Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Спілка мертвих юристів
Añadido 14 jul. 2024

Спілка мертвих юристів

@DeadLawyers
Número de suscriptores: 12 181
Fotos: 211
Videos: 18
Enlaces: 2,260
Descripción:
Творче обʼєднанння квадратних, прямолінійних і дуже обмежених людей (с) Ханна Аренд Як щось цікаве маєте, пишіть @gadiuk По рекламу штурхайте @virgini_woolf А тут юридичні вакансії - @DLS_career
Fuente

Спілка мертвих юристів | ​​Архіважливе оголошення творчо-алкогольного характеру -- Літературний...

Logotipo de la comunidad de telegram - Спілка мертвих юристів Спілка мертвих юристів @DeadLawyers
4 640 Vistas/Alcance 2025-10-02 16:29 Mensaje №2670
​​Архіважливе оголошення творчо-алкогольного характеру -- Літературний здибан без особливого приводуДавайте чесно, ну хто із нас час від часу не пописував? Але переважно у стіл, бо мало хто на велику авдиторію, та ще й уголос, написане почитував.У нас взяла і виникла ідея зібратися, прибухнути, і у цій атмосфері почитати на загал, але офрек, щось своє, ну або чуже, але з виразом.А Василь Кісіль і Партнери узяли й погодилися бути спонсором цієї запальної події. І от що ми придумали.8 жовтня збираємося у K.point на Глибочицькій, 72 (локешон) аби разом потеревенити про грусне і веселе, прибухнути та припоїсти, ну й послухати талановитих у літературному плані юристів, тобто самих себе і одне одного.Ми маємо кількох сіяних літераторів і відкритий мікрофон. Сіяні літератори:1) Кирило Половінко, автор книги Офісний планктон,2) Дарія Лісіч,Юристи зі схильністю: 3) Коля Юрлов,4) Артем Крикун-Труш, Міллер,5) Ілларіон Томаров, ВКП.Відкритий мікрофон:Приносьте із собою рукописи, записники, чи де ви там зберігаєте свою нетлєнку. Раптом на фоні усього цього вайбу вам захочеться вийти і таки читнути. У чяті є двіжкиня Катерина Міщенко, яка вестиме облік бажаючих виступити, та і взагалі, нестиме на своїх плечах усю організацію здибана. Пишіть їй коли що -- @kateryna_misНу і до практичних питань. Попри те, що харчовими, соко-водними та орендними правовідносинами здибана опікуватимуться ВКП, все ж ми просимо кожного купити щось на кшталт квитка. Таким чином ми збираємо гроші нашому дружньому Благодійному фонду "Хід Юристів", який спрямує отримані кошти на бронювання кейсевака для 24 ОМБр (імені короля Данила). Сума донату суто на ваш розсуд, але стартуємо з 1'000 грн. 👉🏼 Донатити тут 👈🏼Приводьте із собою реального або уявного друга-адвоката. Так ми зберемо більше баблішка, плюс буде хоч якесь виправдання ілюстрації.Ще раз: -- 8 жовтня о 18-00,-- K.point на Глибочицькій, 72,-- квитки тут.Додавайте собі у календарики і до зустрічі! Хоч і не особливо є що святкувати, але зустрітися і погомоніти потрібно.Канал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб