❗️Мені написав мій знайомий з проханням допомогти зібрати гроші, на ремонт машини, тому я вирішив що обовʼязково маю допомогти📌Моя ціль, зібрати 30 тисяч гривень, і я дуже надіюсь що в нас вийде.Збір проводиться на потреби 475 штурмового полку.‼️Звіти минулих зборів‼️Перший | другий | третій 🤲 Як взяти участь у розіграші:— 1 квиток = 100 грн донату— Наприклад: задонатив 1000 грн → отримуєш 10 квитківІ так, щодо призів: 1 місце:— Футболка BingX— Прапор, розписаний бійцями 🇺🇦2 місце:— Футболка BitMart— Шапка BitMart— Магазин, знятий з ворожого автомату3 місце:— Чашка з будь-яким обраним малюнком— Відкривачка MEXC— Шопер MEXC Найбільший донат:Тубус з авторською розмальовкою, але на самому тубусі плівка ❤️Реквізити для донатів:Банка: https://send.monobank.ua/jar/7NmgTyHyn3Крипта:Bep20: 0xc3f991274fc57ac33e19b071bd73b60446660b88Aptos: 0xcc32487dcce7f86748270c47a1881361a4c53c8ca4c73851d2011449f7ff2c84⚠️ОБОВʼЯЗКОВО!, якщо ви задонатили на банку,то пишіть свій юз в телеграмі в призначені, або пишіть в лс @Vanyyaaaa11Якщо ж ви задонатили у крипті, просто надішліть скріншот вашого донату. Це робиться для того, щоб я нікого не пропустив і всіх зміг додати до розіграшу‼️ Всім буду дуже вдячний за репост, кожна ваша дія наближає нас до перемогиНасамперед дякую вам за репости, та донатиСлава Україні🇺🇦Якщо вам цікаво як виглядають призи, фото будуть тут (зразу кажу там не всі призи, там немає прапору, та немає чашки)
👁 215 25-12-16 16:22
Помітив що зараз мета Prediction Markets📊Хочу спробувати проявляти якусь активність там, можна як на самих ставках заробляти, так і фармити поінти на дроп. Кожного дня цей напрям стає все більш популярним і створються різні платформи та відбувається інтеграція в гаманціХто не вкурсі Prediction Markets це платформи де можна ставити ставки на різні події: крипта, футбол, політика і т.д. Часто є цікаві можливості де в цілому можна залутати трохи $ бо ставка геть очевидна ну або не очевидна😁Хтось скаже що це лудка, по факту воно так і є, але можна ставити на більш-менш очевидні події, наприклад FVD проєкту після лістингу, або яку загальну суму зберуть на тому чи іншому сейлі. Трошки спостерігав за такими штуками тому і вирішив спробувати• Серед цікавих мені зараз це Opinion (рефкод KRh6sE )та PredictFun (рефкод E2B61) ці двоє з підтримкою CZ😉Головна ідея така: робити ставки на яких в цілому можна заробити(або проєбати), набивати якийсь об'єм для фарму поінтів для дропу. Шанс на хороший результат по суті є, поки не було жодного дропу від таких платформ і в перспективі можна і на ставках заробити і на дропіЦе все теорія, побачимо як воно буде насправді👀Підписуйся: Crypto Dollin | 🔐Чат | 🎃YouTube | ⭐️Лайф канал | 💻Proxy-Seller
👁 191 25-09-08 16:18
⚡️Нове спільне промо з Weex⚡️Нагороди у ваучерах на торгівлю, що заробите з ваучерів можна вивестиЩо потрібно робити?🧐▪️Реєструємо аккаунт на Weex (KYC не треба)▪️Приймаємо участь на сторінці промо▪️Далі можна підв'язати номер телефону і отримаєте 10-100$(КУПОН НА ЗНИЖКУ)▪️Переказуємо на ф'ючерсний баланс і тримаєте протягом 3 днів: Переказ >100USDT - нагорода 20$ (ваучер на торги) Переказ >500USDT - нагорода 80$ (ваучер на торги)Переказ >1000USDT - нагорода 100$ (ваучер на торги)▪️Набиваємо об'єм на ф'ючах і отримуємо ваучери: Торгуємо об'єм +10к$ - нагорода 5$ (ваучер на торги) Торгуємо об'єм +100к$ - нагорода 15$ (ваучер на торги) Торгуємо об'єм +500к$ - нагорода 80$ (ваучер на торги) Торгуємо об'єм +100к$ - нагорода 100$ (ваучер на торги)🔥Ваучер багаторазовий, можна використовувати на будь які пари з будь яким плечемНагадую якщо вам потрібні проксі ви можете взяти їх на Proxy-Seller а якщо при купівлі введете код dollin то отримаєте знижку -15% на статичні проксі та -10% на Резидентські проксі P.s завтра буде промо з ревардами на спот і ваучерами,можна буде поєднати разом дві промки, тому чекайте😉Підписуйся: Crypto Dollin | 🔐Чат | 🎃YouTube | ⭐️Лайф канал | 💻Proxy-Seller
👁 197 25-09-06 12:09
⚡️Починаємо проявляти актив в EthosEthos - цікаий проєкт, який побудований на базі соціальної репутації для завоювання авторитету серед користувачів. Він дуже схожий на Kaito💰Проєкт зібрав 1,75млн$ інвестицій на Pre-Seed раунді трошки більше року тому, це означає що ще будуть добирати інвестEthos стає все більш популярним серед інфлів, зараз всі топ інфли з твітеру туди заходять, суть полягає що на базі вашої соціальної активності нараховується скор(рівень профілю) в цьому допомагає актив у твітері і т.д. Потрібно писати відгуки іншим користувачам на плтформі і вони вам також будуть їх писати❗️Єдиний момент що доступ у проєкт тільки по інвайтам, коди можна отримати від різних інфлів або купити на OTC. Зараз у мене немає інвайт коду але як тільки з'явиться я дам знатиЩо потрібно робити?🧐▪️Для початку отримати Invite Code( у різних інфлів)▪️Після його отримання щодня виконуємо Daily Task та нибаваємо сктрік днів( потрібно написати два відгуки та вибрати чи підтримує того чи іншого автора, стрілка вверх або вниз)▪️Також можна робити платні відгуки( мінімум 0,01 ETH) це означає що ви ручаєтесь за певного автора і даєте свій ефір як підтвердження цьому( його можна забрати в будь який момент)▪️Також крім дейліка пишемо пару відгуків іншим рандомним авторам або тим кого ви знаєте Коли ви пишете відгук він оцінюється за певним алгоритмом, всім хто буде робити раджу писати на +96% менше не варто. В цьому допоможе джпт якщо дати правильни промпт Можливо все звучить дуже складно, але якщо почати робити то стане зрозуміло. Раджу всім хто качає свій твітер придивитись до проєкту. Пробуйте знайти інвайт коди, питати в різних інфлів у твітері або в тг. Як у мене з'явиться код я напишу постP.s якщо вам буде цікаво я можу в подальшому зняти відос про проєкт де покажу покроково активності і як їх виконуватиПідписуйся: Crypto Dollin | 🔐 Чат | 🎃 YouTube | ⭐️Лайф канал | 💻Proxy-Seller
👁 278 25-08-20 10:22
🧬Mitosis викатили сьогодні чекерЯ отримав 6268 токенів, з яких ~5к токенів за твітер а саме за kaito лідерборд. На момент снепу Kaito я займав 26-28 місце в таблиці за 6 місяцівІнші ~1к токенів за гаманець( депозит лікви та тестнет) і за рольки в дсВзагалі якщо чесно результат не дуже, але порівнюючи з іншими людьми то в мене пушка дроп😁ТГЕ поки не ясно коли, але має бути скоро, ціна премаркету була 0,3-0,6$ але як на мене це нереалістично і більш за все прайс буде 0,1-0,2$.Але просто сам факт що в мене не великий акк в твітері, але більшу частину дроп я отримав за нього, і був вище в рейтингу ніж тіпи з тисячами і десятками тисяч підписниківВже після лістингу більш детальніше розпишу що і як вийшло та можливо, якщо цікаво, повністю шлях з проєктом(дайте знати якщо цікаво)P.s тому треба качати твітер бо це гем, я трошки лінивий і останнім часом не дуже качаю але виправлюсь😉Нагадую якщо вам потрібні проксі ви можете взяти їх на Proxy-Seller а якщо при купівлі введете код dollin то отримаєте знижку -15% на статичні проксі та -10% на Резидентські проксі Підписуйся: Crypto Dollin | 🔐 Чат | 🎃 YouTube | ⭐️Лайф канал
👁 176 25-07-16 10:34
Підсумки по EclicseЛістинг гавна, тіма гавна, Мекс контора підарасів😂Якщо серйозно на даний момент вийшло 2х до витрат, і ще трошки токенів на мекс МАЛИ Б БУТИ але депозити закриті, тому думаю може в сумі 2,5х до витрат. В цілому хоч щось)Сказати що я жалію що робив, та ні. В той момент на ринку не багато активностей було, а так то хоч якийсь профіт єЧому мекс контора? Бо вони залістились раніше на 30-40хв раніше ніж всі, дали норм прайс, закрили депи(і вони застрягли) і підтягнули прайс до всіх бірж. Да деякі встигли зробити деп, але таких не багато а більшість просто досі чекаю депозит токенів, клас👍Сео чи кофаундер Eclipse не один раз писав, "Ми не Scroll, ми краще" з предлогом що в скрол була тупа тіма, але нюанс в тому що коли вийшов скрол то його FDV було більше ніж в екліпс😅За OG роль дали 20к токенів, це від 3к$ до 10к$ жир? Думаю да. Роль було складно отримати але профіт відповідний)Тому я й кажу качайте твітер, і лутайте ролі в дс тому що за них гарно насипають. Зараз у мене фокус на твітер, кілька проєктів, і ворк в команді. Якось такПідписуйся: Crypto Dollin | 🔐 Чат | 🎃 YouTube | ⭐️Лайф канал | 💻Proxy-Seller
👁 175 25-04-08 16:15
Вирішив поділитись своїми думкамиДа, зараз поганий ринок, тяжко, ворку не багато, у всіх паніка, розчарування і взагалі всі кричать крипта скам. По-факту воно так і є, і реакція всіх навколо зрозуміла. Що я раджу робити зараз і що роблю самРобіть проєкти, тестнети, ретро, амби, ролі в дс і все в тому дусі. Не дуже багато людей зараз хоче щось робити і тому час воркати нам. Чесно я впевнений що ринок розвернеться і все буде чотко, просто питання часу. Наша задача зараз щоб ринок і великі дядьки не викинули нас з крипти, робити якісь активності щоб потім пожинати плоди. Я зараз стараюсь робити проєкти, качаю твітер і все в тому дусі, якщо є якась можливість заробити в моменті наприклад ІДО Binance, якась промка чи щось типу того, ф'ючі(геть не раджу) то роблюЯкщо у вас є токени на споті то краще не продавайте, бо крипта така штука зараз продасте і тут бац буде ріст і фомо(це умовно) У мене також пару токенів є, з піку -60% неприємно звісно, але благо в мене є стейбли, я просто прийняв таку статегію що продавати в мінус не буду без ДУЖЕ ВАГОМОЇ ПРИЧИНИ, або дотримаю до профіту або в нуліну все укатається(в що я не вірю)Старайтесь менше дивитись на графіки без великої потреби, всеодно нічого не зміните, але будуте більше тільтуватиДавайте подумаємо трошки позитивно, ми зараз воркаємо все що можна, в моменті десь лутаємо профіт, в перспективу і потім коли ринок оживе проєкти почнуть виходити, головне щоб ви їх робили і буде профіт. Якщо ви сидите взагалі нічого не робите і чекаєте росту ринку то це дивно адже коли ринок почне рости у вас нічого не зміниться, тому шукайте що можна поворкати і летс гоуНе тільтуйте все буде чотко. Як я і казав вище наша задача щоб нас не витрусили з ринку😁Підписуйся: Crypto Dollin | 🔐 Чат | 🎃 YouTube | ⭐️Лайф канал
👁 261 25-02-11 09:53
Хочу вам розказати про класний проєкт KaitoKaito - це ШІ проєкт який аналізує вашу соціальну активність за своїми алгоритмами і за це нараховує вам Yaps Ponts💰Проєкт зібрав 10,8млн$ інвестицій від Spartan Group, DragonFly Capital, Sequoia Capital та іншихНаша задача полягає в тому що ми робимо пости в твітері, головне робити якісно, і за це нам будуть давати Yaps Points. Скажу одразу це дуже складно і треба буде попотіти😅Вчора відкрили повний доступ для всіх, буде складно але потрібно пробувати, виглядає цікаво. Деякі проєкти вже роздавали нагороди за те що ви їх підтримували🤑Що потрібно робити?🧐 Заходимо на сайт Контектимо твітер Додаємо свій гаманець І далі максимально качаємо свій твітерТут багато плюсів, ви допомагаєте проєктам, робите для них контент або амбасадорите за що потім можете отримати нагороди або дроп від них. Ще будете фармити поінті Kaito за що також будуть реварди. Все звучить класно, тепер пора працюватиПідписуйся: Crypto Dollin | 🔐 Чат | 🎃 YouTube | ⭐️Лайф канал