Fuente
💙НЕЗЛАМНІ 💛 | ️З 1 липня 2026 року українці в Німеччині перейдуть на суворішу систем...
1 650 Vistas/Alcance
2025-12-19 16:25
Mensaje №36094
❗️З 1 липня 2026 року українці в Німеччині перейдуть на суворішу систему допомоги GrundsicherungЗ 1 липня 2026 року українські біженці, які прибули до Німеччини до квітня 2025 року, будуть переведені з допомоги Bürgergeld на нову систему соціального забезпечення Grundsicherung, яка передбачає суворіші санкції за порушення. Про це повідомляє видання Bild.Розмір виплат не зміниться: 563 євро на місяць для однієї людини, 506 євро для партнера та від 357 до 471 євро на дитину, з покриттям оренди та опалення. Однак істотно посилюється система штрафів. Уже за перше порушення (наприклад, пропуск візиту до центру зайнятості) допомогу можуть скоротити на 30%. Після трьох пропущених візитів виплати припиняються повністю, а якщо людина понад чотири тижні не виходить на зв'язок, держава перестає оплачувати й житло.Для порівняння, у рамках попередньої системи Bürgergeld штрафи починалися з 10%. Українці, які прибудуть до ФРН після квітня 2025 року, отримуватимуть ще нижчі виплати, передбачені для шукачів притулку.