Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ДСНС ТЕРНОПІЛЬ
Añadido 14 jul. 2024

ДСНС ТЕРНОПІЛЬ

@DSNS_TERNOPIL
Número de suscriptores: 1 039
Fotos: 6,730
Videos: 371
Enlaces: 1,230
Descripción:
Це телеграм канал, який публікує новини та інформацію про діяльність рятувальників у Тернопільській області. Тут можна знайти новини, поради, фото та відео з рятувальних операцій.

👥 Número de suscriptores

1 039
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: +2

👁️ Vistas promedio por mensaje

194
Promedio/Día:: 226
Promedio/Tiempo:: 187
ERR: 18.67%

📊 Mensajes por Día

1.6
Último día: 1
Promedio semanal: 2
Promedio por día: 1.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 259 25-10-05 11:03
Рятувальники та поліцейські працюють на місцях російських ударів. Внаслідок масованого комбінованого удару ворога найбільше постраждали Львівщина та Запоріжжя. Пошкоджено півтора десятка житлових будинків, об’єкти енергетики, онкологічний центр.На Львівщині ворог знищив приватний будинок. Загинуло четверо людей, серед яких 15-річна дівчина. Попередньо є інформація про людей під завалами. На місці працюють рятувальники, триває розбір.У Запоріжжі загинула одна людина, понад десятеро - поранені.ДСНС і поліція з перших хвилин - на місцях під високою загрозою повторних ударів. Максимум сил і підрозділів спрямовано на порятунок і допомогу постраждалим.Загалом до ліквідації наслідків та фіксації злочинів залучено понад тисячу рятувальників і поліцейських: вибухотехніки, слідчі, спеціальні аварійно-рятувальні загони, психологи, кінологи.Рятувальники ліквідували 10 з 13 пожеж, що виникли внаслідок атаки. Слідчі вже прийняли понад 250 заяв про руйнування у Запоріжжі та 140 - у Львові.Через обстріли без електропостачання залишилися понад 110 тисяч абонентів у різних регіонах.Майже 400 Пунктів Незламності на базі наших підрозділів уже працюють по всій країні. За необхідності будуть розгорнуті додаткові: там можна зігрітись, підзарядити телефони, отримати допомогу. Кожен рятувальник і поліцейський - поруч із людьми.Мета цих ударів очевидна - посіяти паніку напередодні зими, зокрема у віддалених від фронту регіонах. Але ми знаємо, як діяти. Україна вистоїть перед цим терором, як вистоює щодня.
👁 312 25-10-03 15:55
Сьогодні працював на Полтавщині, де минулої ночі росія масовано вдарила по газовидобувній інфраструктурі. Заслухав доповідь голови ДСНС Андрія Даника. Рятувальники спрацювали оперативно: залучався досвідчений особовий склад та спеціалізована техніка. Вдалося не допустити розповсюдження вогню. Однак, на жаль, частина пошкоджень є критичною. Як це вплине на життя людей - обговорили з т.в.о. керівника Полтавської ОВА Володимиром Когутом. Виклики осінньо-зимового періоду потребують оперативних рішень, адже ворог не припинятиме атаки на обʼєкти критичної інфраструктури. Сили, які має система МВС, спрямовуються на підтримку громад регіону. Це - облаштування пунктів незламності, яких лише у ДСНС є 45, забезпечення безперебійного заживлення обʼєктів життєзабезпечення населення та звʼязку. Особлива увага - безпеці. У період відключень електроенергії поліція діє за окремими інструкціями: посилене патрулювання авто- та пішими нарядами, збільшення кількості антимародерних груп, постійна пряма комунікація з громадянами. Важливо, що й громади активно співпрацюють. Полтавщина повністю покрита присутністю офіцерів-рятувальників, а ПОГи працюють в більш як 70% громад області.Головне - єдність і взаємодія між усіма службами. Всі працюють на межі можливостей, бо відповідальні за найцінніше - людські життя.Вдячність тим, хто рятує, запобігає, захищає та відновлює.
👁 244 25-10-02 16:37
За дорученням Прем’єр-міністерки Юлії Свириденко працював у відрядженні на Чернігівщині та Сумщині. Провів наради з головами ОВА та громадами. Заслухав керівників регіональних служб. Найважливіше зараз - стабільна робота обʼєктів життєзабезпечення населення. Ситуація складна. Чернігівщина та Сумщина потерпають від ударів по енергетиці. Введенні графіки відключень електроенергії. У деяких громадах фіксуємо перебої зі звʼязком, водопостачанням та водовідведенням. Затвердили алгоритм дій у разі погіршення обстановки. Додатково дав чіткі вказівки поліції та рятувальникам щодо взаємодії з енергетиками, залізничниками та комунальними службами.Переконався, що наші служби діють злагоджено. Рятувальники гасять пожежі, розгортають пункти незламності, забезпечують станціями живлення обʼєкти медичної та соціальної інфраструктури. Поліція збільшила кількість патрулів, стежить за безпекою на дорогах, через гучномовці попереджає людей про повітряну тривогу.Попри обстріли життя в регіонах триває. Росія прагне хаосу, натомість українці демонструють лише силу, стійкість та єдність. Разом ми сильніші за будь-який терор.
👁 203 25-09-28 08:48
Терор проти мирних міст і людей: понад 12 годин росія атакувала Україну.До ліквідації наслідків в 11 регіонах залучено понад 1500 рятувальників та поліцейських.У Києві працюємо на 8 локаціях. Загинуло четверо людей. Серед них - 12-річна дівчинка, яку притиснуло бетонною плитою. В Інституті кардіології загинули медсестра та пацієнт. Ще одну людину знайшли мертвою на місці удару по цивільній інфраструктурі. Всього по Україні більше 70 поранених на зараз. На деяких локаціях ворожий удар понівечив цілі мікрорайони. Під час ліквідаційних робіт стався обвал конструкцій - травмовані двоє рятувальників. Їм надають медичну допомогу. Слідчі поліції ретельно фіксують докази воєнного злочину рф та працюють з постраждалими: вже отримали понад 700 заяв від громадян про пошкоджене чи знищене майно. Кількість звернень постійно зростає.У Запоріжжі постраждали щонайменше 30 мешканців багатоповерхівки, серед них - троє дітей. На Чернігівщині, Дніпропетровщині, Миколаївщині, Сумщині та Одещині ДСНС вже ліквідували всі пожежі. Використовується роботизована техніка, щоб зменшити ризики травмування рятувальників. Загалом внаслідок російських ударів пошкоджено понад 100 цивільних об’єктів.Ця російська атака - це протест проти людяності, публічна демонстрація ненависті до всього мирного. російські вбивства мирних українців необхідно зупинити
👁 385 25-09-24 17:40
Разом з Премʼєр-міністеркою України Юлією Свириденко на Донеччині обговорили проблемні питання в регіоні з Головою ОВА Вадимом Філашкіним. По лінії МВС головне - безпека людей. Евакуація населення з небезпечних районів залишається одним із першочергових викликів. Росія прицільно знищує критичну інфраструктуру, щоб цивільні люди страждали ще більше. З настанням холодів ризики лише зростають. Вже зараз групи поліції «Білий Янгол» та «Фенікс» ДСНС проводять широку розʼяснювальну роботу серед місцевого населення про необхідність евакуації з небезпечних районів. Особлива увага - людям з інвалідністю, похилого віку та сімʼям з дітьми. Також Юлія Свириденко зустрілася з гвардійцями, прикордонниками, поліцейськими, рятувальниками, працівниками сервісних центрів, які несуть службу та працюють на Донеччині. Говорили про необхідне матеріально-технічне забезпечення, виконання завдань та оперативну обстановку в регіоні. Вручили заслужені нагороди нашим стійким і невтомним людям.Вдячний пані Премʼєр-міністерці за увагу та підтримку системи МВС. Разом посилюємо безпеку людей в регіоні.
👁 225 25-09-23 14:55
Жестова мова - це не лише спосіб спілкування. Це основа рівного доступу до інформації та допомоги. У системі МВС ми поступово впроваджуємо рішення, які роблять наші сервіси доступними для кожного і кожної.Зокрема, оператори екстреної лінії 112 володіють жестовою мовою та приймають звернення через відеозв’язок. Всього в Службі 112 працюють 274 оператори, серед яких є фахівці, які володіють і жестовою мовою. На кожній зміні працює по два таких оператори, щоб допомога завжди була доступною для всіх категорій населення, у тому числі для осіб з порушеннями слуху та мовлення.Загалом за час роботи лінії надійшло понад 8 млн викликів, з яких понад 35 тисяч звернень до операторів жестової мови. Жодних бар’єрів, коли йдеться про життя і безпеку.Ми також створюємо відеоінструкції жестовою мовою про те, як:▪️ отримати онлайн-послуги ▪️подати звернення ▪️ скористатися нашими сервісами Безбар'єрність – це стандарт сучасної держави. І ми працюємо над тим, щоб цей стандарт втілювався у всіх напрямах роботи системи МВС.
👁 346 25-09-18 13:54
На Дніпропетровщині продовжуємо діалог з громадами. Цього разу - Нікопольського району. Головне - безпека людей: евакуація, доставка питної води та продуктів, допомога тим, хто найбільше страждає від російських атак. У деяких населених пунктах району вже знищені будівлі поліції та ДСНС. Ворог цілить у поліцейських і рятувальників, бо знає: саме вони першими приходять на допомогу. Тож аби нанести ще більшої шкоди цивільним, намагається послабити можливості екстрених служб. Але ми швидко реагуємо на виклики: особовий склад працює розосереджено, розміщені максимально в укриттях, техніка також оберігається та маскується. За потреби оновлюємо пошкоджений спецтранспорт. Головне, щоб вціліли люди. Нікопольський район повністю покритий присутністю фахівців з цивільного захисту: у 8 громадах вже несуть службу 17 офіцерів-рятувальників. Громади тут великі. Наприклад до складу Мозолевської ТГ входять 45 населених пункти, які обслуговують 2 офіцери-рятувальники. Найближчим часом проведемо перший безпековий аудит в громадах, щоб оцінити стан інфраструктури, ризики та результативність впровадження наших спільних ініціатив.Говорили і про підтримку ветеранів. Зокрема, в питанні працевлаштування. У системі МВС майже 1000 ветеранів вже займають посади різних категорій. І це лише початок - спільно ми маємо піклуватися про наших героїв та їхні сімʼї. Ми не залишаємо жодну громаду наодинці з викликами. Разом із місцевою владою та нашими ветеранами будуємо систему безпеки, яка працює навіть у найскладніших умовах.
👁 221 25-09-10 12:29
На Київщині запрацював новий кінологічний центр Національної поліції - один із найсучасніших у Європі.Разом із Прем’єр-міністром України Юлією Свириденко ми відкрили комплекс, зведений за підтримки Фонду Говарда Баффета. Попередній центр в Ірпені був знищений російськими обстрілами. У новому кінологічному центрі є все необхідне для проживання та тренування службових собак. Особлива увага інклюзивності, оскільки тут проходитимуть сеанси каністерапії для поранених військовослужбовців, поліцейських і рятувальників.Крім того, в центрі створено найсучаснішу в Україні ветеринарну клініку для службових собак. Тут є перший в Україні Aqua-runner - бігова доріжка з водою, яка використовується для реабілітації собак після травм. Таким чином забезпечуємо повний цикл ветеринарних послуг – від первинного огляду й аналізів до операційних втручань та відновлення.Вдячний пану Говарду Баффету за повне фінансування будівництва та постійну підтримку наших кінологічних підрозділів.Цей центр - підтвердження того, що навіть у найважчі часи ми вміємо піклуватися. Турбуватися про людей, які потребують відновлення, і про тварин, які щодня служать нам. Нехай він стане місцем сили та надії.
👁 126 25-09-08 14:30
Вони гасять пожежі, перевозять поранених, виконують бойові вильоти. Це - авіація МВС 🔍Сьогодні я зустрівся з прикордонниками, гвардійцями, поліцейськими та рятувальниками з авіаційних підрозділів. Це - командири екіпажів, бортові техніки, механіки, аеророзвідники, інструктори. У кожного за плечима вже сотні вильотів: як бойових, так і тих, що врятували життя.За час повномасштабної війни авіація МВС здійснила десятки тисяч вильотів та виконала сотні тисяч бойових завдань із використанням безпілотників. Пілоти перевезли понад 7 тисяч поранених і доправили до пацієнтів понад 4 тисячі лікарів. Особлива сторінка служби – оперативна доставка донорських органів для порятунку життя цивільних, зокрема дітей.Буквально напередодні жителі Києва бачили майстерність пілотів ДСНС: два пожежні гелікоптери здійснили майже 70 скидів води на місця ліквідації наслідків російського удару. Це дозволило швидко локалізувати масштабну пожежу.Поки що не про всі героїчні епізоди ми можемо розповісти публічно. Але кожен ваш виліт, кожна операція має величезне значення та вже стала частиною історії незламності. Авіація МВС - крила, що рятують життя в тилу, і щит, який прикриває фронт. Дякую кожному за службу!
👁 219 25-08-24 16:08
📸Фотовиставка МВС «Світло нескорених», присвячена 34 річниці Незалежності, триває. Мета проєкту — вшанувати Героїв сьогодення та зафіксувати для історії моменти, що стали символами нашої боротьби. Серед 34 світлин експозиції:▫️«Фурія надії» — боєць бригади «Азов» працює над пошуком ворожих цілей. Автор: Єлизавета Серватинська▫️«Чотирилапий помічник» — кінологічний розрахунок ДСНС працює на місці російського удару по Харкову. Автор: Тарас Бережанський▫️«Людина живе доти, доки її памʼятають» — воїн у соняшниковому полі як символ памʼяті про полеглих захисників та захисниць. Автор: Юрій Лісничук ▫️«Порятунок дитинства» — зустріч на залізничному вокзалі у Рівному евакуйованих з Донеччини людей. Автор: Катерина Загурська ▫️«Там, де інші зупиняються, ми йдемо вперед» — ліквідація наслідків ворожого удару по промисловому обʼєкту Полтавщини. Автор: Світлана Рибалко▫️«Кожен удар — це перемога» — тренування як частина відновлення у реабілітаційному центрі RECOVERY. Автор: Олександр Пілюгін ▫️«Фіксування воєнних злочинів рф» — робота криміналіста поліції на місці ворожої ракетної атаки у Запоріжжі. Автор: Катерина Третинко 📍Виставку можна побачити на центральних залізничних вокзалах Дніпра, Одеси, Харкова, Львова та Миколаєва до 8 вересня.ℹ️Проєкт реалізовано Міністерством внутрішніх справ спільно з Національною мережею реабілітаційних центрів для поранених військових RECOVERY та АТ «Укрзалізниця».Переглянути роботи онлайн можна також на офіційному сайті МВС України.🇺🇦Підписатися | Міністр | МВС | Гвардія наступу