Fuente
DD shit and other | Ще трохи похизуюсь. Ексклюзівчик. Круче є тільки в лабораторії Інтел, ...
13 100 Vistas/Alcance
2025-05-04 19:36
Mensaje №7424
Ще трохи похизуюсь. Ексклюзівчик. Круче є тільки в лабораторії Інтел, в якої збирають старе залізо.Тож:С4004 zebra. 2 штуки. Обидва робочі, але без маркіровки. Вони є на ринку, але дорого, не бачу особливого сенсу під час війни купувати за шалені гроши, але ці є :)С4004 white ceramic. Робочі. Теж э на ринку.Але мало хто тримаэ в колекції 4 с4004, таких колеекцій в світі є десь 20.Ins4004D white ceramic не робочий Ins4004D purple ceramic не робочийIns4004j 2 штуки, робочиIns в колекціях достатньо, вони умовно недорогі.D4004, P4004 - недорогі, достатньо розпосюджені, тож їх багато.А ось далі круть:8008 без маркіровки, не C8008. Помилкове маркування, в відомих колекціях їх 3.G8008 - дуже рідкістна серія. В відомих колекціях їх 3.M8008 - в відомих колекціях їх 5, але тільки в мене їх 2 штуки ;)Взагалі всі ці 8008, m8008, g8008 в одній колекції є тільки в мене.Зовсім відомий ГДРвський U808DТа умовно рідкісні серії с8008 з 50 штук які в мене є та декілька сотень D8008 та Р8008 я не рахую.С4040 теж зустрічаються нечасто, вони рідкісніше за 4004, але попита на них не так багато. D4040 неробочий, та в мене окремо 138 штук P4040 - подарунок сина одного ремонтера компьютерів з Канзасу, який помер в 1986 році.Якось так.