Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Número de suscriptores: 47 491
Fotos: 14,800
Videos: 4,450
Enlaces: 5,310
Descripción:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil

👥 Número de suscriptores

47 491
Promedio/Día:: -59
Promedio/Tiempo:: -323
Promedio/Mes:: -1823

👁️ Vistas promedio por mensaje

6 231
Promedio/Día:: 6,110
Promedio/Tiempo:: 6,666
ERR: 13.12%

📊 Mensajes por Día

5.8
Último día: 7
Promedio semanal: 6
Promedio por día: 5.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 7,600 25-10-01 20:14
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Спокійно, світової війни не планують. Трамп щоки повіддував перед генералами. Але що з того Україні?" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=Ryt63bWMYcc===Оскільки я ще не зовсім відійшов від хвороби, то сил братися за масштабніші теми, яких також пару зібралося, не мав. Вирішив вибрати щось дрібне, епізодичне та легке із моєї сфери – міжнародної політики. Хотілося одного, а вийшло по іншому. Тема, яка через провокативних експердів та бльохерів, що гучними заголовками роздувають собі популярність, трохи здійняла пристрастей у стилі «Вай-вай! Трамп зібрав генералів – буде третя світова!» - коли та зустріч відбулася, раптом майже зникла з нашого інфополя. Бо нічого пророкованого там, звісно ж, не сталося. Коли мають починати війну, то збирають не 500, а 10 генералів. А дарма, бо там засвітилися й деякі цікаві для нас тенденції. От я й думав, що зроблю про це незвичний міні-сюжет хвилин на 15-20 і піду далі лікуватися. А воно одне за друге зачіпалося – вийшло, як завжди…А головне, я ж, коли говорю про США, не можу не розповідати про Україну. От і тут так вийшло. Переказувати сюжет сенсу нема, головне, що з нього випливають пару важливих для нас висновків. Більшість із них не надихають. Найперше – це дрімуче невігластво у міністра оборони США та не набагато кращий рівень і в самого президента. А це найпотужніша країна світу, яка єдина має механізми й важелі, щоб стримувати сили зла на планеті. Але з таким підходом… І я жахаюся від думки, що божевілля може передаватися повітряно-крапельним шляхом. Бо я ж пригадую політику Трампа і його ставлення до армії ще до спілкування із Зеленським… А зараз у нього й шефа Пентагону деякі замашки аж до болю знайомі з нашої української гіркої дійсності. От лише з Америкою нічого поганого у підсумку не станеться, хіба міжнародний авторитет і довіру втратить на якийсь час. А з нами вже відбулося найжахливіше.Але є й інші висновки. Про якусь аж інтимну психологічну залежність Трампа від думки пуйла, про його цілковиту неготовність застосувати хоч якісь засоби тиску. Лише оте дитяче: «Він мені не сподобався, я розчарований і ображений…» Цей підхід знову аж надто чітко прозвучав на зустрічі з генералами. Ще з мови Трампа майже повністю зникла Україна. Хіба трошечки, як об’єкт чужої політики. І це перед військовими, яким задавався певний тренд. І мало ж там бути хоч щось, окрім вимоги аполітичності! Провал геополітичного мислення… Згадалося в нашого вироку: «Мені нема часу мислити стратегічно». От і нам бумерангом прилетіло – Трампу теж нема часу мислити про стратегічні інтереси, в яких замішана Україна, він шукає лише лояльності й розказує якісь історії про алкаша мєдвєдєва та «паперового тигра» пуйла. Там у нечисленних згадках, коли хіба сама назва України виринала, усе геть не надихало.А що ж позитивного? Усе ж таки проскочило заперечення нью-йоркської доктрини зречення. Хоча дуже непереконливо, але те «Та нічого, думаю, ми це владнаємо як слід», - таки дещо міняє згубну парадигму навіяну роздуванням щік Зейла в Нью Йорку. Я й передбачав, що в пам’яті старіючого Трампа свіжі оцінки й емоції затримуються ненадовго. Тож, вікно можливостей ще не закрите. От лише постукати в нього й не наробити шкоди, від укрвлади нема кому…
👁 6,070 25-09-30 08:29
Вітаю, шановне товариство, й прошу пробачення за зникнення. Зі мною все нормально. Ну, майже нормально. Не діждуться!Я добряче відхворів. Коли в тебе в анамнезі через усе життя ревматизм, то будь-яке запалення може проходити із серйозними ускладненнями. А я ще сам собі нашкодив. Тягнулося ж усе вже зо два тижні, вирішив у сам розпал, що можу попрацювати, як в старі роки: я бувало з тиском під 200 на ефіри їздив і з температурою під 39 онлайн включення й інтерв'ю відпрацьовував. Минулося. Треба звикати. Суботні два ефіри по півтори години в колег ще якось би зійшли, а свій запис плюс дві годинеи на підготовку й обробку вже вилізли боком. Зараз поступово відходить, хоча надовго вставати ще трудно - слабість і слух поки не зовсім відновився. Буду епізодично сьогодні тут появлятися й дуже хочу знову поновити записи на ютюб.От лише дивне відчуття. Коли три дні не дивився новин, а потім усе пробіг і думка: а про що писати? 99% — пусті слова лише заради слів та окремі провокації заради провокацій (принаймні, поки). З реального значно менше. Жахлива атака проклятої Богом і людьми русні на Україну й, особливо ошаліло на Київ у ніч на неділю. Це іноді корисно прихворіти — сам у Києві, а тільки зараз про це взнав. Просто не чув нічого. Та я й зараз мало що чую. Співчуття родинам загиблих і всім постраждалим. Не лише пораненим. Уявіть, як це страшно в одну мить раптом усе втратити, стати бездомним і... безпам'ятним, коли всі дрібнички, фотографії, листи раптом зникають у вогніу й руїнах... Дуже шкода людей. На жаль, не всім.І чудова новина з Молдови. Там напередодні виборів було аж надто тривожно. Тому така феноменальна перемога європейців Санду й розгром прорашистського блоку перевершили очікування. Я все ж думав, що доведеться формувати коаліцію. А вийшло набагато краще. І тут уже на активність діаспори все не спишеш, бо реально громадяни Молдови робили вибір: Євросоюз чи прорашистський відсталий анклав (бачать поряд біля себе таке "Придністров'я").Якщо українці визначилися на минулих виборах проти європейського майбутнього, то молдовани буквально від появи першої реальної перспективи на членство стали голосувати за Європу. Навіть ті, хто мають дуже заскорузлі погляди. На жаль, для наших це не стане наукою, вони завжди шукатимуть собі виправдання в провинах інших. Таки не дарма Молдову відділили від гальма, на яке перетворилася позеленіла Україна...Отакі перші враження. Далі буду трохи лікуватися й уже реагуватиму на менш однозначні події. Бо там скрізь слова, слова, слова. З матеріального тільки рашистський терор і європейський прорив Молдови.
👁 9,200 25-09-25 10:23
⬆️⬆️⬆️42:45 «Навроцький в ООН виступив із засудженням росії, підтримкою України, закликом протистояти агресії та відновити справедливість і законність. Українські ЗМІ: "Навроцький потрапив у скандал через вживання снюсу", ані слова про промову, настільки важливу для нашої боротьби. Це вже дно, чи ще постукають знизу?»47:25 «Вибори в Молдові. Ваша аналітика, загрози щодо України, шанси виграти. Читав, що прогнози в абсолютних цифрах не дуже райдужні. Раша діє нахабно, порушуючи все, що тільки можливо. З'явилась інформація про табори в Сербії, де готують провокаторів. У випадку програшу це ж сотні км додаткового фронту».56:00 «Зеленський в інтерв’ю американському каналу в Нью-Йорку сказав, що можна провести вибори під час війни, це знову маніпуляції?»1:01:55 «Хто такий Геннадій Москаль і яка була його роль».1:06:04 «Дивився діалог Лавреата з Дипломатом, і стало мені дуже сумно. Розумні люди, кажуть у цілому правильні речі, але, загалом, накидають люду думку, що "Захід немічний, бо…". І жодного слова про "Зеленський і 5-6 менеджерів ведуть нас до поразки…" І це одні з найповажніших і найрозумніших. У минулому. Скількох ще ми втратимо в такий спосіб?»1:11:35 «Усі, хто підтримував позицію, ніби зеленський легітимний, тепер як себе почувають? Як тепер усі, хто це підтримував і волав, що про нелегітимність - ІПСо з рашки, що тепер вони пропонують, дивлячись на "безпридєл", який творила і творить зелена камарилья? Який вихід вони пропонують? Невже не розуміють, що зеєрмаки будуть затягувати якомога на довше війну, щоб втриматися у владі? Де ж їхні пропозиції щодо перезавантаження влади? Невже не розуміють, що "котики" на нулі закінчуються, а "зайчики " в тилу не хочуть йти добровільно захищати Україну, згідно Конституції України та свого обов'язку…»1:18:50 [Питання про баєчку щодо "світового уряду" й іншого мракобісся, яке нині розносить уже маніпулятор Р.Безсмертний]1:24:52 [Дивне для мене обурення глядача щодо програми Контрпропаганда на Армійському Телебаченні]1:29:00 «Звідки у Порошенка мотивація далі вкладати такі шалені гроші в ЗСУ? Там десятки мільйонів майже кожного тижня допомоги. Можливо, це не тільки патріотизм, а й надія у нього теж є на те, що Україна все-таки змінить владу?»1:33:05 «В Садового СБУ знайшли підслуховуючий пристрій. І він каже, що до нього приїздили Свириденко і Стефанчук. Чому раптом СБУ почала обшук і чому до нього приїздили перші люди держави?»1:37:50 «Про вавині аналізи у шарія і пальчевського. А чому зейло має їх боятися? Ви ж самі кажете, що як тільки ваву притиснуть, вкраїнчики миттєво збуджуються і стають на захист свого лідорчика. Після шкандалю в овальному кабінеті доведено. Звинувачення зейла, обертається проти тих хто звинувачує. В ОПи завжди є безвідмовна баєчка про російське іпсо та інше в такому ж дусі».
👁 5,310 25-09-24 19:35
🍁 Звернення до читачів.Хотів це зробити пізніше, але захворів, і друкую зараз з великою напругою - болять суглоби.З 1 жовтня повертаюсь на стару роботу - плюс узяв на себе ще одну. З урахуванням того, що зайнятість буде дуже високою, я не те що вести канал, а навіть відповідати на приватні повідомлення не зможу. Продавати його (канал) - хоча за нього мені вже неодноразово пропонували гарні гроші - теж принципово не налаштований. Бо стовідсотково впевнений, що нові володарі змінять його спрямування та принципи подачі інформації. Не буду й «заморожувати» його, як вже робив тричі - ця платформа повинна працювати й надалі. Вона покликана інформаційно відображати принципи україноцентризму, які я сповідую вже багато років, максимально об`єктивно інформувати про події в Україні та за кордоном, а також продовжувати допомогу ЗСУ.Тому мною прийняте рішення віддати канал своїм читачам. На свій розсуд я обрав двох адміністраторів, яким надаю максимум прав - у тому числі, призначати власних адмінів. Проте, ще раз: для мене надважливим залишається питання, як зберегти той контент та тих читачів, які звикли до моїх критеріїв. Тому попередив адмінів, що заходитиму сюди приблизно раз на місяць та слідкуватиму, щоб канал не змінював своєї концепції. Яка буде відображена у його новій назві - «Україноцентричний». Також періодично підкидуватиму сюди якісь ексклюзивні та аналітичні матеріали, але адмініструвати канал вже не буду.Читачів хотів попросити про одне... Не поспішайте відписуватись - дайте людям шанс проявити себе, бо чи не вперше канал стає справді народним. Адмінів прошу не рубити з плеча за іншу думку, якщо вона аргументована, а не є дешевою провокацією чи очевидним намаганням принизити людей та принципи, на яких тримається цей канал.Зичу усім дочекатись закінчення цієї війни. Тих, хто втратив на ній рідних та близьких, просто міцно обіймаю - тут слова зайві. Будьте мені чемними та здоровими. Слава Україні!❗️Ще раз: допомога ЗСУ залишиться у тому ж обсязі, який був і раніше. На низку питань відповів у коментарях.
👁 7,550 25-09-23 20:12
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Викохати нового фаворита на власну голову? Невже зміна куратора в кремлі знесе всесильного завгоспа?" Тема настільки несподівана й дика для більшості, що можна звести розмову до конспірології й вигадок. Але я співставляю реальні факти, а вони - річ уперта, з ними не посперечаєшся. Ну, а щодо висновків, то я лише роблю припущення. І запрошую до переляду:https://www.youtube.com/watch?v=Bt2ZwzUQfnE===Те, що в Україні повністю розтоптана й зневажена Конституція з її розподілом та балансом гілок влади, зрозуміло навіть виборцям Зе. А от хто править країною та що може в цій неконституційній системі управління помінятися – якось нікого вже й не цікавило. А що тут роздумувати? У нас же збудована номенклатурна диктатура офісно-президентської недореспубліки. А хто від імені нашого інфантильного лідора може керувати країною? Звісно ж, що його верховний завгосп! Хтось ще згадає, що колись верховним правителем був такий собі ставленик Коломойського Андрій Богдан, а від січня-лютого 2020 року безроздільно Україною править лише Андрій Єрмак, якого пов’язують із відомим на раші політиком, другом путіна та співслуживцем у гру батька Єрмака дмітрієм козаком. Які ще питання можуть тут виникати?Але щось десь пішло не зовсім так, а для декого й зовсім не так. Розуміючи близькі перспективи вильоту з надцятого поверху, у відставку подав дмітрій козак. І домовився про мирний відхід. А в кремлівських коридорах знову помітили зниклого ще в січні 2020-го владистава суркова. І для всесильного завгоспа це вже був серйозний удар. Але все можна було втримати в руках, бо ж без нього наш Зе ніхто й ніщо. От лише одна біда не ходить. Бажаючи звільнитися від нав’язливості свого підопічного, Єрмак підсунув йому нового улюбленця – спічрайтера Літвіна. Й якось не задумався, що той через свого учителя й вихователя шувалова вихованець конкуруючого рашистського клану, який пов’язують із сурковим. А маріонеток звично міняють разом із ляльководами. І от уже в загалом лояльній NV публікують обкладинку відверто убивчу для нинішнього господаря Банкової. А тезу про зміну фаворита вже озвучую не лише я, але й Олексій Гончаренко та ще ряд авторів. Ці всі зміни фаворитів та інша мерзота з будуарів далекого минулого може ні до чого й не привести, але мені це дуже нагадує історію, коли в одну мить янукович раптом втратив свого власного «єрмака» - Сергія Льовочкіна (до речі, вчителя завгоспа нинішнього). От і вирішив я розібрати анатомію всіх цих перестановок ляльководів і маріонеток в історичній перспективі, поставити діагноз нинішнім подіям та заглянути в недалеке майбутнє. Бо, на жаль, буття України вже почало залежати і від таких нікчемних та брудних інтрижок із зеленого будуару…
👁 6,720 25-09-22 19:44
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "То злив був, чи ні? На кого відпрацювала дірява Дія Федорова? І чому вони завжди брешуть так тупо?" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=1Rzr-DYtCvE===Сьогоднішній сюжет – це продовження недавньої теми про ту дикість і безвідповідальність, яку собі дозволяє ця зе-влада щодо персональних даних громадян України. Злив 20 мільйонів даних про українців із державних реєстрів, схоже, таки відбувся. Нардеп-слуга Федієнко – джерело таке собі, хоча у вузькій сфері захисту інформації ця аморальна особа таки є фахівцем, на відміну від цілого цифрового міністра Федорова. Але цей злив уже проаналізували реальні експерти й підтвердили факт масового витоку. Ні тижня не проходить, щоб через рукозадість зе-каманди або й із злої волі, не потрапляли в руки зловмисників дразливі дані. Тільки пару днів тому провал із е-нотаріатом, як тут наймасовіший витік в історії України . Це ж улюблена фраза зе-пропаганди…Сьогодні вирішив трошки розкласти по поличках свіжі повідомлення про цю реальну цифрову катастрофу й про її причини та наслідки. А ще про найтупішу в світі брехню, коли вже не перший раз відбувається те саме злодіяння через злочинну халатність влади. І влада вкотре все заперечує, хоча минулого разу такі факти підтвердили вже навіть в американському правосудді. Істинно, найнебезпечніші дурні, наділені владою, але непридатні навіть для елементарної дресури… А «країна у смартфоні», яку нам обіцяли, як вершину благ цивілізації, стає небезпечною для українців через злочинну халатність влади і невміння або небажання захистити персональні дані від хакерів та ворогів.
👁 7,750 25-09-20 20:29
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "«Якщо люди дурні і неосвічені [правлять вами], то ви мало що можете зробити». Суботній мікс маразмів". Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=tQl8yVHW8jc===Сюжет цього запису сформувався практично спонтанно. Побачив повчальну фразу першого президента Чехословаччини Томаша Гарріга Масарика, яку ніби лише зараз після майже ста років відкрили в конверті з його останніми розпорядженнями, трошки доповнив її до наших обставин… А далі теми під оте «дурні і неосвічені» понеслися одна за одною. От чого-чого, а дурості у нас у владі з 2019-го не бракує. Сьогодні згадав лише про три події. Сьогоднішню чи вчорашню заяву Зе, де він розписується у цілковитій відсутності бачення стратегічних перспектив для країни в питаннях війни і миру та в своїй «послідовності». Пригадуєте меми про януковича: «Тому що послідовний». І тут було про що поговорити, та як же це Зе крутить Україною, «як фірман батОгом».Друга історія – це вже однозначно дурка, бо в сюжеті йдеться про фокуси від Безуглої. Але є нюанс. Ця божевільна торпеда Банкової дуже керована. Тому й у ексцесі на комітеті з питань оборони все було не зовсім так, як прийнято це оцінювати. Я люблю препарувати кожну дурість до нутра, а воно має дещо інші мотиви. І там явно все було домовлено та скоординовано. Пропоную вам свою версію.І на останок – в Україну таки повернувся заблудлий... екс-міністр закордонних справ. І з корабля на бал – не встиг отримати рекомендації, про що краще не базікати, й потішив українців, ким, насправді, планують замістити нашу молодь і працездатних та підприємливих людей. Одна міністерка за те, що багато базікала, посаду втратила. А з Кулеби тепер що візьмеш? Та там до Кулеби і його виступу на фестивалі Кураж ще одна тема приплелася – про також уже екс-плани збудувати зе-університет майбутнього. Університету за відсутністю майбутнього та тих, хто мав би в ньому навчатися, більше не передбачається…
👁 6,380 25-09-19 15:57
Посилання на денний запис у мене на ютюб-каналі (сьогодні все шкереберть, тому із запізненням): "Діалог — ВІДВЕРТО №857/19.09. ЦВК відміняє вибори? Що казав Зе слугам? Який закон про війск.омбудсмена? Та інше…" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=XJB-D-Kqy6A===Нижче перелік і хронометраж запитань сьогоднішнього випуску:00:00 Короткий вступ.01:37 «Зам. голови ЦВК Дубовик сказав, що виборів у 2026 році в Україні не буде. Це знову вкид?»08:57 «Лешек Міллер назвав нашого бубочку "typowa ruska onuca", прокоментуйте будь ласка, що за черговий скандал? Чи це вже норма у польсько-українських стосунках?»15:02 «Дехто соломка дальше продовжує "накидувати лайна". Він розповідає про автопригоду за участю охорони Порошенка. З одного боку, нічого дивного, з ким не буває, але загугливши, я побачив на незнайомих ресурсах однаковий текст опису події з посиланням на УНІАН. Що характерно, проста автопригода трактується з політичним присмаком».22:20 «До України завітав міністр оборони Польщі. Поляки беруть ініціативу в свої руки?»29:13 «Зеленський зібрав своїх слуг, питання: навіщо? Говорять, що йшлося про вибори».34:52 «Що ви знаєте про вбивство Олеся Бузини? Та чому Лапін не любить Пояркова, в чому у них незгода?»44:55 «Часто стикаюсь з тезами: "всі політики однакові, всі брешуть, всі крадуть, нікому не можна вірити…" Підігрівання саме таких настроїв і допомогло зе набрати 73%. Я оцінював діяльність чинної влади не за біографіями, а за результатами з 2014 по 2019, тому й підтримував Петра Порошенка, і це були мої перші вибори. Дійсно, без глибокого розуміння всіх причин і передумов за кожним політичним діячем можна знайти дискредитуючий факт із біографії. Хотів Вас спитати, як ви потрапили в Партію Регіонів, були радником Януковича і очолювали штаб? Чи програма партії відповідала вашим поглядам на той момент? Чи були у вас конфлікти в середині партії? Чи були у вас альтернативні варіанти? І чи завадив вам саме факт приналежності, десь в майбутньому реалізувати політичні амбіції? P.S. Ще також постійно чую критику нардепа Олексія Гончаренка за те, щоб був у Регіонах».56:18 «Розкажіть про таку постать, як Ярослав Барановський та про його діяльність і внесок. А також буде добре, якщо зможете дати посилання на відповідну літературу як про нього, так і про його соратників».1:06:18 «Ви бачили цю композиційну ганьбу від "Нового врємєні"? Люди вже зовсім втратили совість, розум, гідність? Дуполизання вже перейшло всі кордони пристойного та розумного? Що з людьми твориться? Мерзота Зеленська розповсюджується, повітряно-краплевим шляхом? [Друга частина питання про якусь неназвану статтю й авторів, що звинувачували Ізраїль і хвалили голосування в ООН разом з рашею]1:15:50 «Маю питання щодо Павла Нусса. Він веде телеграм канал NUSS. Вроді би опозиційний. Останнім часом на цьому каналі якісь дивні дописи від нього виринають щодо укладання суспільного договору. З ким, з вбивцями і мародерами? Все те, що вони натворили в країні, взиває о пімству до Неба, а не домовленостей з ними. Прокоментуйте будь ласка…»1:21:42 «Що доброго й поганого в Законі про військового омбудсмена?»1:27:12 [Про дивну історію з тиском від СБУ, але якось не дуже в їхньому стилі]1:31:21 Не запитання. Я, думаю, що королева і перша леді США, навмисне обрали такі вбрання, такі кольори».
👁 6,650 25-09-18 19:55
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Тетяна Чорновол у Раді. А.Парубія визнають Героєм України. А ще: «Зе-друзям все, а народу – закон»". Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=VKnPhGiXxqM===Маємо дві добрі новини, які трошки додають оптимізму. Тетяна Чорновол сьогодні визнана ЦВК народною депутаткою України. Її дуже бракувало в цій Раді. І це чесно, що саме вона займе місце Андрія Парубія. Але цій події передувало доволі багато інших. Адже Тетяна вже мала можливість увійти в Раду й відмовилася. І попри дуже недобрі зміни в нашій Армії, які зачепили і її, вона навряд чи так легко погодилася піти з фронту. Там сам Петро Порошенко, як виглядає, її переконував. Але це дуже потрібно. А те, як біситься уся промосковська й зеленорота наволоч – кращий доказ цьому.Ще одна добра новина – владі таки довелося поступитися ще на один крок на цій нелегкій дорозі до справедливості, коли Андрію Парубію неодмінно має бути посмертно присвоєна найвища нагорода – звання Героя України. Зе-режим, немов нечисть на Водохрещу опирається. Але ще два кроки зроблено. Хряк усе ж відправив до Зе звернення з підписами майже всіх фракцій і груп. А в Раді після вчорашнього скандалу, слуги таки перенесли голосування за запити до зепрідента й серед них про відзначення Андрія. За результатами голосування бачимо, який там опір. Але ще один крок зроблено. Нікуди те паскудство не подінеться. Не сумніваюся, що крові воно ще нам усім поп’є, але указ про нагороду таки підпише.І третя подія вже менш однозначна. Сьогодні Рада проголосувала вельми сумнівний законопроєкт, який одні називають шляхом до діджиталізації країни, а інші цифровим рабством. Я не противник самої ідеї розширення оцифрованих реєстрів. Але бачу геть не оптимістичні тенденції й ознаки. Й ними ділюся в цьому сюжеті. От є до цього закону три контраргументи. Перший - це вже надмірні ознаки орвеллівської непомірної уваги держави до всього буття своїх громадян. Друге – це дірявість самих реєстрів, присутність серед розробників (найперше в Дії) рашистських агентів та посилення небезпеки витоків інформації при гіперболізованому накопиченню всіх баз даних в одному соціальному реєстрі. Третє – це цілковите перевертання з ніг на голову принципу цифровізації суспільства і влади. Усе протилежно до цивілізованого світу. У них контроль найперше громадян за владою, а в нас влади за громадянами.І от Бог же шельму мітить. Як умисно, саме сьогодні відбулися дві події, які підтвердили ці контр-аргументи. Стався масований і дуже небезпечний для громадян і бізнесу витік при чергових експериментах такого собі ресурсу е-нотаріат. А щодо останнього аргументу, то, як навмисно, саме сьогодні Зе підписав закон, яким закриває ряд реєстрів щодо влади і її представників. Декларування та його відкритість були підставою для євроінтеграції й безвізу. А тепер під фальшивим приводом безпеки суспільство втрачає можливість відстежувати збагачення й корупційні статки своїх слуг… Отак: влада дуже хоче і зможе бачити й знати все про своїх пролів. Великий брат стежить за тобою. Але дуже-дуже не хоче, щоб отой народець міг щось зайве довідатися про свою владу, яка лише від нього отримує свої права й повноваження. Якось не дуже вписується в 5-ту статтю Конституції.
👁 6,370 25-09-16 20:03
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "«Павліка Морозова в кожну хату». Зате привідкрити роботу своєї влади – тільки через конфуз!" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=ZCL4vrnxFVU===Закручування гайок, приховування інформації, позбавлення громадян конституційного права знати, як їхні слуги розпоряджаються делегованою ними владою, як ділять багатства країни й вигороджуються в судах, коли все ж попадуться… Це аж надто типові ознаки сьогоднішнього дня. Бо держава (в особі влади й репресивних органів) усе більше хоче знати про громадян і все менше воліє відкривати перед ними свої таємниці. Тому справжній подив викликало те, що раптом більшість розродилася постановою, яка відновлює прямі трансляції засідань Верховної Ради. Три з половиною роки Банкова та її слухняний головний Хряк Верховної Ради тримали оборону й відмазувалися, що це ж тільки питання безпеки депутатів… І раптом зовсім несподівано здалися. Явно без надмірного бажання, бо для них відкритість своєї діяльності – гірше публічного стриптизу. Та й опісля понеслися страхалочки, що отепер точно прилетить ракета й країна втратить керованість… Ага! Повірили. Але явно там було щось не те, щось відбулося не за планом. І пішли чутки, що насправді сталося непорозуміння й Зе просто не зрозумів, що в нього запитували. Версія видавалася б неймовірною, якби не було вже кількох прецедентів, як з тією ж згодою на спецоперацією Павутина, коли наш лідор просто не в’їхав, про що йдеться, а Єрмак був десь за кордоном. І я б не став наполягати на отакому неймовірному чуді, якби в далекому 2000-му такий самий конфуз із вдребедень п’яним Кучмою не допоміг мені самому стати депутатом. Про це все перша частина сьогоднішнього сюжету.Другий блок про особливо небезпечний закон медведчука. Ніби вузький і секторальний, за яким журналістів каратимуть через публічну прив’язку адвокатів до їхніх клієнтів. Насправді, все значно гірше. Це закон для захисту від публічності доволі невеликої кількості мафіозних, політичних та агентурно-рашистських адвокатських компаній на зразок тих, які сформували свого часу медведчук чи портнов. А також для приховування брудних справ, якими вони займаються й подальших винагород високими посадами. Ще це на майбутнє покликано взагалі утруднити прозорість і відкритість правосуддя, коли все частішими ставатимуть саме політичні репресії. А згадка про медведчука, як натхненника цього закону – не метафора. Сам мерзотник колись пробував заборонити публікації про свою дику роль, як кагебешного «адвоката» в фатальній долі Василя Стуса й інших дисидентів. А зараз узаконити цей запит медведчука для всієї системи зумів його юридичний і політичний партнер - нардеп з опзж Мамка. І проголосували політичні спадкоємці медведчука слуги й опзж. Залишився ще підпис Зе. І на останок сьогодні коротенько про те, як один штабний тиловик і пропагандист Банкової запускає ініціативу «Павліка Морозова в кожну хату». Спроби відновити масову й добре ешелоновану систему доносів цей шанувальник Зеленського й сталінських традицій робить не вперше. Трошки про те, чим це все може закінчитися й на що спрямоване.