Fuente
DD shit and other | Я писав вже що я зараз слухаю багато університетських курсів по філосо...
9 710 Vistas/Alcance
2025-11-16 11:43
Mensaje №8042
Я писав вже що я зараз слухаю багато університетських курсів по філософії. В мене є пару бекдорів в Стернфорд, Гарвард, Сорбону та Берклі. Слухати філомофію, університетську, англійською? Жесть. Але тільки перші 40 годин, далі норм.Але мені запропанували послухати українського філософа викладача Андрія Баумейстера. А в нього 90% контента неширокою. Думаю, ок, лекції з 2016 року, я перейшов на українську тільки в 2023, бт не вивчав її в школі. Думаю, хер зним. Та згвалтував себе і прослухав 14 лекцій його історії античної філософії. Вже з третій лееції це перетворилось на дослідження "каловедення". Наскільки класний курс, настільки він poisoned by вузький мир. Символічно, що одна з лекцій 2016 року викладена датою моєї другої карної справи в оркостані. Потім я подивився на автора уважніше, та стало зрозуміла його позиція по мові, по війні, по відповідальності неширокого народа, його єміграція вже під час війни. Основна жесть в тому, що його слухають. Та слухає в тому числі наша еліта, бо він дійсно класно читає класні речи, але ідеї які він проносить там - це просто жесть.Повернувся до світових університетів, але там теж свої приколи з повєсточкою...