Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - DD shit and other
Añadido 14 jul. 2024

DD shit and other

@DDEcW
Número de suscriptores: 17 316
Fotos: 2,050
Videos: 576
Enlaces: 691
Descripción:
Канал Дениса Довгополого. Колись тут було про економічний спротив, але всі пішли в тінь, тож працюємо тихенько. Буде більше про мілтек та стартапи. https://www.facebook.com/dennydov https://twitter.com/dennydov Писать @dennydo
Fuente

DD shit and other | В мене теж э досвід з теслой. Три рази я був за кермом, та один раз за...

Logotipo de la comunidad de telegram - DD rusophobia and other shit DD shit and other @DDEcW
9 300 Vistas/Alcance 2025-03-27 09:23 Mensaje №7319
В мене теж э досвід з теслой. Три рази я був за кермом, та один раз замовив.Перший раз в 2008 році, в жовтні, чи листопаді, скопіш листопаді, в долині мій приятель ділер люкс карз дав мені проїхати по колу на трекі на Родстері та Ферарі якоїсь, я на спорткарах не розуміюсь, тож не памятаю, пригадую, что вона коштувала чверть мвльона, та я їхав дуже обережно, бо переляканий був ціною, гучністю та взагалі. Родстер легко її зробив, але дуже тихо притиснувши мозок до потилиці. Сказав, що родстерів буде мало, та продаватись вони будуть слабо. Але в мене зявився план купити, привести до України та продати комусь з місцевих олігархів (айтишніка в трй час ще не дуже купували так, а кріптобагатіїв з культом Ламби ще не було). Тож я внес 5000 баксів предоплати, та став чекати. За три місяці той же двлер викупив в мене мою чергу за 5+10к, мені 10 без гемороя здались кращим ніж незрозуміло скільки з геморроєм. В 2013 я поїхав на модел s P85 (на той час сама швидка) з Пало Альто в ЛА. Це було цікаво, але незвично, тож вирішив, що почекаю.Та один раз в ковід проїхав вже не памятаю на якої S з Люкса до Дрездена, та побачив, що в моэму стандартному режимі на Авалоні, де бака вистачало на 350-400 км, Тесла ледве давала 200 та зрозумів, що 1500 км (Люкс-Львів) на Теслі з 9й ранку до 22 вечора фізично немоєливо. Тож я закрив це питання. З Теслою, та електричками взагалі.Тож я не злий (насправді ні;), не маю зуба на Теслу (але маю на Маска ;) та не підтримую булінг Кларксона (насправді підтримую;)