Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дрогобицька міська рада
Añadido 30 jul. 2021

Дрогобицька міська рада

@DCSpeaker
Número de suscriptores: 8 825
Fotos: 40,900
Videos: 691
Enlaces: 15,100
Descripción:
Офіційні новини Дрогобицької міської ради 📱
Fuente

Дрогобицька міська рада | З турботою про кожного пацієнта: у Дрогобицькій міській лікарні №1 пра...

Logotipo de la comunidad de telegram - Дрогобицька міська рада Дрогобицька міська рада @DCSpeaker
2 540 Vistas/Alcance 2025-07-12 09:35 Mensaje №34485
З турботою про кожного пацієнта: у Дрогобицькій міській лікарні №1 працюватиме кол-центрЙого головна мета — зробити комунікацію між пацієнтами та медичним закладом простішою, зрозумілішою і зручною. Кол-центр покращить запис на прийом та обстеження, також налагодить системний збір та опрацювання зворотного зв’язку від людей, що скористались послугами лікарні.Міський голова Дрогобича Тарас Кучма вже ознайомився з тестовою роботою нового підрозділу.Взагалі, ми почали роботу з покращення сервісу ще в січні. Спочатку зібрали анонімні зауваження від пацієнтів/ок та від працівників/ць лікарні. Потім незалежні експерти здійснили аудит процесів в медичному закладі, провели інтерв’ю з пацієнтами для визначення найбільш критичних моментів. В лютому також відбулась стратегічна сесія, де медики разом напрацювали своє бачення щодо потенційних напрямків розвитку. Мені, як керівнику закладу, важливо почути кожного, – зазначив Андрій Коцюба, генеральний директор КНП «Дмл №1». Більше інформації: https://salo.li/F7ABA16