Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Денис Шмигаль | Перший віцепрем'єр — Міністр енергетики України
Añadido 14 jul. 2024

Денис Шмигаль | Перший віцепрем'єр — Міністр енергетики України

@Denys_Smyhal
Número de suscriptores: 17 981
Fotos: 9,240
Videos: 2,110
Enlaces: 398
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Першого віцепрем'єр-міністра — Міністра енергетики України. Facebook: https://bit.ly/2wZwswN X: https://x.com/Denys_Shmyhal Instagram: https://www.instagram.com/shmyhal_official/

👥 Número de suscriptores

17 981
Promedio/Día:: -4
Promedio/Tiempo:: -41
Promedio/Mes:: -209

👁️ Vistas promedio por mensaje

8 695
Promedio/Día:: 22,100
Promedio/Tiempo:: 5,296
ERR: 48.36%

📊 Mensajes por Día

1.2
Último día: 1
Promedio semanal: 0.7
Promedio por día: 1.2

Historial de cambios de nombre

Денис Шмигаль | Перший віцепрем'єр — Міністр енергетики України 2026-01-16
Денис Шмигаль | Міністр оборони України 2025-07-17
Денис Шмигаль Прем‘єр-міністр України 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2025-07-18
Oficialmente no confirmado 2025-07-17
Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Сьогодні ми відзначаємо День Соборності України.22 січня 1919 року УНР і ЗУНР об’єдналися в Незалежну й Соборну Україну. Мільйони українців проявили єдність заради спільного бажання жити в одній державі.Саме єдність була, є і буде нашою головною силою — у відбитті російської агресії, захисті рідного дому та відновленні зруйнованого.Тисячі енергетиків із різних областей сьогодні цілодобово працюють разом, виїжджають на допомогу там, де це потрібно, відновлюють пошкоджені мережі та електростанції, аби під’єднати українців до світла й тепла.Єдність сьогодні – у щоденній роботі ремонтних бригад, енергетиків, усіх небайдужих. Єдність – це про спільну відповідальність і підтримку. Коли бізнес допомагає людям зігрітися. Коли бізнес відмовляється від яскравих підсвіток і реклам, аби більше домівок могли під’єднатися до світла.Соборність — це коли енергосистема працює як одне ціле, попри удари й руйнування. Дякуємо всім, хто єднає та під’єднує – сміливим, відважним енергетикам, які працюють у надскладних умовах. Дякуємо Українському війську за щоденний захист.Разом вистоїмо!Слава Україні!
Продовжуємо роботу Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Києві та області. Заслухали доповіді щодо актуальної ситуації в столиці після чергової масованої атаки ворога.📌 У Києві відновили водопостачання. Система набирає необхідні параметри, проте ще є райони зі зниженим тиском. Через обстріл були знеструмлені об’єкти водопровідної інфраструктури.📌 Щодо енергетики. Ситуація залишається складною. Утім ліквідація наслідків атаки триває. Ремонтні бригади енергетиків працюють безперервно. Паралельно буде переглянута робота об’єктів критичної інфраструктури. Аналізуємо, яку кількість електроенергії можна додатково вивільнити, щоб скерувати її побутовим споживачам. Доручив провести додатковий аналіз та перевести на генератори всі об'єкти, які можливо, щоб вивільнити електроенергію для людей.Київ вже отримав 49 генераторів із 55 запланованих, які були виділені з резервного хабу Міненерго. Решту очікуємо в найкоротші терміни. 📌 Щодо теплопостачання. Після нічної атаки в столиці чотири тисячі будинків залишаються без тепла в оселях. Тривають роботи з його відновлення. Маємо чіткий план. Пройшлись по ньому детально. Пускові операції триватимуть усю ніч. Плануємо сьогодні пізно ввечері почати прогрів котлів, щоб уже вранці почати повертати тепло в оселі киян. За даними Мінрозвитку, у столиці суттєво посилені ремонтні можливості: тут вже працюють 68 бригад, з яких 43 - від «Укрзалізниці» та 25 - з інших областей.
Провели чергове засідання Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Києві та області.Ситуація залишається складною, працюємо над точковими та системними рішеннями.📌 Щодо енергетики та генерації. Дефіцит в енергосистемі зберігається. Тому поки, на жаль, не вийде відмовитися від екстрених відключень.Стратегічне завдання – план розвитку розподіленої генерації міста. Маємо вийти на додаткові потужності на понад 100 МВт. Це дозволить зробити столицю стійкішою до атак. Прибираємо дозвільні та бюрократичні затримки або перепони, щоб пришвидшити встановлення когенераційних установок та модульних котелень.📌 Щодо теплопостачання. Роботи тривають цілодобово, без перерв. Щоб пришвидшити подачу тепла людям, на окремих об'єктах працює по дві бригади одночасно. За даними Мінрозвитку, загалом для ліквідації аварій у столицю направили 60 додаткових бригад. Це спільна робота всієї країни: 40 бригад надала «Укрзалізниця», 18 прибули на допомогу з областей, зокрема 13 з Київщини, також задіяні фахівці «Київтеплоенерго». Вже завтра очікуємо прибуття ще трьох бригад зі Львова. Вдячний енергетикам, комунальникам та рятувальникам, які в надскладних умовах повертають комфорт у домівки українців.
Зустрілися з правлінням НЕК «Укренерго». Під час зустрічі опрацювали невідкладні завдання:📌 Збільшити технічні можливості для імпорту електроенергії в Україну. Очікуємо швидких результатів щодо розбудови міждержавних інтерконекторів на кордонах з ЄС.📌 Реалізувати проєкти для покращення передачі електроенергії із Заходу України на Схід. Для ефективного використання згенерованої та імпортованої електроенергії саме там, де у ній є найбільша потреба. Мова, як про ремонти, так і про розбудову мережі. Поставлені завдання, які дозволять зменшити тривалість відключень там, де ситуація зараз найбільш складна.📌 Зменшити кількість звітності та бюрократії, через вже впроваджені цифрові програми та інструменти, для прискорення прийняття ефективних антикризових рішень.📌 Спільно з Державною спеціальною службою транспорту відпрацювати підходи до швидких ремонтів і відновлення електромереж та підстанцій у зонах наближених до лінії фронту. Окремо пропрацювати захист підстанцій, як спеціальними укриттями, так і РЕБ та ППО.📌 Максимально спростити підключення всієї розподіленої генерації. Когенераційні установки, потужні генератори. Енергосистема має бути готова оперативно підключати альтернативну генерацію, передусім – у найбільш енергодефіцитних регіонах.Для української енергосистеми зараз важливий кожен мегават. Це стосується як повернення в роботу пошкоджених російськими ударами енергооб’єктів, так і введення в експлуатацію нових генераційних потужностей.
Максимально швидке відновлення енергопостачання та посилення захисту об’єктів критичної інфраструктури від російських атак — найвищий пріоритет. Провели сьогодні чергове засідання Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Києві та області, проаналізували результати проведених робіт та узгодили план подальших кроків для посилення стійкості енергосистеми.📌 Щодо теплопостачання. Наразі тривають роботи з повернення тепла в Києві до близько 100 будинків. Зараз за потреби заживлюємо їх та критичні об’єкти генераторами. Готуємо до передачі місту ще понад 60 генераторів.📌 Також доручив місту відпрацювати з АТ «Укрзалізниця» та Мінвідновлення збільшення кількості теплових ремонтних бригад. «Укрзалізниця» направить на допомогу місту мінімум 30 бригад тепловиків та надасть експертну допомогу для якнайшвидшого відновлення тепла в оселях. Ще 20 бригад направлять до столиці інші регіони. 📌 Віцепремʼєр-міністр з відновлення Олексій Кулеба повідомив про кількість когенераційних установок, які вже прямують на підсилення міста. Поставив завдання прибрати усі бюрократичні перепони для їхнього швидкого запуску в роботу.📌 Щодо ситуації по світлу. Ситуація продовжує залишатися складною. Енергетики працюють 24/7. На виконання рішень штабу у Києві вже сьогодні почали роботу додаткові бригади енергетиків з інших регіонів. Доручив енергетичним компаніям продовжити збільшення бригад. Наша мета — миттєва координація та реагування. Не тижні, не дні, а лічені години.
Провели друге засідання Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в електроенергетичних системах міста Києва та Київської області.До роботи долучилися представники Міненерго, Мінвідновлення, МВС, ДСНС, міста Києва та Київської області, а також представники ключових енергетичних компаній. Обговорили хід виконання рішень Уряду та протокольних доручень.Як керівник робіт з ліквідації наслідків в енергосистемах наголосив: усі рішення мають бути реалізовані максимально швидко. Поставив конкретні завдання очільникам Києва й Київщини щодо координації на місцях. Окремо дав завдання провести Раду оборони міста Києва, щоб на рівні столиці були оперативно ухвалені необхідні додаткові рішення. У фокусі — зміна правил пересування громадян в комендантську годину (всі мають отримати можливість дістатись до пункту незламності безперешкодно), обмеження зайвого рекламного освітлення та підсвітки, робота й доукомплектація пунктів незламності та пунктів обігріву.◽️ Заслухали інформацію та напрацювання за останню добу. Співголова штабу, Віцепремʼєр-міністр з відновлення Олексій Кулеба повідомив, що до Києва спрямовуються додаткові когенераційні установки. ◽️ Разом із представниками енергетичних компаній обговорили, як посилити координацію робіт. Зокрема, можливість залучення бригад з інших регіонів для підключення генераторів у багатоквартирних будинках.◽️ Також опрацьовується питання спрощення підключення когенераційних установок, модульних котелень, газотурбінних і газопоршневих установок для нарощення розподіленої генерації.◽️ Крім того, заслухали актуальну інформацію енергетиків щодо стану мереж, відновлювальних робіт і першочергових потреб.Продовжуємо працювати в щоденному режимі, щоб забезпечити людей теплом і світлом у цей надскладний період.
Четверту зиму Україна веде виснажливу битву за світло і тепло. росія щодня атакує енергетичну інфраструктуру, щоб спровокувати гуманітарну катастрофу.Для мене особлива відповідальність очолити Міністерство енергетики України й узяти повноваження Першого віцепрем’єр-міністра. Моє ключове завдання на посаді — якнайшвидше пройти гостру фазу енергетичної кризи. Рішення мають ухвалюватися в пришвидшеному темпі. Треба посилити координацію всіх відповідальних. Зібрати єдиний план дій для всіх. Пришвидшувати розподіл дефіцитних ресурсів. На посаді Міністра бачу три ключові пріоритети.☑️ Відновлення◽️ Відновлення генерації, підстанцій, розподільчих мереж. Формування резерву потужностей та обладнання.◽️ Необхідно створити на прифронтових територіях так звані “енергетичні батальйони”, укомплектовані фахівцями, забезпечені технікою та надійним захистом. ◽️ Впровадження доплат енергетикам і ремонтним бригадам.◽️ Відновлення газовидобутку, відбудова пошкоджених газорозподільних станцій та газопроводів, резервні схеми газопостачання для критичних споживачів, підвищення надійності газосховищ.◽️ Можемо залучати більше енергетичної допомоги та фінансування.◽️ Будемо допомагати тим містам і громадам, які самі не здатні витягнути ці завдання. ☑️ Стійкість◽️ Розширення проєкту зі встановлення РЕБ та систем ППО за участі енергетичних підприємств. ◽️ Продовження будівництва захисту для енергетичних об’єктів.◽️ Розбудова децентралізованої генерації.☑️ Модернізація◽️ Розробка нових родовищ. Інвестиції. Державно-приватне партнерство. ◽️ Запуск цифрового додатку “Єдина платіжка” для покращення послуг, інформування та зворотного звʼязку. ◽️ Потрібно завершити інтеграцію до європейського енергетичного простору.◽️ Модернізація ліній електропередач на кордоні з ЄС, збільшення трансформаторної потужності, розбудова нових інтерконекторів.Ситуація складна, але система працює. Дякую енергетикам, комунальникам, інженерам,всім ремонтним бригадам. Кожному та кожній, хто щодня повертає світло та тепло.
Пів року тому я мав честь очолити Міністерство оборони України. Тоді я чітко визначив ключові пріоритети для відомства.📌 Люди◽️ Міноборони розробило нові контракти для усіх військовослужбовців. Тепер слово за Парламентом.◽️ У 2025 році в 30 разів збільшили пряме фінансування бойових підрозділів.◽️ Побудовано тисячі опорних пунктів, тисячі кілометрів протитанкових ровів та загороджувальних перешкод. Започаткований проєкт «БАСТІОН». ◽️ Повноцінно запрацював інститут Військового омбудсмана.📌 Зброя◽️ У межах централізованих закупівель 76% зброї держава купує саме в українських виробників.◽️ За останні пів року передали нашому війську 2,2 млн дронів різного типу. Зокрема, щодня постачаємо війську 1500 дронів-перехоплювачів.◽️ 225 тисяч безпілотників та іншої зброї вже поставлено на фронт через DOT-Chain Defence. Терміни поставки тепер складають у середньому 6-10 днів.◽️ У 2025 році допущено понад 1300 нових зразків озброєння й техніки українського виробництва.◽️ «Укроборонпром» за підсумками 2025 року збільшив виробництво в півтора раза. ◽️ Запрацював спеціальний правовий режим Defence City.📌 Система◽️ Наша унікальна система DELTA стала обов’язковою для всього українського війська.◽️ Від початку 2026 року всі закупівлі для українського війська здійснює єдина Агенція оборонних закупівель.◽️ Тисяча військових частин, складів і баз ведуть облік ресурсів в SAP.◽️ Запустили в експлуатацію систему «Бюджет» для точного, прозорого, оперативного управління бюджетними ресурсами Міноборони та ЗСУ.◽️ Понад 80% підрозділів працюють з Медичною інформаційною системою.◽️ Запустили процес створення ІТ-вертикалі у війську, у якій буде 5 тисяч цифрових службовців.◽️ Продовжили модернізацію екосистеми Армія+.◽️ З вересня зобов’язали представників ТЦК користуватися боді-камерами.Залишаю посаду з упевненістю: запущені процеси стануть фундаментом для подальших змін та реформ. З повним текстом звіту можна ознайомитись на сайті.Дякую Президенту України Володимиру Зеленському, команді Міністерства оборони України, народним депутатам за підтримку і співпрацю. І передусім — дякую Українському війську, яке тримає стрій!Слава Україні!
У 2025 році Міноборони продовжило фокусуватись на цифровізації як основі системних змін у війську.Папери, черги й ручний облік поступово відходять у минуле. Їх замінюють цифрові рішення, які заощаджують час, зменшують навантаження на людей і дають змогу ухвалювати точні, швидкі й прозорі рішення на основі єдиних даних.Що вдалося зробити за рік:▪️ Запрацювала система обліку особового складу «Імпульс» — понад 200 військових частин уже працюють із точними й актуальними даними без паперових журналів.▪️ 6 млн користувачів Резерв+: електронні направлення на ВЛК, онлайн-сплата штрафів, автоматичні відстрочки. Значно більше прозорості та значно менше навантаження на ТЦК та СП.▪️ Армія+ стає застосунком для військового на кожен день: 1 млн користувачів, 1,3 млн електронних рапортів, десятки тисяч переведень між підрозділами, навчальні курси, цифрове посвідчення захисника.▪️ Управління ресурсами за стандартами НАТО: запущено експлуатацію системи управління логістикою на базі SAP. Понад 1000 частин працюють у системі. Забезпечення пришвидшилось з тижнів до днів.▪️ DOT-Chain Defence: близько 300 моделей БпЛА і РЕБ від понад 100 виробників.Військові самі обирають потрібне, АОЗ бере на себе контракти, оплату й контроль виконання.▪️ 83% підрозділів уже працюють у Медичній інформаційній системі без зайвої бюрократії, а 186 підрозділів КСВ, КМС, ДШВ, ССО та СБС працюють з електронною Первинною медичною карткою, надаючи швидшу й точнішу допомогу пораненим.▪️ Усі цифрові системи Міноборони — під постійним наглядом Центру кіберзахисту.▪️ Створюємо IT-вертикаль у війську: до 5 тисяч цифрових службовців та єдина дорожня карта трансформації.▪️ IT-коаліція з 17 країн залучила майже 800 млн євро на зв’язок, кібербезпеку й цифрові сервіси.Цифровізація — це про збереження ресурсів, ефективність війська та перевагу над ворогом.