Fuente
Дрогобицька міська рада | Вітання з Днем Національної поліції України!4 липня — це день, коли ми...
2 600 Vistas/Alcance
2025-07-04 13:26
Mensaje №34339
Вітання з Днем Національної поліції України!4 липня — це день, коли ми вшановуємо тих, хто щодня стоїть на захисті громадського порядку, правопорядку та безпеки громадян. Поліцейські — це не просто професія, це покликання служити людям, бути там.У цей непростий час, коли наша держава бореться за свою свободу і незалежність, роль правоохоронних органів набуває особливого значення. Служба в поліції — це щоденна боротьба з викликами, це робота без вихідних і свят, це постійна готовність до дії.Міський голова Тарас Кучма та Дрогобицька міська рада щиро дякує всім працівникам поліції, які виконують свій обов’язок у громаді, області, на території всієї України та в зоні бойових дій. Ви — на передовій внутрішньої безпеки, і ми високо цінуємо вашу відвагу, витримку та самопожертву.Бажаємо вам міцного здоров’я, витримки, підтримки від громади та рідних, а головне — перемоги та миру в Україні. Нехай кожне ваше повернення зі служби буде безпечним, а служба — гідною.З професійним святом вас!Слава Україні!