Fuente
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Дивні гастролі в Б...
7 900 Vistas/Alcance
2024-11-08 21:08
Mensaje №23130
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Дивні гастролі в Будапешті… Мистецтво втрачати друзів і примножувати ворогів… Аплодисментів не буде!" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=3z9HvazF7Xc===Дивна послідовність подій. В США обирають президентом Дональда Трампа. Уже наступного дня Зе в Будапешті в Орбана, відомого своєю човниковою дипломатією між Зеленським, путіним, Сі Цзіньпіном та Трампом. Ні, формально все благопристойно – він приїхав на V саміт Європейської політичної спільноти, який приймає Угорщина. Далі пішло казна яке закулісся. У Зе кілька зустрічей. Не багато. Головна з них, заради якої, властиво, й примчався, з Віктором Орбаном. Розмова, схоже, пішла настільки погано, що про неї заборонено розміщувати офіційні повідомлення й будь-які згадки. Зате сам Зе пару разів відривався проти Орбана, не називаючи його, звісно, стріляючи при цьому собі ж у ногу. Бо критикував усе те, до чого сам раніше закликав, прагнув, домовлявся так, що ледве його вдалося стримати.Усе там виглядало страшно вульгарно. До всього, виступ Зе виключили з загального стріму й запису саміту! Але основне, як на мене, заховалося за фразою: «Нам потрібна достатня кількість зброї, а не підтримка в переговорах», а після того знову випади проти когось, «хто 20 років обнімається з путіним». Однак, головний адресат фрази, як на мене, не Орбан, а Трамп. У нас багато було припущень, як Трамп буде вести переговори із Зеленським та путіним. А може цим обом якраз важливо, щоб Трампа і тих гарантій, які він може дати Україні на найближчі роки, там узагалі не було. Аж надто на це схоже.І ще одна ознака, що дуже скандальна розмова могла відбутися не тільки з Орбаном, але й із Трампом. От я переглянув основні рубрики президентського сайту, а серед них: «новини», «вітання». Там нема про привітання Трампу, нема про телефонну розмову з ним. Я навіть чув, що Трамп відмовився з ним спілкуватися. І раптом у виступі Зе заявляє, що «вчора поговорив по телефону з Трампом». Забрехався? Чи проговорився? Якщо друге, то уявляю, що там мало відбуватися, коли накладене табу на офіційні згадки про розмову, яку б за будь-яких обставин рекламували з віддуванням щік – персональну розмову з новообраним президентом США… Усе це було дуже бридко, агресивно, плутано. А з найгірших моїх вражень те, що це Зе значно більше боїться й слухається путлєра, ніж президента США, хоч нинішнього, хоч новообраного. І графік запланованих відступів на Сході, переговори й їх графік, посередники, гаранти, умови перемир’я визначатимуть лише в москві…