Fuente
Головне управління розвідки МО України | Уже повара идут в бой”, – в окупантів закінчилася піхота на Гуляйпільс...
66 500 Vistas/Alcance
2025-09-12 08:23
Mensaje №6903
“Уже повара идут в бой”, – в окупантів закінчилася піхота на Гуляйпільському напрямку☠️ Російські війська зазнають катастрофічних втрат через професійні дії Сил оборони України та власну некомпетентість, а мобілізаційна кампанія не приносить очікуваних результатів.☝🏻 Через це кремлівське командування кидає на штурм усіх підряд – поранених, тяжкохворих, кухарів, водіїв, зв’язківців, операторів дронів та інших.
“Движение не могу начать. Коленям п..зда, даже наступить на них не могу”, – скаржиться російський штурмовик у розмові зі своїм командиром.
Командир, своєю чергою, демонструє звичне для російської армії ставлення до підлеглих – зневагу та небажання рятувати їх.“Ты предлагаешь командиру роты прикатитьтебе колесо и сходить тебя прикатить? Я тебяправильно понимаю?”
, – відповідає він.
Далі командир роти скаржиться на своїх бійців і додає, що “їм було сказано, куди йти, й, можливо, їх заберуть”.“Людей нету б..ть, все ушли, уже повара в бой идут, потому что вы победить не можете б..ть. Поваров привезли сюда, связистов привезли всех, поубивали уже б..ть”
, – підсумовує окупант.
ГУР МО України нагадує: кожен російський військовослужбовець, який не бажає загинути в “м’ясних штурмах” або бути “обнуленим” командиром, має шанс зберегти життя. Для цього потрібно написати у бот проєкту “Хочу жить” в Telegram.ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok