Fuente
Дрогобицька міська рада | Подякували за мужність: у Дрогобичі з нагоди Дня Національної гвардії ...
1 700 Vistas/Alcance
2025-03-28 18:49
Mensaje №31808
Подякували за мужність: у Дрогобичі з нагоди Дня Національної гвардії України відзначили кращих воїнів Мужньо боронять спокій та допомагають відтіснити ворога – це про нацгвардійців, які в ці дні відзначили своє професійне свято. 26 березня, 11 років тому, було створено, чи точніше відновлено Національну гвардію України.З цієї нагоди у Дрогобичі привітали та відзначили кращих воїнів. Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина» дав патріотичний концерт. Подякувати усім, хто своєю мужністю сьогодні допомагає виборювати перемогу завітали очільник Дрогобицької ТГ Тарас Кучма, заступник міського голови Трускавця Олексій Балицький, начальник Дрогобицького районного відділу поліції Василь Петрик, начальник управління культури та розвитку туризму Володимир Ханас. Вітання приймали військовослужбовці в/ч 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання НГУ на чолі із командиром патрульної роти Дрогобича, майором Романом Альбердою. Більше інформації: https://surl.li/qrypat