Fuente
Головне управління розвідки МО України | Я жив у Канаді, ходив морями, але коли почалась війна ― не міг залишат...
42 000 Vistas/Alcance
2025-09-20 07:00
Mensaje №6948
🫡Я жив у Канаді, ходив морями, але коли почалась війна ― не міг залишатись осторонь, ― розвідник “Вікінг” Історію “Вікінга” ― командира взводу спецпідрозділу “Реванш”, що входить до складу Міжнародного легіону ГУР МО України, ― опублікували на АрміяInform. ✊У цивільному житті чоловік працював зварювальником, зокрема на морських суднах. Проживав у Канаді, але вирішив повернутись в Україну та стати до боротьби з російськими окупантами ― вступив до лав підрозділу “Реванш”, став кулеметником. “На КМБ було жорстко: дисципліна, фізичні навантаження. Інтенсив був — 72 години, нон-стоп. Не спиш, не їси, носиш якісь ящики, на тебе кричать, тобі пропонують іти додому, і таке випробування на три доби. А потім — 28 діб було БЗВП. Для тих, хто не витримував — можна було поїхати додому. Але мені сподобалось”, — пригадав розвідник початок свого шляху в українському війську. Після низки бойових операцій почав передавати здобутий досвід новобранцям підрозділу, а потім поїхав на навчання за кордон. “Коли повернувся, командир каже: “Ти в мене командир взводу іноземців”. Почав з ними займатися і відразу зрозумів, що це не просто рекрути, які поїдуть на БЗВП, а реальні бійці, які будуть моїм взводом. Отже, як я їх натреную, — такі результати й будуть. Нині в мене бійці з різних країн — із Франції, Великої Британії, Америки, є люди з Бразилії, з Колумбії”, — розказав Вікінг. 👉Більше про бойовий шлях та особисту історію “Вікінга” читайте в інтерв’ю на АрміяInform за посиланням.ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok