Fuente
DD shit and other | Мій пост про золотий вік комедій набрав, звісно, коментарів. Зрозуміло...
12 400 Vistas/Alcance
2025-07-28 21:07
Mensaje №7738
Мій пост про золотий вік комедій набрав, звісно, коментарів. Зрозуміло, що комедії знімались ще й до 80х, та після 90х. І найулюбленішими комедії як La legge è legge..., It's a Mad, Mad, Mad, Mad World та Oscar зняти набагато раніше. Але на 80ті та 90ті все ж комедій було багато: реально сотні. Так, багато з них було прохідних, але були й шедеври. Я сьогодні знайшов свої старі записи, та там є багато виключно комедій від "норм" до "шедевр". Ось вони: The Golden Child, See No Evil, Hear No Evil, Ruthless People, Spaceballs, Police Academy, Dirty Rotten Scoundrels, Airplane!, A Fish Called Wanda, Overboard, Planes, Trains and Automobiles, The Naked Gun, Coming to America, Trading Places, Sgt. Bilko, Quick Change, Groundhog Day, Ace Ventura: Pet Detective, Dumb & Dumber, The Gods Must Be Crazy, Brewster's Millions, Down Periscope, The Cannonball Run, The Blues Brothers, My Cousin Vinny, Hot Shots!, Robin Hood: Men in Tights, Dogma, Home Alone, Curly Sue, Death Becomes Her, Hudson Hawk, Four Rooms, Men in Black, The Addams Family, Fear and Loathing in Las VegasФранцузи теж в ці роки насипали норм: La chèvre, Les rois du gag, Association de malfaiteurs, Les fugitifs, À gauche en sortant de l'ascenseur, Les ripoux, Les Compères, L’Opération Corned-Beef, Les VisiteursІталійці з цікавого тільки зняли Il bisbetico domato, а британці тільки Lock, Stock and Two Smoking Barrels. Але хочу окремо сказати, що італійці, французи та особливо британці смалили всі 60-70-80, але британці, звісно на теліку, а не в кіно. Але британський гумор для мене досі top of the top. + Armour of God 1986 потрапив в хвилю.Але після 90х, комедії вже не ті, та їх стало набагато менше, хоча мій фільм на всі часи Gregoire Moulin contre l`humanite був знятий в 2001 (але як кажуть критики, то фільм не для всіх, до того він провалився в прокаті). Так що, все ж до 80х в США було становлення комедій, 80-90ті золотий час, 2000ті до зараз занепад. В Європі золотий час 70-80ті, зараз теж занепад. Ну а там де американці навчались, британці викладали.