Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - DD shit and other
Añadido 14 jul. 2024

DD shit and other

@DDEcW
Número de suscriptores: 17 316
Fotos: 2,050
Videos: 576
Enlaces: 691
Descripción:
Канал Дениса Довгополого. Колись тут було про економічний спротив, але всі пішли в тінь, тож працюємо тихенько. Буде більше про мілтек та стартапи. https://www.facebook.com/dennydov https://twitter.com/dennydov Писать @dennydo
Fuente

DD shit and other | Про ботів.Єдина мережа в мене, де нема ботів - це ФБ. Тобто вони там є...

Logotipo de la comunidad de telegram - DD rusophobia and other shit DD shit and other @DDEcW
8 000 Vistas/Alcance 2025-06-24 07:53 Mensaje №7546
Про ботів.Єдина мережа в мене, де нема ботів - це ФБ. Тобто вони там є, але жити не заважають. Бо коменти виключно для друзів друзів. Якщо приходять боти в коменти, то я баню одну людину, та все стає ок. А друзів там 500, з яких 150 неактивних, 100 мають по кілька друзів, та десь 40 померлих. Тож соціофобія рулить.В телезі боти вирішують, але ручні шлюхоботи прориваються. Після 20.00 в чатику з коментами під кожним постом - два комента. Рішення не знайшов. Трохи бісить.В тві треш та угар. Там є дві групи ботов: афрікп, та крипта. Приходять кожен день по 30-50 штук. Спочатку думав що неширокі, але ні, неширокі - то окрема історія, зараз вони працюють обережно, маскються українцями, та тонкт заносять наративи про зраду, тцк та інше. Їх не сотні за тиждень, а +-5 за тиждень. Всеж думаю мати три екаунти - основний, англ про венчур (існує років 5, але пишу мало там) та закритий для друзів. Що робити в тві з ботами - хз, бо іноді приходять під пости не підписники а з репостів. ХЗ що робити, якщо сюда додати регулярні шакалячи експреси від саоїх за непопулярну думку, то взагалі цінність тві сумнівна.В тредс я не присутній, там незрозуміло та тнж боти хвилями. То все добре місяць, то цілий тиждень закат сонця вручну.Інста тільки для друзів + деяки посьи тільки для родичів.В лі, тільки про бізнес, та ботів там нема. Ну ні нема, а не зустрічав. Якось так.Хто цікавився: пішу сам, ллмам довіряю тільки грамотність іноді, але без редактури. Якось так