Fuente
Українці в Німеччині НОВИНИ🇺🇦🇩🇪 | Платити більше за Кіту для боротьби з нестачею персоналуУряди земель у...
714 Vistas/Alcance
2024-07-29 19:23
Mensaje №276
📣 Платити більше за Кіту для боротьби з нестачею персоналуУряди земель у Німеччині невдовзі можуть позбутися права використовувати федеральні кошти зниження плати дитячий садок для батьків. Натомість гроші доведеться витрачати на утримання персоналу.Поки профспілка Verdi бореться за покращення умов праці в Кітах, Міністерство у справах сім'ї розробляє нові плани щодо вирішення проблеми відчайдушної нестачі персоналу.Відповідно до проекту закону про якість дитячих установ, отриманого агентством DPA, у майбутньому уряди штатів можуть зіткнутися з обмеженнями у витраченні федеральних коштів.❓Чи платитимуть батьки більше в майбутньому❓Незважаючи на те, що плани викликають у батьків побоювання щодо підвищення плати за дитячий садок, міністр у справах сім'ї Ліза Паус (Зелені) вважає, що підвищення плати є малоймовірним.За даними міністерства, лише шість із 16 земель Німеччини в даний час використовують федеральні кошти для надання пільг по догляду за дітьми.➡️ Наприклад, у Берліні, де сім'ї сплачують лише невеликий адміністративний внесок за місце у дитсадку Kita, для фінансування пільг використовуються гроші з державної скарбниці.Якщо законопроект набуде чинності 1 січня 2025 року, діятиме шестимісячний перехідний період, щоб землі могли розглянути інші варіанти.На думку Пауса, до 2030 року в дитячих садках Німеччини не вистачатиме від 50 000 до 90 000 кваліфікованих працівників, проте за альтернативною оцінкою, проведеною організацією Paritätische Wohlfahrtsverband, ця кількість може досягати 125 000 осіб.Німеччина News 🗞️ | Чат 🗣️