Fuente
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній випуск у мене на ютюб-каналі: "«Ворог пішов у на...
8 600 Vistas/Alcance
2024-09-12 19:59
Mensaje №22134
Посилання на вечірній випуск у мене на ютюб-каналі: "«Ворог пішов у наступ. Це іде за нашим українським планом», - Зе. Чий це задум, для чого був Курськ?" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=IRpOV6X9eIY===Сьогодні Зе сказав щось таке, від чого волосся дибки. На спільному брифінгу з президентом Литви Науседою наш, з дозволу сказати, «найпотужніший лідор» сповістив наступне: «Росіяни почали контрнаступальні дії (в Курській області). Це іде за нашим українським планом». Я досі шукаю відповідь: що це було. Цей пошук переніс до пропонованого вам сюжету. Бо я справді не можу зрозуміти. В його затуманеній свідомості проскочило, що він у любій його серцю москві й там звітує їхнім лідерам про успіхи їхньої (не нашої!) операції. Або ж він і далі живе в своєму туманному світі марень, де всі його дії неодмінно потужні й переможні, й, навіть не усвідомлюючи суті, повторює саме таку мантру – бо ж у нього все по плану, все переможно! Або він вірить, як ще один диктатор у своєму бункері за тижні до поразки, що от зараз спрацює його задум, ворог попаде в пастку, а в нього самого виявляться свіжі резерви й фронт покотиться в протилежний бік.Я не знаю, як оцінювати слова хворої людини, але я дуже добро розумію ціну всіх тих, хто йому підтакують і, хоча все чудово бачать, пробують себе й нас переконати в отій же викривленій «реальності». Їх гріх і злочин особливий. Зараз, коли там на Курській глухомані відбувається щось дуже незрозуміле, але явно тривожне, коли ми бачимо кадри з нашими полоненими й перспективу котла вже для наших військ, від такого телячого оптимізму мороз по шкірі. Трошки тут пробую розкласти ці пазли із сьогоднішніх подій, коли за три дні тричі кардинально погіршувалася ситуація й зменшувалися перспективи для нас. Але ж почалося все це не сьогодні, коли рашисти там вклинилися в наші позиції й відсікають передові частини. Пастка була помітна ще на самому початку. А позитиви, заради яких слід було йти на таку авантюрну затію, обмежуються до єдиного безумовного постулату: війну треба переносити на територію ворога. Тільки ж так, щоб постраждав від цього більше ворог, а не ми. Тож, на завершення ще пропоную вам свій погляд на рекламовані в нас оті вигоди від Курської операції. Якщо щось пропустив таке, що кардинально змінює всі оцінки, то напишіть, обговоримо. Тільки пишіть не тут, а там, де залишаєте питання для «Діалог-ВІДВЕРТО» - на ютюб-каналі, в розділі «Спільнота» в коментарях під єдиним дописом. Бо я вже стомився шукати пояснення й виправдання цій самовбивчій операції, може щось ви придумаєте…