Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - D7 NEWS | Демократична Сокира
Añadido 14 jul. 2024

D7 NEWS | Демократична Сокира

@D7_channel
Número de suscriptores: 35 590
Fotos: 55,800
Videos: 8,980
Enlaces: 46,400
Descripción:
🇺🇦Підтримай наших військових: https://bit.ly/2Pvj6y2 💬 Чат — @D7chat 🤝 Партнерство - @sokyra_info 🖍 Для уточнень і пропозицій - @d7channelbot 🤲 Підтримка донорів ДемСокири - @sokyradonate 📌Щоденні дайджести #сокира_дайджест
Fuente

D7 NEWS | Демократична Сокира | А тепер підсумки іранської кампанії Трампа.США, станом на зараз, цю ві...

Logotipo de la comunidad de telegram - D7 NEWS | Демократична Сокира D7 NEWS | Демократична Сокира @D7_channel
3 770 Vistas/Alcance 2026-06-19 12:55 Mensaje №83680
А тепер підсумки іранської кампанії Трампа.США, станом на зараз, цю війну програли. Договір з Іраном це політична капітуляція. Це не смертельно, в Кореї вийшло при своїх, В’єтнам програвали, як і Афганістан. Тому не поспішайте з похованням наддержави. Да і Ірак в підсумку просрали тому самому Ірану. Програвати війни для США традиція. Програвати суто в політичному сенсі, військові ще щось можуть.Що це значить для нас? Іран звісно ворог, але для нас не основний. Це для Ізраїлю трагедія, але вони довго вмовляли нас бути реалістами при оцінці держав. Для Ізраїлю росія також ворог, що не заважало Ізраїлю з рф дружити, чи принаймні ізраїльським політикам заради ватних голосів.Будемо реалістами. Нам цей мир вигідний скоріше. Краще б було звісно, аби Трамп виграв, змінив режим і посадив в Ірані на трон лібералів з вчорашніх квіровців, які гнали би нафту на ринок. Але і так також окей. Довга війна нам не вигідна, а от коротка з будь-яким результатом це для нас окей. Ця війна ітак йшла занадто довго. І сподіваюся вона завершиться.Хто там і що витратить на відновлення Ірану, які гроші йому розблокують і як Іран скористається цими ресурсами, для нас дуже вторинно. Експортером зброї Іран не буде ще довго. А нам головне щоб нафта та газ йшли через протоку. Спайш машт флоу.При цьому ВСІ повинні розуміти простий факт. Нафта буде дорогою ще якийсь час, навіть не те що після підписання договору, а і після реального відновлення трафіку в протоці. Треба поповнити резерви, не всі поставки відновляться, всі будуть зважати на ризики і так далі. Ефект від дій хуситів у сусідній протоці не розсмоктався за рік, попри набагато менші масштаби. А потім ХАМАС напав на Ізраїль.Відповідно в основі тут для нас скоріше плюс. Але є додаткові фактори. Програвати війни для США не смертельно, але всі побачили слабкість США. Наслідки будуть, і для США ці наслідки будуть дуже негативними. Але з урахуванням того, яку позицію займають еліти США по нашій війни, то і послаблення США нам також вже пофіг. А може і в плюс, будуть був лояльні до наших вимог. Зовнішньополітична слабкість США, не зупиняє роботу Локхіда та Райтеон. Тут скоріше проблема в тому, що така слабкість США, ЗБІЛЬШУЄ попит на продукцію американського ВПК. І ми там не основний клієнт, і вся Європа також.Плюс Трамп відомий зупиняч війн. США капітулювали. А от Ізраїль ні. І в Лівані, і з загальним планом протидії Ірану. Бібі буде боротися за буквальне виживання, і Трамп йому не друг. Трамп вже слав Бібі буквально нах, під час першого строку. Бібі пережив. А нас цікавить не договір, а протока. Як буде діяти Ізраїль зрозуміло. Як і ми, в своїх інтересах. Як буде Іран відповідати Ізраїлю питання ще те. Як на відповідь Ірану зреагує Трамп після мідтермів також питання є. Не все так просто. Навіть думки про таке будуть тримати нафту високою. А уж реалізація ризиків буде для нас величезною проблемою.Україні потрібен сталий мир на БВ. Сміявся би з цієї фрази в 2021 році, але тепер це факт. Якщо цей мир буде за рахунок Ірану це прям вогонь. Якщо за рахунок Ізраїлю, це не наша проблема. Країнам Затоки варто знайти в себе яйця, а нам варто їм вказати, де цей предмет у норм пацанів знаходиться.А Ізраїль? Нічого особистого пацани. Як ви казали – джаст бізніс.