Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Número de suscriptores: 47 491
Fotos: 14,800
Videos: 4,450
Enlaces: 5,310
Descripción:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Fuente

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Запорізька АЕС, ус...

Logotipo de la comunidad de telegram - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
7 700 Vistas/Alcance 2025-03-21 21:28 Mensaje №25232
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Запорізька АЕС, уся енергетика, ціла Україна? Що ще він пожертвує за лояльність великого Донні?" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=QlVLETb8Adg===Історія з ЗАЕС, далі про всі атомні електростанції, за ними якісь каламутні чутки про порти, термінали тощо – все це закрутилося в інформаційному просторі, як імовірні додатки до засекреченої від українського народу реальної угоди про надра. Того народу, який, згідно Конституції, є господарем усього цього добра. І в якого злодійкуватий слуга забажав усе це вкрасти й віддати заокеанському господарю. Але не для захисту чи економічного зростання України, а задля порятунку своєї власної шкури. Щоб купити лояльність у Дональда Трампа й індульгенцію за минулі та майбутні злодіяння. Як те ж придушення опозиції, цементування нині авторитаризму, а на майбутнє диктатури, проведення виборів без вибору… Щоб урешті назавжди забетонувати тут свою владу на зразок бульбяного таргана лукашенка чи свого давнього кумира путіна. Тобто, за наш же кошт нас і приректи на безпросвітне майбуття, а точніше – на скочування в темне минуле. Так, спершу ж задумувалося, що те все мало б іти не під США, а в інший бік. Але лояльність Трампа дорогого коштує… А хватка в нього мертва – як з українчиками: пообіцяти, а потім зіскочити, вже не вийде.Сьогодні у вечірньому сюжеті декілька аспектів і передумов цієї шаленої роздачі багатств України виключно заради лояльності сильних світу цього та порятунку власної шкури. І про те, в кого наш Зе вкрав саме цю ідею та способи її реалізації з тим же таки Трампом. І про можливі наслідки для нас цього дерибану країни, а найперше атомної енергетики. А я вже чую радісні вигуки: це ж чудово, що нас хтось забере собі, ми ж самі ні на що не придатні, можемо тільки різним визискувачем країну здавати, а тут дядечко Сем поуправляє. Усе ж, краще, ніж пуйло! Ну, якщо самі ні на що не придатні, то може й так… От лише не все, що американським заходить, навіки американським залишиться. Просто згадайте трансформації «Венко Прикерчинської», яка заходила, як повністю американська власність та ще й з Ротшільдами, а перетворилася на згусток олігархічних офшорів та лукойлівського капіталу… Зрештою, для країни, яка не потрібна трьом четвертим свого населення – це може бути й варіант. А нам з вами боляче… Хоча пам’ятаємо, що Трамп дуже невірний коханець та поганий партнер. Для нього також: пообіцяти – не конче оженитися…