Fuente
Головне управління розвідки МО України | ГУР карає корупціонерів-загарбників: “кадировці” під Бердянськом бариж...
67 400 Vistas/Alcance
2025-11-30 08:04
Mensaje №7393
💥ГУР карає корупціонерів-загарбників: “кадировці” під Бердянськом барижили соляркою ― пролунало два вибухи 29 листопада 2025 року на території тимчасово окупованого Бердянського району Запорізької області пролунало два вибухи ― внаслідок успішної операції ГУР та Руху опору російські загарбники із так званого підрозділу “ахмат” зазнали втрат. Українські партизани з’ясували, що “кадировці” організували “схематоз” із краденим пальним ― соляркою барижили в одній і тій же точці на трасі під Бердянськом. 🔥Після мінування місця “торгівлі” у момент концентрації окупантів-корупціонерів було здійснено два підриви. Внаслідок першого вибуху московити запанікували ― хто вцілів, той утік. Невдовзі на порожнє місце махінацій з дизпаливом прибув ще один ворожий пікап ― тоді здетонувало вдруге. У підсумку ― успішно уражено два автомобілі, на яких пересувались “хапуги” з окупаційного підрозділу “ахмат”. Кількість втрат серед особового складу ворога уточнюється. ☠️ГУР МО України нагадує ― за кожен скоєний проти українського народу воєнний злочин буде справедлива відплата. Слава Україні! ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok