Дух дива у кожну домівку: у мерії міста привітали із святом Миколая багатодітні сімʼї, які виховують четверо та більше дітей віком від 1 до 16 років У Дрогобичі щорічно реалізовують традицію благочинних ініціатив до Дня святого Миколая та різдвяних свят.Так, у переддень свята Чудотворця, у сесійній залі ратуші зібрали родини з числа багатодітних сімей Дрогобицької громади, які виховують 4 та більше дітей, віком від 1 до 16 років, щоб привітати їх із святами, що наближаються та вручити солодкі пакунки. Захід розпочали із слів вітань. Керівниця відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко наголосила присутнім, що період різдвяних свят – час дива, віри в добро та підтримки тих, хто цього потребує найбільше. Всі добрі справи, які в цей період кожна людина запускає у всесвіт – вертаються сторицею. Побажання мирних свят та слова вдячності за виховання майбутнього України присутнім адресував заступник міського голови з гуманітарних та соціальних відносин Юрій Кушлик. Більше інформації: https://salo.li/591cCDD
День працівників сільського господарства України: дякуємо аграріям, які працюють на рідній земліЩорічно, в третю неділю листопада, в Україні відзначають День працівників сільського господарства. Це професійне свято усіх працівників агропромислового сектору, а також підприємств з переробки сільськогосподарської сировини України. Його символічно відзначають по завершенні польових робіт, за підсумками року.У Дрогобицькій громаді активно розвивають агропромисловий сектор. А люди, які працюють в цій галузі, є прикладом стійкості та працелюбності.З нагоди професійного свята вітаємо усіх працівників сільськогосподарського сектору Дрогобицької громади. Дякуємо вам за працю та продовольчу безпеку, за те, що попри непрості умови праці, ви працюєте на рідній землі та підтримуєте економіку країни в цілому.Нехай земля завжди родить вам щедрим урожаєм. Хай ваша праця завжди приносить очікувані результати, а сільськогосподарська галузь розвивається та процвітає.Більше інформації: https://surl.li/dpgtgl
Команда WINWIN запускає два масштабні опитування у сферах MedTech та BioTech в УкраїніWINWIN оголосила про запуск двох масштабних опитувань, щоб зібрати цілісну картину розвитку медичних і біотехнологій в Україні.Опитування проводять, щоб дізнатися більше про ідеї, виклики та досягнення – від перших кроків у лабораторії чи університеті до масштабних проєктів і партнерств.Опитування відкрите для всіх охочих. Дані будуть використані виключно в узагальненому вигляді. Ваш досвід допоможе зрозуміти: які інновації вже створюють в Україні; які виклики та бар’єри гальмують розвиток; які можливості для міжнародної співпраці.Перше опитування – для компаній, стартапів і проєктів усіх рівнів: від студентських команд до великих корпорацій, міжнародних альянсів та асоціацій. Долучитись можна за посиланням: https://forms.gle/wtrXuRNxEqErnjpr7Друге опитування – для науково-дослідних установ, лабораторій та інститутів. Долучитися: https://forms.gle/5uicR4yS8g8iw2fJAБільше інформації: https://surl.li/vltnfm .
Шановні працівники туристичної галузі та мандрівники, прийміть вітання з нагоди Всесвітнього Дня туризму!27 вересня любителі подорожей та нових відкриттів, а також усі, хто працює в туристичні галузі відзначають свято – День туризму.Має чим пишатись й туристична сфера Дрогобича. Місто Котермака славиться відомими постатями, вченими, науковцями, сакральними перлинами, серед яких – церква Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО Святого Юрія, старовинна синагога, Костел та інші. Дрогобич відомий і найдревнішим підприємством – солеварнею, яка є його душею та серцем.А ще в місті розроблено низку цікавих туристичних маршрутів та екскурсій відомими локаціями й місцями, де розміщені експонати Вуличного музею.З нагоди Дня туризму міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно із депутатським корпусом надсилає щирі вітання усім представникам туристичної сфери міста та безпосередньо працівникам ТІЦу, а також екскурсоводам та бізнесу, які в нелегкі для України часи підтримують туризм.Більше інформації: https://surl.li/lvzryq
Сила правди та незламності: до Дрогобича прибув арт-поїзд з фотовиставкою «Відвага нації»На залізничний вокзал Дрогобича прибув особливий потяг – мистецький, який вирушив у чотиримісячну подорож Україною від прифронтових регіонів до Карпат. Його маршрут пролягає 63 вокзалами країни.Унікальний масштабний мистецький проєкт спільно реалізовують «Укрзалізниця» та Фонд Говарда Баффетта.Фотороботи розміщені у трьох вагонах. Документальні фотографії Говард Баффетт зумів зафіксував у період з квітня 2022 до грудня 2024 року. На експонованих світлинах – зруйновані українські школи, вчителі в укриттях, які навчають учнів, знищені ферми, Ірпінь, Ізюм, Донецьк, евакуаційні поїзди. А ще очі українських воїнів, які знають, що боронять найцінніше – кожен сантиметр власної землі. Вхід на виставку безкоштовний. Відвідати її можна щодня з 10:00 або ж 11:00 (це залежить від графіку руху поїздів) до 17:00. За детальною інформацією можна звернутись до працівників вокзалу. Більше інформації: https://surl.li/uwzdvp .
В Унятичах триває поточний ремонт вулиці Коцюбинського: керівництво громади проінспектувало хід робіт та зустрілось з мешканцямиДнями міський голова Дрогобича Тарас Кучма проінспектував ремонтні роботи в селі Унятичі.На час візиту було проведено розчистку узбіччя дороги. Мешканці вулиці також долучились до робіт та провели очистку стічних канав. Комунальні служби здійснили підготовку основи дорожнього полотна. Після цього приступили до асфальтування дороги.«Питання ремонту цієї дороги було болючим для мешканців. Ми бачили це під час минулого візиту, коли в очах людей була зневіра. Але коли питання зрушило з місця і ми розпочали роботи на вулиці, люди активно долучились. Сьогодні маємо зовсім інший діалог – відкритий і щирий. Спільна робота завжди дає кращий результат. Тому ми завжди намагаємось підтримати тих, хто не просто вимагає змін, а долучається до їх творення» - наголосив Тарас Кучма.
Роботи виконує КП «Служба муніципального управління».Більше інформації: https://salo.li/CE7878b
Сьогодні - День тренера: вітання тим, хто виховує професійних спортсменівСьогодні, 19 липня, в Україні відзначають свято людей, які щодня допомагають іншим ставати сильнішими, впевненішими та витривалішими.День тренера — професійне свято фахівців сфери фізичної культури і спорту України, що ведуть навчально-тренувальну роботу, направлену на виховання та вдосконалення майстерності спортсменів.У цей день хочеться подякувати наставникам – за підтримку, мотивацію та віру у своїх вихованців, навіть тоді, коли вони самі в себе не вірять. Бо робота тренера – це не лише тренування, а підтримка і сила, яка мотивує. Тренер – це людина, яка першою бачить потенціал своїх вихованців, підтримує та вірить в кожен маленький крок.Дрогобичани та стебничани щороку демонструють значні успіхи у різних видах спорту, здобувають перемоги на всеукраїнських та міжнародних аренах.Завдяки потужній тренерській роботі, ми маємо ким пишатись.Дякуємо тренерам за силу, терпіння, підтримку та виховання майбутніх чемпіонів.
З турботою про кожного пацієнта: у Дрогобицькій міській лікарні №1 працюватиме кол-центрЙого головна мета — зробити комунікацію між пацієнтами та медичним закладом простішою, зрозумілішою і зручною. Кол-центр покращить запис на прийом та обстеження, також налагодить системний збір та опрацювання зворотного зв’язку від людей, що скористались послугами лікарні.Міський голова Дрогобича Тарас Кучма вже ознайомився з тестовою роботою нового підрозділу.Взагалі, ми почали роботу з покращення сервісу ще в січні. Спочатку зібрали анонімні зауваження від пацієнтів/ок та від працівників/ць лікарні. Потім незалежні експерти здійснили аудит процесів в медичному закладі, провели інтерв’ю з пацієнтами для визначення найбільш критичних моментів. В лютому також відбулась стратегічна сесія, де медики разом напрацювали своє бачення щодо потенційних напрямків розвитку. Мені, як керівнику закладу, важливо почути кожного, – зазначив Андрій Коцюба, генеральний директор КНП «Дмл №1».
Більше інформації: https://salo.li/F7ABA16
Достойно вшанувати кожного Героя: Тарас Кучма спільно з мешканцями Раневич обговорив концепцію облаштування пам’ятного скверуСьогодні, 11 липня, у Дрогобицькій міській раді відбулась робоча зустріч щодо вшанування пам’яті полеглих захисників України – вихідців села Раневичі.Майбутній пам’ятний сквер має постати в центрі села та стати важливою локацією для збереження пам’яті про новітніх Героїв та гуртування односельчан в єдину родину.Підготовчі роботи провели силами КП «СМУ», а відділ архітектури та містобудування розробив ескізну пропозицію майбутнього комплексу, який вшановуватиме пам’ять Героїв з Раневич, міститиме таблички з портретами семи полеглих захисників та QR-кодами, які вестимуть на Електронний пантеон Героїв Дрогобицької громади.Під час зустрічі було обговорено загальну концепцію пам’ятного знаку та нюанси його облаштування – починаючи від фінансування та матеріалів конструкції та завершуючи кольорами та розміщенням ваз для квітів.Більше інформації: https://salo.li/33A28F0
Вітання з Днем Національної поліції України!4 липня — це день, коли ми вшановуємо тих, хто щодня стоїть на захисті громадського порядку, правопорядку та безпеки громадян. Поліцейські — це не просто професія, це покликання служити людям, бути там.У цей непростий час, коли наша держава бореться за свою свободу і незалежність, роль правоохоронних органів набуває особливого значення. Служба в поліції — це щоденна боротьба з викликами, це робота без вихідних і свят, це постійна готовність до дії.Міський голова Тарас Кучма та Дрогобицька міська рада щиро дякує всім працівникам поліції, які виконують свій обов’язок у громаді, області, на території всієї України та в зоні бойових дій. Ви — на передовій внутрішньої безпеки, і ми високо цінуємо вашу відвагу, витримку та самопожертву.Бажаємо вам міцного здоров’я, витримки, підтримки від громади та рідних, а головне — перемоги та миру в Україні. Нехай кожне ваше повернення зі служби буде безпечним, а служба — гідною.З професійним святом вас!Слава Україні!