Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Спілка мертвих юристів
Añadido 14 jul. 2024

Спілка мертвих юристів

@DeadLawyers
Número de suscriptores: 12 192
Fotos: 211
Videos: 18
Enlaces: 2,260
Descripción:
Творче обʼєднанння квадратних, прямолінійних і дуже обмежених людей (с) Ханна Аренд Як щось цікаве маєте, пишіть @gadiuk По рекламу штурхайте @virgini_woolf А тут юридичні вакансії - @DLS_career
Fuente

Спілка мертвих юристів | ​​А, ну і цей, Кіноклуб же цими вихідними --Дивимося Вонга Карвая “In ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Спілка мертвих юристів Спілка мертвих юристів @DeadLawyers
3 700 Vistas/Alcance 2026-01-30 19:00 Mensaje №2770
​​А, ну і цей, Кіноклуб же цими вихідними --Дивимося Вонга Карвая “In the mood for love”Неділя, 01.02.2026, 15:00, KINO42Завідуючий кіноклубом Іван Міщенко десь бачив рейтинг книг, про які всі кажуть, що читали, а насправді -- ні. На першому місці там Оруелл і його «1984». Ідеальним прикладом цього явища -- не читати, але осмислювати -- є брати Коени, які зняли вільну екранізацію «Одіссеї», відому нам під назвою “Oh, brother, where art thou?”, при цьому читали вони не Гомера, а короткий переказ на Вікіпедії. Так ось, якби існував такий же рейтинг щодо фільмів, то «Любовний настрій» там точно буде у топі -- за 26 років ця стрічка стала одним із символів кіно, її цитування та кадри звідти можна зустріти усюди: від дизайнерських виставок до курсів по філософії. Несвідоме споживання цього інформаційного шум дає змогу кожній людині, яка вважає себе культурно вихованою, казати, що так, кіно дивився, дуже класне (а насправді -- ні!).Нумо у неділю виправляти цю ситуацію із тими, хто у ній знаходиться. А решта, хто поза нею, то нумо передивлятися цю велику красу.Тим, хто уперше чує про Кіноклуб і такий "фігасє, як потрапити", офіційно повідомляємо: аби ходити на ці непересічні у всіх проявах юридичні події потрібно бути патроном Мертвих юристів на суму не менше 10 доларів на місяць. А краще -- більше. Бо завдяки вашим посильним донатам ми мутимо оренду гарного залу (він же укриття), непоганий алкоголь, а решту ще і витрачаємо на невпинне виготовлення якого не якого контенту.Патронити кому де зручніше:-- на Патреоні або-- на Монобазі.📍 Неділя, 01.02.2026, 15:00, KINO42Канал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб