Fuente
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | От мучать мене сумніви... Наш Zейло ночами не спав, усе писав та прого...
8 500 Vistas/Alcance
2025-01-08 15:57
Mensaje №24185
От мучать мене сумніви... Наш Zейло ночами не спав, усе писав та проголошував видатні епохальні документи, за які хоч зразу до Нобелівської премії присуджуй (чи все ж, справедливіше буде до довічного?): Формула миру, План перемоги, План стійкості, ще щось там. А ще ж Саміти миру організовував і там резолюції ухвалював.... І от я риюся в офіційних документах та повідомленнях: де рапорти про виконання? Де звіти й зустрічні плани: "План миру за чотири роки!" "Нашій стійкості задамо найстійкіший стояк у світі!"... А нічогісінького...То що, знову??? Як з мільярдом дерев, університетом майбутнього, економічними паспортами для юних українців (ще хтось згадає, що таке було?), супутничком, мільйоном дронів, трильйоном доларів ВВП??? Усе туди ж? Тобто, коту під хвіст. А грошики ж скрізь посписувалися. І спершу ще хтось (гарантовано, не я!) чогось очікував.Ну, Vаvа, хай уже з тими деревами. Ти хоч по своєму стояку відзвітуй... Ах, ні, то ж не його спеціальність. Це Порошенко виконував і звітував, а це тільки на обіцянки підписувалося. А що? Ефективненько - українчики кип'яточком пісяють, особливо від матюків...