Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Número de suscriptores: 47 491
Fotos: 14,800
Videos: 4,450
Enlaces: 5,310
Descripción:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Fuente

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Апофеоз невдячност...

Logotipo de la comunidad de telegram - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
11 000 Vistas/Alcance 2024-09-13 19:39 Mensaje №22147
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Апофеоз невдячності. Урок від Зе, як убити мотивацію підтримувати Україну". Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=KPDEDRf9J7k===Я сьогодні пережив справжній моральний шок. Перечитав уважно весь виступ отого Зе на відкритті ХХ щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії. Я ще загадував іронічно, що переважатиме за наслідками нового вихлопу хворої свідомості: буде більше соромно, чи боляче? А потім уже було навіть не до іронії. Він завжди озвучував, часто навіть не розуміючи, що зачитує, якісь провокації проти тих, хто наші друзі й нам допомагають. Але ще добавляв щось іншого, якісь самовихваляння, фантасмагоричні плани, тупу брехню, зведення порахунків із опозицією. Це все якось перемішувалося й там головні провокації губилися. Але щоб від першого й до останнього абзацу безперервно відпрацьовувати єдину тему: які погані й негідні наші союзники, як вони не дали нашим дітям нормально піти в школи, як допомагають путіну захопити Покровськ… Як він хотів би, щоб вони стали подібними на Іран, Білорусь чи КНДР. Це вже було особливо огидно й брутально!Вихованець одіозного рашистського пропагандиста Шувалова спічрайтер, а тепер і офіційний радник Д.Литвин попрацював, аж ніби не чорнилом, а жовччю і лайном цей виступ писав. А головний завгосп іще від себе добавив. У них навіть злочинна терористична раша – це лише фон, на якому краще обливати брудом тих, хто нас підтримує - он, учіться в путіна та його союзничків! Після того, як ми ще з червня 2022 року воюємо лише зброєю союзників, розказувати, що вони досі не заслужили на елементарну вдячність… Це був якийсь унікальний апофеоз тупої невдячності й брутального виклику виключно союзникам. Не отому глобальному півдню, на який він другий рік молиться, і який ні копійки не дав і лише москву підтримує, а реальним союзникам, які десятки мільярдів відривають від своїх платників податків, щоб допомогти і врятувати ще одне «сомалі»…Усе більше відчуття, що сценарний план цього бикуватого виступу готували в москві з чіткою ціллю остаточно відбити в союзників бажання допомагати Україні. І рано чи пізно, скорше, що таки рано, вони спільними зусиллями свого доб’ються. Отоді справді буде дуже боляче. Бо кожен народ зобов’язаний сплатити повну ціну за свій вибір та свою владу. І за своє сприйняття того, що вона коїть, так само… От сьогодні трошки пробігся по стрічках та модних блогерах. А там нікого ніщо не вразило. Хтось із продажніших чи бидлякуватіших підтримують, потішаються: «Як наш їм показав!», ідіоти… А інші, навіть опозиційні, якось так сором’язливо вишукують там «раціональні зерна»… То може ми справді на все це заслужили?