Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - DD shit and other
Añadido 14 jul. 2024

DD shit and other

@DDEcW
Número de suscriptores: 17 316
Fotos: 2,050
Videos: 576
Enlaces: 691
Descripción:
Канал Дениса Довгополого. Колись тут було про економічний спротив, але всі пішли в тінь, тож працюємо тихенько. Буде більше про мілтек та стартапи. https://www.facebook.com/dennydov https://twitter.com/dennydov Писать @dennydo
Fuente

DD shit and other | Багато читав про те, як підняти температуру в приміщені. Із цікавого:С...

Logotipo de la comunidad de telegram - DD shit and other DD shit and other @DDEcW
7 380 Vistas/Alcance 2026-02-04 08:17 Mensaje №8339
Багато читав про те, як підняти температуру в приміщені. Із цікавого:Спиртовий (треба не плутати спирт як паливо - етіловий-метіловий) камін вважається ефективний, та безпечний з точки зору СО/СО2 (але датчик все ж треба мати). Якщо батареї працюють, то простенький вентилятор, який ви направили на батарею дає +2-4 градуси в приміщені (особисто перевірив, навіть купив два вентилятора малошвидких, але від юсб, щоб працював від повербанка). Але скоріш за все за рахунок сусідів, бо в них стає тепла менше, за рахунок того, що ви відбираєте. В бідь якому випадку - між стіною та батареї краще прокласти стіродур. Якщо в вас є спільні стіни з сусідями, та ви робите теплі кімнати, то робить їх суміжними, за рахунок спільної стіни, так буде ефективніше. Розрахунків не робив, але логіка та специ впевенено кажуть, що виграш буде відчутний.Якщо опалення нема, то батареї краще обгорнути ковдрою. В мене є сумнів стосовно ефективністі, бо якщо нема опалення, то вони злиті, але нехай буде.Замість можливості зігрівати кімнату, краще грітись локально - гумова грілка з холодною водою під ковдрою значно ефективніша, ніж будь яка метода обігріва кімнати (в мене 9 штук).Раз всі поради зібрав, то додам, що штори допомагають. Особливо якщо зашторити лоджії. Якщо ви знаєте ще щось, що допоможе, додавайте в коментарі. Дайте грошей на машини для Артана!https://send.monobank.ua/jar/ALW8K6Pyh4