Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Реслінг Дімона
Añadido 14 jul. 2024

Реслінг Дімона

@DeemonsWrestling
Número de suscriptores: 856
Fotos: 3,450
Videos: 1,540
Enlaces: 1,210
Descripción:
Всім салют, ви потрапили на іншу сторону ютуб-каналу Deemons Wrestling. Тут я буду ділитися своїми думками про різне За особистими питаннями звертатися до @Dimooon_95
Fuente

Реслінг Дімона | Новий випуск Raw я переглянув і зараз напишу як він мені. В цілому, пр...

Logotipo de la comunidad de telegram - Реслінг Дімона Реслінг Дімона @DeemonsWrestling
267 Vistas/Alcance 2026-05-12 11:26 Mensaje №7983
Новий випуск Raw я переглянув і зараз напишу як він мені. В цілому, просто норм. Матчі були різноманітні, але можу виділити Домініка з Оригінальним Ель Ґранде Амерікано, де мені сподобалася динаміка, а також Сол Рука з ІЙО СКАЙ видали добротний бій, де якби було менше недопрацювань, то враження вийшли б максимально позитивні. Цього разу Оба Фемі порадував, бо сама суть відкритого виклику проти нього це дурня, а тут він сам пішов, знайшов собі суперників (відразу двох) і показав свою силу. Такий підхід подобається більше. Ще можу виділити двіжуху навколо Інтерконтинентального чемпіонства, яка дає цьому титулу значно більше цікавості. Ітан Пейдж взагалі сьогодні класно себе показав на мікрофоні, фактично ведучи самотужки полілог, хоча по сказаному він поступається діалогу Судного Дня та Пейдж з Брі Беллою, де Роксана і Ракель нормально накидали панчів чемпіонкам. Ну і ще скажу про головну історію Червоного бренду, де Джейкоб знову був нестримною силою. Він без проблем знищив Усо, а от з Романом довелося поборотися. Хоча в загальному я не скажу, що це було добре, бо кроку вперед тут так і не зробили. Це проблема більшості моментів на цьому шоу, бо всього було багато, але проходило якось стрімко. Це мабуть найгірший епізод після РеслМанії, однак все ж тут було на що подивитися. Оцінка шоу: 6/10.