Fuente
Чигиринщина 🇺🇦 | Віктор Харченко долучився до «Діалогу з громадами»: у фокусі — стійкіс...
1 090 Vistas/Alcance
2026-04-30 16:33
Mensaje №17801
🔵 Віктор Харченко долучився до «Діалогу з громадами»: у фокусі — стійкість і підготовка до зимиУ Черкасах відбувся важливий «Діалог з громадами» в межах Конгресу при Президентові України, де обговорили підготовку до зими, енергетичну стійкість і розвиток освіти. До обговорення долучився й Чигиринський міський голова Віктор Харченко, який разом з іншими очільниками громад працював над пошуком рішень для актуальних викликів.Участь у заході взяли представники центральної влади, зокрема заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита. Обговорення стосувалося ключового — підготовки до опалювального сезону, захисту об’єктів критичної інфраструктури та розвитку альтернативної енергетики. Наразі область уже має 68 когенераційних установок, і цей напрям планують лише посилювати.Окрему увагу приділили освітній реформі: до 2027 року в області планують створити мережу з 67 академічних ліцеїв. Важливим залишається не лише якість освіти, а й безпечна логістика для учнів. Саме тому одним із пріоритетів визначено ремонт доріг до опорних закладів освіти.Також під час діалогу порушили питання енергозабезпечення громад, закупівлі газу комунальними підприємствами та реалізації публічних інвестиційних проєктів. Цьогоріч в області планують втілити 135 таких ініціатив, що мають стати основою для стабільного розвитку громад і підвищення їхньої стійкості.#Чигирин_міськрадаКанал "Чигиринщина"| Ми у Facebook ✅ Повідомити новину