Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 💙НЕЗЛАМНІ 💛
Añadido 14 jul. 2024

💙НЕЗЛАМНІ 💛

@DoC_inform
Número de suscriptores: 13 250
Fotos: 17,600
Videos: 10,100
Enlaces: 7,820
Descripción:
НЕЗЛАМНІ - це про Волю, Єдність, Віру, Міць та Підтримку! Незламність Українців, це не характер, це - віковий Генетичний Код! Підтримка ЗСУ - https://t.me/donateDoCinform реклама - @V_admDoc
Fuente

💙НЕЗЛАМНІ 💛 | По інформації щодо захоплення командного пункту одного з батальйонів 1...

Logotipo de la comunidad de telegram - 💙НЕЗЛАМНІ 💛 💙НЕЗЛАМНІ 💛 @DoC_inform
1 780 Vistas/Alcance 2025-12-25 21:59 Mensaje №36165
По інформації щодо захоплення командного пункту одного з батальйонів 102-ої бригади ТРО.Дуже гучно сказано, що противник зміг прорватися до такого обʼєкту і захопити його, звучить як щось дійсно нереально, виходячи з умов сучасної війни. Командні пункти батальйонів зараз в основному розташовані мінімум в 10-15 км від ЛБЗ, в залежності від напрямку, і постає питання: чи дійсно мав місце такий стрімкий ривок сил та засобів противника, щоб в настільки короткі строки подолати таку відстань(або загалом кардинально змінити обстановку), заставши зненацька все ОКП та змусивши весь штаб тікати. Як би не було прикро за Гуляйполе, але ситуація тут загострювалась вже давно і нічого раптового чи різкого на полі бою не відбувалось, тим більше щоб не встигнути згорнути командний пункт батальйону(що можливо зробити за декілька годин). З такими темпами просування ворога, штаб - це не той організм, який як правило сидить до талого і готується до штикових атак)Нікого не виправдовую, просто здається все дуже дивним або хтось капітально забив болт на нормальну евакуацію ще давно🙂Офіцер ✙ | Підписатись