Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ✙DeepState✙🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

✙DeepState✙🇺🇦

@DeepStateUA
Número de suscriptores: 766 492
Fotos: 10,700
Videos: 7,750
Enlaces: 13,800
Descripción:
Канал ґрунтовної аналітики. Влучно та змістовно про події в Україні та світі. Політики змінюються - DeepState залишається! base.monobank.ua/deepstateua Мерч - deepstateua.shop Донат - buymeacoffee.com/deepstateua Зв'язок - @newsDeepStatebot

👥 Número de suscriptores

766 492
Promedio/Día:: -73
Promedio/Tiempo:: -1001
Promedio/Mes:: -5255

👁️ Vistas promedio por mensaje

241 500
Promedio/Día:: 165,000
Promedio/Tiempo:: 246,143
ERR: 31.51%

📊 Mensajes por Día

2.1
Último día: 1
Promedio semanal: 1.6
Promedio por día: 2.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 243,000 26-01-04 16:08
🇫🇮 Прикордонна служба Фінляндії опублікувала відео абордажу та захоплення вантажного судна Fitburg. 👥 Фінська влада під посиленою охороною завела вантажне судно Fitburg до порту Кантвік у середу після його затримання за підозрою в пошкодженні підводного телекомунікаційного кабелю компанії Elisa. Збій зафіксували о 04:53, що спричинило масштабну операцію за участі прикордонників, поліції та сил оборони. Для затримання залучили три гелікоптери, з одного з них висадили спецпідрозділ SIU Прикордонної служби Фінляндії. 🗂 Судно та весь екіпаж перебувають під контролем держави. Моряків, серед яких громадяни московії, Сакартвело, Казахстану та Азербайджану, утримують на борту. Поліція розслідує справу як тяжке пошкодження майна та втручання в роботу телекомунікацій. Досудове розслідування веде Національне бюро розслідувань.💬 Fitburg ходить під прапором Сент-Вінсенту і Гренадин та вийшов із санкт-петербурга 30 грудня. Влада підтвердила, що якір судна перебував у воді кілька годин. Компанія Elisa заявила, що зв’язок збережено завдяки резервним маршрутам.❗️ Того ж дня влада Естонії та Швеції повідомила про пошкодження інших підводних оптоволоконних кабелів у Балтійському морі. У шведській економічній зоні було пошкоджено кабель компанії Arelion між Естонією та Швецією, а також раніше зафіксовано ушкодження ще одного кабелю між Фінляндією та Естонією.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 246,000 26-01-03 12:22
🇺🇸 США заявили про затримання Ніколаса Мадуро👥 Президент США Дональд Трамп заявив, що президента Венесуели Ніколаса Мадуро та його дружину Силію Флорес затримали і вивезли з країни. Про це він повідомив у Truth Social.💬 За словами Трампа, США «успішно провели масштабну операцію проти Венесуели та її лідера». Операцію, за його твердженням, реалізували спільно з американськими правоохоронними органами.↗️ Трамп також анонсував пресконференцію в Мар-а-Лаго. Вона запланована на 18:00 за київським часом.💬 За словами сенатора Майка Лі, держсекретар Марко Рубіо поінформував його про затримання Мадуро американськими військовими для пред’явлення йому кримінальних звинувачень у США. За словами сенатора, військові дії, які спостерігалися у Венесуелі, були спрямовані на захист операції з арешту. Подальших дій США у країні не очікується. 🗒 У ніч на 3 січня в Каракасі пролунали щонайменше сім вибухів. За даними медіа, за наказом Трампа було завдано ударів по військових об’єктах, зокрема:🛑авіабазах «Ла-Карлота» та «Фуерте Тіуна»;🛑морському порту Ла-Гуайра;🛑будинку міністра оборонисигнальній антені «Ель-Волькан».ℹ️ Президент Венесуели оголосив надзвичайний стан на всій території країни. За попередніми оцінками, під атаки потрапили щонайменше 11 об’єктів, включно з будівлею парламенту.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 235,000 25-12-31 20:06
🏹 У грудні ворог окупував 445 кв км української території — на 12% менше, ніж у листопаді🔄 В той же час зменшилася на 9% і кількість штурмових дій, що в свою чергу пов'язане з кадровими проблемами, які все частіше з'являються в армії противника.📋 Якщо дивитися по відтинках, то найбільше просувань, а саме 35%, припадає на Слов'янський. Втрата Сіверська стала серйозним ударом, який вирішили просто забути, до того ж на цю ділянку припадає всього 5% штурмових дій, що підтверджує факт, на жаль, наявності проблем і високого рівня ефективності кацапських штурмів.🏚 На Покровський відтинок припало 26.5% втрат територій і 32.5% штурмів. За такої інтенсивності, і незважаючи на більші, ніж зазвичай територіальні втрати, оборона тут досі є ефективною. Замикає трійку — Гуляйпільський відтинок, де на 10% втрат припало 11% штурмів. Дуже погану динаміку створила ситуація зі 102 ОБр Тро, але незважаючи на це оборонні дії тут не можна назвати поганими.🤔 Додатково варто відмітити Новопавлівський (Олександрівський) відтинок, де в зоні відповідальності 20 АК, припало 8% втрат територій при 11% штурмових дій. До жовтня включно дана ділянка була дуже проблемною. За останні два місяці динаміка боїв впала на третину, але кількість втрачених територій впала в рази. Пов'язуємо це покращення з приходом в корпус одного з найталановитіших генералів у ЗСУ — Ніколюка.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 216,000 25-12-30 17:13
🇯🇵 Японія перерахувала 47,7 млн євро на відбудову України👥 Японія перерахувала 8,8 млрд єн грантових коштів, що становить близько 47,7 млн євро, у межах Фази 4 Програми екстреного відновлення України.🗂 На що спрямують кошти:🟡гуманітарне розмінування;🟡обслуговування енергетичної інфраструктури;🟡відновлення систем водопостачання;🟡розвиток громадської інфраструктури регіонів;🟡проекти громадського здоров’я та безпеки;🟡надання освітніх послуг.🗒 Парламент Японії затвердив додатковий бюджет, який дозволяє запустити Фазу 5 Програми екстреного відновлення та продовжити грантові проекти у 2026 році. 💬 Сторони обговорили реалізацію спільних проєктів, роботу платформи JUPITeR та підготовку до Другої місії JUPITeR. Також триває відбір японських компаній, які відвідають Україну у березні наступного року.🖥 Окремим фокусом співпраці стане відновлення житла. Японія створила спеціальну цільову групу та залучає приватний бізнес. Заплановано серію технічних консультацій щодо впровадження японських будівельних технологій в Україні. Також обговорено потреби у транспортній логістиці, енергоефективності, захисті критичної інфраструктури та спільні культурні ініціативи у сфері меморіалізації.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 179,000 25-12-29 17:33
🪖 Оборонні гіганти Європи спрямують майже $5 млрд на дивіденди цьогоріч🖥 Про це йдеться у матеріалі Financial Times. 📈 У дослідженні Vertical Research Partners, проведеному для Financial Times, зазначається, що вісім найбільших оборонних компаній Європи цього року готують рекордні виплати акціонерам. Аналіз діяльності сектору за останнє десятиліття показує, що основна частина цих прибутків буде виплачена у формі підвищених дивідендів, обсяг яких досягне 10-річного максимуму.🤑 Попри масштабні виплати власникам, дослідження також фіксує значне зростання внутрішніх інвестицій в європейський оборонний сектор. Компанії суттєво розширюють виробничі потужності, що стало прямою відповіддю на повномасштабне вторгнення московії. 👀 Також в матеріалі зазначають, що на противагу цьому росту, прибутки акціонерів шести найбільших оборонних компаній США (Lockheed Martin, General Dynamics, Northrop Grumman, RTX Corporation, L3Harris Technologies та Huntington Ingalls) впали після досягнення 10-річного піку в 2023 році.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 302,000 25-12-27 13:13
📤 Зняття комбригів після втрати Сіверська📰 Будемо оперувати статтею, яка вийшла на Українській правді, де вказано, що з посади очільника бригади зняли командира 54 ОМБр, яка безпосередньо відповідала за оборону міста. А також на черзі комбриг 10 ОГШБр, який при поверненні також має бути відсторонений. Його бригада тримає оборону південніше від Сіверська, кудою почав затягуватися противник в саме місто. 🟡Причини - неправдиві доповіді в своїх смугах відповідальності. Чи новина це для нас? Той хто слідкує за нами, то знає, що давно вже ні, адже саме на цьому ми наголошували, коли Сіверськ почав падати. Чи єдині це командири, до яких є питання в тому районі - ні, адже в Сіверськ почали заходити не тільки з півдня і в глибині території ворог фіксується не тільки на півдні, а й занепокоєння викликає північна сторона. Зазвичай, коли когось знімали з очільника бригади, де були різноманітні причини, але точно не позитивні, то ці люди опинялися просто в інших бригадах або на вищих посадах. Чергова можливість переконатися, чи є якісь зміни в таких зняттях або ж ми просто робимо це даремно і помилки будуть повторюватися.🫡 Окрема увага речникам ГШ, у яких "були друзі" на Сіверську, які передавали, що Сіверськ тримається під контролем Сил Оборони. Хоча питання, а чи є ті "друзі" взагалі...Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 226,000 25-12-23 18:06
👤 Бійці провели 130 днів на позиції🌐 Останнім часом в мережі та медіа все частіше починають говорити про бійців, які перебували дуже довго на позиціях без ротацій. Однак турбує інтерпретація цих подій, адже поряд з героями, які демонструють мужність, силу, відвагу і надлюдські можливості відбувається героїзація самої події, яка аж ніяк не може сприйматися позитивно. 💢 На лінії бойового зіткнення було і залишається дуже багато випадків, коли бійці перебувають по 100, 200, а то й 300+ днів на позиціях. Чи є вони героями - безсумнівно! Це люди, які демонструють приклад для всього світу і кожному, що вони не можуть сказати "я втомився", перебуваючи в надскладних умовах. Але створення таких умов - це величезна проблема в армії, яка не змінюється місяцями і тільки погіршується. ❗️ Якщо й говорити про ці випадки, то з точки зору критичної проблеми, яку необхідно терміново вирішувати. Причини цієї проблеми різноманітні, але є одна найголовніша, з якої йдуть похідні - нестача особового складу. Десь це наслідок минулого, де було втрачено безгулздо багато людей, а десь системні перешкоди, які не дають набрати нових. Пріоритет надання людей штурмовим військам, залишає багато бригад Збройних Сил без особового складу, що змушує відправляти наявних на 100-200 днів на позиції або просто втрачаються ділянки фронту, бо немає ким тримати оборону. Або незрозуміла позиція командування різного рівня тримати людей в оточенні в якомусь населеному пункті, щоб просто повідомляти про його міфічне утримання. У багатьох бійців сіпається око від наказу "відновити", де також втрачаються люди. І ще багато-багато іншого.🔴Це все причини того наслідку, коли бійці сидять по 100-200, а то й триста днів на позиціях. Кращими новини виглядають, коли бійцям провели ротацію і вони змогли отримати хоч якийсь відпочинок, після перебування на позиціях, але для цього потрібні дії для вирішення.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 385,000 25-12-21 14:53
🟡Утримання прикордоння на прикладі Грабовського👥 Можна повідомляти про "прорив" в прикордонній зоні, переважаючою кількістю ворога. Але якщо подивитися на те, як утримувалася прикордонна ділянка в Грабовському, то "переважаюча" кількість противника тут поняття широке. 👀 Група, схожа на особовий склад зі зброєю, яка утримувала там позиції, абсолютно безвідповідально ставилися до виконання задач, а найдивніше, що це ніхто не перевіряв і не контролював. Зокрема, бійці надавали свою табельну зброю місцевим, безпечно поводилися під ворожими дронами та могли під тими ж дронами "накривати поляну". А тепер противник публікує кадри цих всіх подій, де ворог скористався можливістю віджати людей, взявши їх в полон, бо просто можуть легко це зробити. Наразі, село перебуває в сірій зоні. Чи захоче противник його утримувати вже під постійними ураженнями наших дронів - покаже час. 🔴Але це дзвінок того, що необхідно провести аудит прикордонних ділянок і перевірити утримання позицій, щоб потім не довелося робити заяв про відступ через спроби противника "прорвати" кордон, "переважаючою кількістю".Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 182,000 25-12-20 12:58
🏚 Законодавці планують створити робочу групу для впорядкування однієї з найбільш спірної сфери України — рієлторських послуг💬 Про це заявила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку і містобудування. Парламент буде працювати над цією проблемою після остаточного ухвалення законопроекту «Про основні засади житлової політики» (№12377), над яким зараз активно працюють законотворці. Уже були петиції до Президента та уряду стосовно того, щоб вплинути на ситуацію з незрозумілими правилами роботи рієлторів в Україні. Ба більше, прем’єр-міністерка доручила надати пропозиції, що робити з цим ринком. Тому в прикінцевих положеннях законопроєкту №12377 ми прописали, що впродовж місяця після ухвалення й підписання цього закону наш Комітет надасть законодавчі пропозиції для парламенту, яким чином врегулювати питання роботи на ринку фахівців з нерухомості. 🟡Ця тема є однією з найбільш "гарячих" на ринку нерухомості України. Ситуація склалася парадоксальна: величезний ринок з мільярдними обертами фактично працює без спеціального профільного закону. Наразі існує велика кількість причин обурення суспільства в роботі рієлторів, які дурять людей та необгрунтовано висувають суми за свої нібито послуги. Основна проблема — це низький поріг входу в професію та відсутність стандартів. Це породжує хаос, де поруч із професійними брокерами працюють шахраї або некомпетентні "відкривачі дверей".🛑Проблема "Хто платить комісію? — в Україні склалася практика, коли рієлтора наймає продавець/орендодавець, а комісію (зазвичай 3-5% або 50% від оренди) змушують платити покупця/орендаря.🛑Фейкові оголошення — близько 50-70% оголошень на дошках нерухомості — це неіснуючі об'єкти.🛑Інформаційні послуги — "офісні" рієлтори, які беруть передоплату, наприклад, 500-1000 грн, просто за список номерів телефонів власників, які часто вже неактуальними. 🛑Відсутність відповідальності — більшість рієлторів не несе жодної юридичної чи матеріальної відповідальності за перевірку документів.🛑Примус та нав'язливість — рієлтори часто крадуть фотографії власників, розміщують їх від свого імені, а коли з'являється реальний покупець, не дають йому сконтактувати з власником напряму, блокуючи угоду, доки їм не гарантують комісію.❗️ Тому багато українців підтримує ініціативу створення законодавчого регулювання цієї сфери, яка буде чесно та обгрунтовано надавати свої послуги. ➡️ Пишіть в коментарях свій досвід з рієлторами та свої думки щодо такої законодавчо ініціативи. Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 341,000 25-12-19 15:34
🏹 Через саботаж деяких офіцерів 102 ОБр ТрО існує ризик втрати Гуляйполя — бійців підмовляють на самовільне залишення позицій, а активістам надсилають російські фейки🤷🏻‍♂️ На світлині наші бійці з 102 ОБр ТрО, яких спочатку було прийнято за ворожих штурмовиків та наведено артилерію, але завдяки тому, що вчасно вдалося перевірити приналежність, то лише чудом було уникнено дружнього вогню.👤 Зараз ситуацію намагаються врятувати елітні 1 ОШП (Філатов), 225 ОШП (Ширяєв), 33 ОШП (група Борзого), а також БТГр 154 ОМБр та 25 прикз. Але це все не матиме сенсу, якщо не буде бригади, яка зможе тримати дану ділянку. Понесені в кінці листопада втрати у штурмових військах в рази перевищують ті, якби підрозділи узгоджували відхід.🔄 Як стало нам відомо, у 102 ОБр ТрО є група офіцерів, які заохочують СЗП. Паралельно з цим, у бригаді не знають обстановку у сусідніх батальйонах, думаючи що сусіди стоять, а вони вже за межами області. Ротні зі 102 ОБр ТрО на власному прикладі намагаються утримати людей. Відомо що є і поранені командири рот на позиціях.📹 В той же час, активістам підсовують і поширюють відео кацапських мувімейкерів, де буцімто бійці одного підрозділу б'ють бійців іншого на кривій українській мові та на всю кричать назву свого полку. Цирк, але воно створює велику тривогу у родин тих, хто зараз на передньому краю.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат