Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Número de suscriptores: 47 491
Fotos: 14,800
Videos: 4,450
Enlaces: 5,310
Descripción:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Fuente

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Як слуги до виборі...

Logotipo de la comunidad de telegram - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
8 600 Vistas/Alcance 2025-03-22 21:11 Mensaje №25240
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Як слуги до виборів готують закон про розстріл і маркування демократії та громадянську війну?" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=h3OihZu7pTw===Сьогодні без зайвих передмов. Усе максимально повно в сюжеті. Це про той зловісний законопроєкт №10311 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну гвардію України" щодо вдосконалення правових засад застосування заходів примусу військовослужбовцями Національної гвардії України, який слуги разом із своїми друзями із опзж протягують у Верховній Раді. Обидві політсили, які заслужили звання партій антимайдану, символічно хочуть запровадити норми, про які вже влучно сказано, що це «закон громадянської війни», та проєкт, яким узаконюється розстріл Небесної Сотні. Звідки, як, від кого й для чого, а ще, чому так тихо ця злочинна ідея пройшла в першому читанні. І як під обіцянку Заходу провести після встановлення перемир’я вибори, влада готує засоби для їх фальсифікації та придушення нового Майдану.От лише після першої крові вже колишніх Майданів не буде. А терористичні методи придушення народного опору диктатурі, які закладені в новому проєкті від слуг і опзж, найімовірніше, отримують не менш жорстокий спротив. А може саме це й задумувалося? Он же висували колись більшовики, ідейні спадкоємці яких нині ініціюють цей треш, лозунги «поразки у війні і переводу імперіалістичної війни у громадянську…» Чи не на такий результат чекають ляльководи у москві?