Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Комфорт Таун🏡 / Comfort Town LIVE
Añadido 06 ene. 2025

Комфорт Таун🏡 / Comfort Town LIVE

@ComfortTown_Channel
Número de suscriptores: 1 283
Fotos: 5,760
Videos: 3,190
Enlaces: 850
Descripción:
Канал про життя у Комфорт Таун🏡. FB: https://www.facebook.com/groups/ComfortTownKyiv 📲 Співпраця: @Kotling

👥 Número de suscriptores

1 283
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: +21

👁️ Vistas promedio por mensaje

474
Promedio/Día:: 363
Promedio/Tiempo:: 458
ERR: 36.94%

📊 Mensajes por Día

3.9
Último día: 0
Promedio semanal: 3.4
Promedio por día: 3.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Шановні мешканці!Ми системно та безперервно працюємо над стабілізацією ситуації з електропостачанням у комплексі. Паралельно задіяні офіційні механізми (листи, звернення, протокольні зустрічі) та неформальні канали комунікації, щоб питання не втрачало пріоритету й перебувало у постійному фокусі відповідальних структур. Головне - що наші зусилля мають результат.Наше ключове завдання зараз — забезпечити довготривале та прогнозоване електропостачання комплексу.Сьогодні ми ініціювали розширену зустріч із представниками РДА, із мешканцями. За її результатами надаємо інформацію від РДА:🔶ЕлектропостачанняНаразі в тестовому режимі опрацьовується збільшення тривалості електропостачання.Завдання — відключення не більше ніж на 6 годин на добу (два відключення по 3 години).Дану інформацію нам підтвердили також в ДТЕК.Водночас важливо розуміти: реалізація зазначеного режиму можлива за умови відсутності аварійних ситуацій та нових обстрілів.Очікуємо, що впровадження цього підходу дозволить покращити загальну ситуацію з електропостачанням у комплексі.🔶Аварійні ситуаціїДосягнуто домовленостей щодо оптимізації реагування аварійних бригад ДТЕК та скорочення часу прибуття на об’єкти комплексу.Наразі служби працюють у режимі надвисокого навантаження через численні аварії в районі. Ми контролюватимемо виконання домовленостей на практиці.🔶ОпаленняНа жаль, відновлення централізованого опалення до завершення опалювального сезону не прогнозується.Ми залишаємося в постійному діалозі з усіма залученими сторонами та оперативно інформуватимемо вас про будь-які підтверджені зміни.Дякуємо за розуміння
ℹ️Шановні мешканці!Надаємо актуальний статус щодо поточної ситуації.🔶ОпаленняОновленої інформації від ТОВ «Євро-Реконструкція» наразі не надходило. Водночас існує висока ймовірність, що опалення може бути відсутнім й надалі. ТОВ «Євро-Реконструкція» повідомляє про проведення ремонтних робіт, однак чи встигнуть їх завершити до кінця опалювального періоду — офіційно не повідомили.Ми тримаємо ситуацію на контролі та будемо інформувати вас про подальші дії й будь-які зміни.🔶ЕлектропостачанняНаше першочергове завдання зараз — отримати статус критичності для комплексу, щоб забезпечити електропостачання в комплексі.Для цього вже подані офіційні звернення до РДА та ДТЕК, а також тривають перемовини з представниками влади.Про перебіг та результати будемо повідомляти додатково.🔶Пункти обігрівуМи звернулися до ДСНС та РДА з проханням встановити пункт обігріву поблизу території Комфорт Тауну.У відповідь повідомлено, що поруч уже діють два пункти обігріву, які наразі не перевантажені. Усі мешканці можуть скористатися можливістю зігрітися, підзарядити гаджети та випити гарячого чаю. Але питання залишається в роботі.Адреси пунктів обігріву:•⁠  ⁠вул. Березнева, 5 — середня школа №31•⁠  ⁠вул. Каунаська, 2 — середня школа №66Пункти обігріву розташовані у внутрішніх дворах шкіл.Можна подивитись в Дії – Розділ «Незламність» - Пункти незламностіБудемо й надалі тримати в курсі ситуації. Виконується дуже великий обсяг роботи, і технічної, і адміністративної. Дякуємо за розуміння
ℹ️ Шановні мешканці,Ми розуміємо складність ситуації з електропостачанням та опаленням в комплексі, тому працюємо зараз в посиленому режимі і реагуємо на поточну ситуацію.🔶ОпаленняВчора нашими працівниками оперативно виконані всі необхідні технічні роботи, щоб не допустити аварії в системі опалення комплексу.Стосовно строків відновлення опалення – це питання виключно постачальника ТОВ «Євро-Реконструкція». Вони працюють над відновленням опалення, однак термінів або статусу нам ще не надали. Щойно отримаємо підтверджену інформацію — одразу повідомимо мешканців. 🔹Станом на зараз нових даних немає.🔶Електропостачання🔹Зараз наші електрики працюють в екстремальному режимі - дуже велика кількість звернень через перевантаження мереж при подачі світла. Ми розуміємо мешканців і критичність ситуації, тому постійно відпрацьовуються всі заявки, без пауз. Окрім цього колеги співпрацюють із бригадами ДТЕК, шукають рішення, щоб оптимізувати систему. Виконується дуже великий обсяг робіт!🔹Нагадуємо: електропостачання комплексу забезпечує ДТЕК, і проведення аварійних робіт у трансформаторних підстанціях (ТП) можливе виключно їхніми бригадами.🔹Водночас ми не залишаємо жодну заявку без реакції:Після звернення мешканців заявка одразу передається електрикам, які перевіряють стан внутрішніх мереж у будинку. Телефонуємо в ДТЕК та фіксуємо аварійну ситуацію. 🔻Через загальну ситуацію в місті аварійні служби ДТЕК перевантажені та не надають навіть орієнтовний час прибуття бригад.🔹З деталей: в ДТЕК передається номер ТП або РП, по якому зафіксована аварія. ТП, РП заживлює одразу декілька будинків, тобто, якщо аварійна приїжджає, вона працює одразу над проблемою в ТП для декількох будинків.🔶Робота диспетчерівМи збільшили кількість диспетчерів, однак важливо розуміти, що у пікові моменти надходить до 150 дзвінків за хвилину, і фізично обробити таку кількість одночасно неможливо. Тому ми запускаємо альтернативний варіант інформування через пуш-повідомлення в додатку. Цей процес ще відпрацьовується. Сподіваємось, що це допоможе знизити кількість звернень і розвантажить лінії.  Відпрацьовуємо інші варіанти інформування мешканців.Над чим працюємо ці дні: Зараз задіяний весь персонал електриків - постійно на викликах по будинках. сантехніки провели перевірку систему опалення в комплексі, і відпрацювали заявки, повʼязані з опаленням. Чекаємо інформацію від Євро-Реконструкції, постійно на звʼязку.Проводимо перевірку підвальних приміщень на предмет протягів, щоб мінімізувати втрати тепла.Звернулись до РДА стосовно розміщення намету ДСНС поблизу території комплексу. Питання в роботі, повідомимо про результат.Подали листи звернення до ДТЕК (вх.№0026700955) та РДА стосовно критичності з опаленням, та цілодобового заживлення будинків. Очікуємо рішення.Відпрацьовуємо систему інформування мешканців про електропостачанняПри отриманні від відповідальних  підприємств інформації - будемо надавати оновлення. Запевняємо, що працюємо в максимально можливому режимі в цих умовах. Задіяні всі служби. Дякуємо за розуміння
ℹ️Шановні мешканці!Інформуємо вас про перебіг робіт та причини відключень електроенергії у корпусах №13, 14, 15, 16.🔹 Що відбулосяПід час відновлення подачі електроенергії з боку ДТЕК виникло різке зростання навантаження на трансформаторну підстанцію.Це сталося через одночасне вмикання великої кількості побутових електроприладів після появи напруги в мережі.У результаті спрацював захист, що призвело до аварійного відключення трансформатора ДТЕК.🔹 Дії керуючої компанії▶️Одразу викликали аварійну службу ДТЕК.▶️Після ремонту, щоб не допустити пошкодження обладнання та повторної аварії, нашими електриками було тимчасово відключено частину квартир у зазначених будинках.▶️Після відновлення подачі електроенергії з боку ДТЕК: • заживлення будинків проводилося поетапно; • навантаження в квартири подавалося частинами, щоб уникнути повторного аварійного відключення трансформаторної підстанції.Усі дії здійснювалися у постійній координації з ДТЕК.Наші служби безперервно тримали зв’язок з енергетиками та діяли відповідно до їх технічних рекомендацій.🔹 ВажливоЗараз аварія усунута, квартири заживлені — це результат злагодженої, професійної та оперативної роботи керуючої компанії спільно з ДТЕК, спрямованої на безпечне та стабільне відновлення електропостачання.🔹 Просимо врахуватиПід час аварійних або планових відновлень електроенергії рекомендуємо вмикати потужні електроприлади поступово (обігрівачі, бойлери, плити тощо), щоб не створювати критичне навантаження на мережу.Ми вдячні нашій команді електриків та працівникам ДТЕК за оперативне реагування та титанічні зусилля у цей надзвичайно складний період. Подякуйте їм за нагоди під час зустрічі, їм дуде важливо, що цінують їхню працю.Ми вдячні мешканцям, які дослухаються наших рекомендацій, і відповідально підходять до процесу відновлення світла.Ми продовжуємо контролювати ситуацію і готові реагувати.Дякуємо за розуміння та співпрацюКомфорт Таун - Керуюча компанія
💁🏼‍♀️Внаслідок ворожих ударів у багатьох районах столиці пошкоджені будівлі. 22 людини постраждали, серед них двоє дітей. 12 постраждалих госпіталізували.— У Голосіївському районі внаслідок падіння уламків поблизу СТО горіли автомобілі.— У Дарницькому районі пожежа сталася на території приватних будинків, виникла загроза розповсюдження вогню на будинок для літніх людей, що розташований поруч. Людей звідти евакуювали.— Також у Дарницькому районі БпЛА влучив в 24-поверховий будинок. Пожежа сталася на верхньому поверсі. Частково зруйновані 24-ий та технічний поверхи. Є влучання БпЛА і в іншу багатоповерхівку - на рівні 7 поверху. — Крім того, внаслідок падіння уламків у Дарницькому районі за попередньою інформацією пошкоджене трамвайне депо, також горіли приватні авто.— У Деснянському районі зафіксоване падіння уламків на відкритій території, на території гаражного кооперативу та влучання уламків в 9-поверховий будинок на рівні 1 поверху.— У Дніпровському районі уламками пошкоджені три багатоповерхіки. В одному з цих будинків (18-поверховому) пожежа сталася на рівні третього та четвертого поверхів, на п'ятому поверсі під завалами може бути людина. Також уламки влучили в 25-поверховий будинок, пожежа на першому і другому поверхах. Пошкоджений також дах 19-поверхового будинку.— В Оболонському районі сталося падіння уламків на територію дачного кооперативу. Та на відкриту територію, там палали автівки.— В Шевченківському районі влучання БпЛА в верхній поверх 10-поверхового будинку. Попередньо є пожежа.— У Соломʼянському районі внаслідок падіння БпЛА на відкриту територію в яру, вибуховою хвилею у будинку пошкоджені вікна квартир багатоповерхівки. Атака на столицю триває. Інформація про пошкодження продовжує надходити.💁росіяни вдарили по Україні майже 500 дронами та 40 ракетами — Зеленський.За його словами, основним напрямком російської атаки був Київ, зокрема енергетика та цивільна інфраструктура.
ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 430 ЦІЛЕЙ ПРОТИВНИКА У ніч на 13 грудня (з 18:00 12 грудня) противник завдав чергового комбінованого удару по об'єктах критичної інфраструктури України із застосуванням ударних БпЛА, ракет повітряного, морського та наземного базування.❗️Основний напрямок удару – Одещина.Загалом радіотехнічними військами Повітряних Сил виявлено та здійснено супровід 495-ти засобів повітряного нападу – 30 ракет різних типів та 465 БпЛА різних типів. Серед них:- 465 ударних БпЛА типу Shahed, Гербера (безпілотники інших типів) із напрямків Курськ, Орел, Міллерово, Шаталово, Приморсько-Ахтарськ – рф, Чауда, Гвардійське – ТОТ АР Крим (близько 270 із них – «шахеди»);- 4 аеробалістичні ракети Х-47М2 «Кинджал» (райони пусків - Тульська, Тамбовська обл. – рф);- 5 балістичних ракет Іскандер-М/KN-23 (район пусків - ТОТ АР Крим);- 5 крилатих ракет Іскандер-К (район пуску – Курська область, рф);- 16 крилатих ракет Калібр (райони пусків – акваторії Чорного та Каспійського морів).Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України. За попередніми даними, станом на 12.00, протиповітряною обороною збито/подавлено 430 повітряних цілей:- 417 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера (безпілотників інших типів);- 4 крилаті ракети Іскандер-К;- 9 крилатих ракет Калібр.Зафіксовано влучання 8 ракет та 33 ударних БпЛА на 18-ти локаціях, падіння збитих (уламки) – на 3 локаціях. Крім того, шість ракет не досягли цілей (місця падіння уточнюються).
Станом на зараз відомо про пошкодження низки житлових та нежитлових обʼєктів у Києві від ворожої атаки. Дарницький район: падіння уламків БпЛА на припарковані авто. На іншій локації - на проїжджу частину. Без потерпілих.Святошинський район: падіння уламків БпЛА на двоповерхову нежитлову будівлю. Постраждала 1 особа. Пожежу ліквідували працівники ДСНС. Також зафіксоване падіння уламків БпЛА на відкриту територію. Без наслідків та потерпілих.Солом’янський район: часткове руйнування 5-ти поверхової житлової будівлі. Виникла пожежа. Постраждала 1 особа. Пожежу на даний час локалізували, фахівці ДСНС продовжують ліквідацію займання. На другій локації - пошкодження нежитлової будівлі. Наслідки уточнюються.Також відомо про падіння уламків на територію приватного домоволодіння. Характер ушкоджень і наявність потерпілих уточнюються.Голосіївський район: падіння уламків БпЛА на двох локаціях в приватному секторі. Попередньо без потерпілих.Дніпровський район: зафіксоване падіння уламків БпЛА на припарковані авто. Без потерпілих.Всього госпіталізовані двоє потерпілих. Екстрені служби продовжують працювати на місцях. Загроза триває, не покидайте укриттів!Ткаченко (с)
Шановні сусіди !Заходи з наведення ладу із паркуванням в нашому комплексі тривають. Також триває блокування на заїзд на територію ЖК "Комфорт таун" авто порушників. За липень 2025 р. у бан було відправлено біля 300 авто порушників і думаю , що перші проміжні результати всі вже бачать. Особливо як покращується ситуація  з місцями для паркувань осіб з інвалідністю .У серпні 2025 р. блокування порушників правил паркування  буде посилюватись. За перший тиждень серпня у бан було відправлено 120 авто порушників і тижнева кількість заблокованих авто буде зростати протягом всього серпня . Також за перший тиждень місяця було 4 авто , які отримали повторний бан , вже на 7 діб ! Звертаємо увагу , що у серпні буде відпрацьовуватись механізм блокування злісних порушників, тож якщо ви отримали добовий бан, зробіть висновки і не порушуйте більше правила паркування у комплексі !Увага. Кількість днів бану буде вводитись в ручному режимі і не залежатиме від кінця чи початку місяця. Тобто обмеження на проїзд у випадку повторних банів триватиме в будь-якому випадку або 7 або 30 діб !Враховуючи постійні скарги мешканців деяких районів нашого комплекса на неможливість вільного виїзда через блокування їх авто другорядниками , буде приділена особлива увага паркуванню другим рядом у цих містах . Мова іде передусім про " карман" біля першого корпуса і Novus , а також про два " кармани " на змійці. Такі місця будуть піддаватись щоденному моніторингу , тож не паркуйтесь другим рядом та не порушуйте комфорт та безпеку своїх сусідів !Просимо також власників бізнесу  у ЖК " Комфорт таун " відповідально ставитись до паркування своїх відвідувачів і повідомляти відвідувачів про неприпустимість порушення правил паркування у комплексі . У цьому напрямку також планується ряд заходів додаткового контролю. Тож , якщо ви власник бізнесу на території ЖК "Комфорт таун" візміть , будь ласка , цю інформацію до уваги. Зрештою , у вас має бути розуміння , що відпочинок чи оздоровчі процедури гостей нашого комплекса не можуть досягатись ціною безпеки мешканців ЖК " Комфорт таун "💪 Продовжуємо робити наш житловий комплекс більш безпечним , комфортним та європейським !
Триває робота з очищення вулиць і дворів від покинутих та знищених автомобілів, зокрема тих, які були пошкоджені внаслідок ворожих атак. Адже ці автомобілі створюють не лише естетичні, а й безпекові проблеми для міського середовища та громади.Зокрема, впродовж останніх днів вивезено ще декілька таких автівок на спеціально визначені майданчики для тимчасового зберігання. Деякі автівки власники прибрали власними силами.Якщо ви виявили пошкоджене чи покинуте авто в Дніпровському районі, просимо звертатись:☎️ (044) 366-51-00, (044) 366-51-03 — відділ роботи із зверненнями громадян Дніпровської РДА.📧 E-mail: [email protected].Надалі, якщо власник виявить бажання повернути собі пошкоджений чи занедбаний автомобіль, це можна буде зробити за відповідним запитом, звернувшись до відділу з питань благоустрою та екології Дніпровської РДА за адресою: вул. С. Набоки, 11/8 або до поліції та подати:заяву про повернення транспортного засобу;документи, що підтверджують право власності.Андрій Паладій (с)Підписатися | Запропонувати новину | Реклама | Автострахування
🤬 Скандал у кінологічному центрі Dogland: побої, каліцтва собак кінологами та загибель тварин29 липня у мережі з’явилося відео, на якому інструкторка центру Ольга Гребельник б'є собаку породи кавалер кінг чарльз спанієль, піднімає його за вуха, кидає об землю та душить. Це кваліфікується як жорстоке поводження з тваринами (ч.1 ст. 89 КУпАП), за що передбачено усього лише штраф до 5100 грн. Повідомляється, що юристи уже подали заяву в поліцію.Проте це не поодинокий випадок. Власники іншої собаки на імʼя Річ публічно звинуватили керівництво Dogland — Олексія Локтіонова та кінолога Тетяну — у знущаннях над твариною під час місячної перетримки. За два тижні собака почав кульгати, потім узагалі перестав ставати на лапу, йому кололи препарати без згоди власників. Зрештою Річа забрали з-під крапельниці у ветклініці — пес схуд на 9 кг, хоча був повністю здоровим на момент здачі.У соцмережах уже з’являються свідчення інших людей про випадки, коли після перебування в Dogland тварини поверталися покаліченими або навіть гинули. Власники постраждалих тварин закликають позбавити фігурантів ліцензії та відкрити провадження.🇺🇦 УС / Підписатися