Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Número de suscriptores: 47 491
Fotos: 14,800
Videos: 4,450
Enlaces: 5,310
Descripción:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Fuente

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Пропоную посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "«Учительс...

Logotipo de la comunidad de telegram - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
8 600 Vistas/Alcance 2024-11-09 20:45 Mensaje №23147
Пропоную посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "«Учительська тисяча» віктора януковича від нашого Зе-найпотужнішого – «вперед у минуле…»" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=1hzLTLNiOSM===Сьогодні трошки відійдемо від міжнародних подій, переговорів та перспектив. Бо й так там навіть самі учасники не знають, на що сподіватися. Занадто багато невідомих. Тож, заглядати в майбутнє щодо того, що нас очікує з абсолютно несправедливим перемир’ям, якого може й не відбутися, сенсу нема. Зате є просте правило – все, що кажуть у Зе-владі, треба сприймати діаметрально навпаки. Коли від нашого «найпотужнішого» та його завгоспа ледь не щодня фонтанують фрази про справедливий мир, значить домовилися про таку ущербну й принизливу форму, яку конче треба ховати за брехливими словами. Але одне точно – влада, немов ошаліла готується до виборів, для яких поки ще не видно жодних передумов. Коли купувати виборців, як у 2019-му, локшиною на вухах, стає менш перспективно, влада вирішила вдатися до старої й перевіреної практики – підкупу виборців. Та ще й не за свої, а вкрадені у них же гроші. І на додачу, скасувавши обов'язкові за законом індексації й підвищення зарплати...Не встигли ще відгуляти меми про «вовину тисячу», як уже оголошують нову «учительську тисячу». Вони справді вірять, що вчителі ще раз поведуться на оту лабуду? Та ще й настільки змарнілу. 5 років тому підкупали вірою в щомісячну зарплатню в $4000, а нині зійшли до $24. Ну, що ж, 20 доларів – це завжди 20 доларів – добре ж ця влада думає про наших освітян. Але все це вже було рівно 20 років тому. І для тих, хто повірив, усе закінчилося розчаруванням. От я сьогодні вирішив розповісти про те, як і коли виникла ця ідея в нашого Зе, бо запозичив він її не з достопам’ятної «юлиної тисячі», а з фейкових доплат януковича. Детально переказую ту історію, бо вона дуже повчальна. Вся нинішня влада тоді підпрацьовувала на януковича й партію регіонів і могла побачити реальний ефект від тодішньої афери, а він реально був. Могли й запозичити. Отже, цей сюжет про два обмани з перервою в 20 років.