Fuente
Християнські вірші 🌿 | ЯКА ЦЕ РАДІСТЬ - ВСТАТИ НА СВІТАННІЯка це радість- встати на світанні,...
1 390 Vistas/Alcance
2025-11-25 05:45
Mensaje №2097
ЯКА ЦЕ РАДІСТЬ - ВСТАТИ НА СВІТАННІЯка це радість- встати на світанні,З молитвою зустріти день новий,Позаду всі залишити страждання,З надією долати шлях земний.Яка це радість - в щастя зодягнутись,Всім побажати миру на Землі.І вперше після болю посміхнутись,Добро і ласку сіяти у злі.Яка це радість - чути голос рідних,Вслухатися у співи солов'я.І відчувати : ти комусь потрібнийБо в Небесах записане твоє ім'я.Яка це радість - вірити, прощати.Яке багатство - цілий світ любить.І милості від Господа чекати,Йому Одному Правдою служить.Яка це радість - знати, що ІсусомТи куплений для Вічного життя,Що з Ним всі переможеш тут спокуси,І тільки в Ньому - світле майбуття.Яка це радість - бачити зірниці,Пройтись чудовим ранком по траві.У спеку ще напитися водиці,І тішитись, що друзі всі живі.Яка це радість - з ближнім розділити,Шматочок хліба, з ним свою печаль.Когось від зла собою захистити,Дивитися в надії в синю даль.Яка це радість - горе геть прогнати,Непрошене з порогу, з-під дверей.І відповіддю на молитви стати,Благословінням для усіх людей.Яка це радість - виплакати сльозиІ зрозуміти - більше не болить...Де цвіт душі попалений морозомТам знов квітує щастя кожну мить.Яка це радість знати, що на Небі,Записане ім'я Твоє давно.Що Божа ти дитина і для тебе -З Ісусом бути право вже дано.Яка це радість назавжди лишити,Тягар гріха і вирватися ввись.Більш у темряві ночі не ходити,До світла лиш спішити як колись.Яка це радість - горю не давати,Відняти з серця промінь доброти.Яка це радість - Богу довіряти,І радість цю постійно берегти.Н. Мартинюк